Sevgilim o** muamelesi yaptı ikinci kez?

Gizli Üye
Ergenliğimde biraz temiz olmayan bir kızdım hatalar işledim büyük şehirde yaşamanın rahatlığı ile sevgilimse daha dar görüşlü bu konularda anlattığım zaman bana ikinci el muameleleri yaptı sınırı aştı ben de yaşanmışlıkları ilkten anlatmayıp sonradan anlattığım için ayrıldık bu iki sebepten. Dün ben ona karşı bi hata işledim eski sevgililerimi stalkladığımı onlara bakıp bakıp nefretimi arttırdığımı içimden onlar yüzünden hayatımdaki kişiyle sorunlar yaşıyorum diye geçirdiğimi söyledim bana gene geçmiş meseleleri açtı ve bizim ailede ellenmemiş kız istenir benim gelin getireceğim kıza bak dedi. Şimdi sorum şu bu kadar ağır lafa rağmen siz devam eder miydiniz ilişkiye?
Güncellemeler:
6 gü
Şunu da ekleyeyim sevgilim bu kadar dar görüşlü olmasına rağmen her şeyi sindirmişti saklanan bir şey kalmasın istiyordu bana bakıyor musun onlara dediğinde hayır demiştim o an gene aynı tepkiyi vereceğini biliyordum ama sonradan açıkladım ve bakmayı bıraktığımı belirttim o emeklerime ihanet ettin unutmaya çalışıyordum onları ben vs dedi şimdi altı üstü nefretimi körüklemek için bakmam cidden ihanet mi bu lafları yemeyi hak ettim mi
Sevgilim o** muamelesi yaptı ikinci kez?
39
15
Görüşünü yaz