Sevgilimin yaptığı kahpelik?

Gizli Üye
Sevgilimle 1 bucuk senedir beraberdik ve bu zamanlarda çok değişti ailesiyle kavga edip bana patlıyodu yinede sesimi çıkarmıyordum 1 hafta önce benden insta biomdan tarihi kaldırdım diye ayrıldı sonra benim zorumla barıştık ben koştum peşinden hep sonra bana söz verdi orda benim üstüme yemin etti bidaha ayrılmıycağına 2 gün sonra arkadaşı bide arkadaşının sevgilisi papçi oynuyolardı bende beni neden çağırmadın dedim hiç çağırmıyodu zaten oda dedi seni niye çağırıyımki biz küfür ediyoz sonra bemde buna sinirlendim tabiki sonra bana dio biz anlaşamıyoz iş çığrından çıktı köylü köyünde gerek dedi seninle ilişkime nokta koyuyorum ve bidaha tekrarlamayacam dedi bende söz vermiştin sana yazıklar olsun dedim çok ağladım 2 gün sonra aradım sesini duymak için bana dediki artık üzülme beni unut falan bende dedim ben 2 gündür ne haldeyim haberin var mı hatta gözlerim ağlamaktan mosmor olmuştu onuda attım sonra mesaja bakmadı bir süre bende dedim senin bana olan sevgin artık yok bence ben bunu anladım bana vaktinde yok mesaja bakmıyosun dedim engelledim sonra o engellememişti 2 gün sonra instagramdan baktım takip ettiklerine benim eski sevgilimi takip ediyodu bunu ss alıp attım sen nası bi insansın dedim bu arada ben 1 yıl önce onun eski sevgilisiyle kavga ettiğim için benden ayrılmıştı kendisi biliyo benim eski sevgilimden nefret ettiğimi gitmiş knk olmuş bu olay 3. Kez oluyo sonra öyle yazdım işte oda engelledi beni bende onu engelledim kafam dağılsın die papçi oynuyodum bi baktım son oynanılanları kapatmış sonra baktım eski sevgilimle papçi oynamış gece aradım engeli kaldır konuşcam die dedimki sen nasıl bi insansın senin yaptığın kahpelik hiç utanmanda yok grurunda şerefinde yok dedim oda dedi sende oda bitti işte ne haliniz varsa gülün hadi anca bunu diyince ben 2 saat ağladım çünkü o benim sevdiğim adam gibi değildi içinde nefret var gibiydi eski sevgilim beni ona karşı doldurdu bence çünkü geçen seferlerdede böyle olmuştu
Sevgilimin yaptığı kahpelik?
2
6
Görüşünü yaz