Kapat

En yakın arkadaşım beni sinir ediyor?

En yakın arkadaşım her konuda benden ön plana çıkmaya çalışıyor ben saçlarımı açsam hafif makyaj yapsam yani biraz güzelleşsem hemen o daha çoğunu yapıyor saçına fön çekiyor rujlar falan sürüyor Geçen gün mağazadan bir elbise almıştım onun da yanında parası vardı istese o da alırdı bir şeyler ama ertesi gün gidip benim aldığım elbisenin aynısını almış ailevi konularda bile ön plana çıkmaya çalışıyor tatilden gelmiştim çok güzel geçmişti anılarımı anlatıyordum şurda şunu yaptım bunu yaparken başıma bu geldi gibisinden eğlenceli anları anlatıyordum suratı hiç gülmedi bile anlamsız anlamsız suratıma bakarak ''güzel geçmiş işte'' dedi

bunun gibi çok örnekler var sizce kıskanıyor mu başka bir yakın arkadaşım kıskandığını söyledi ama inanasım gelmedi
Güncellemeler:
2gün
Arkadaşlar daha çok kıskandırmak ve kudurtmak için ne yapmalıyım? onu kendi kıskançlıklarında boğmak istiyorum

0|0
32

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle karaktersizlerle arkadaş olma o seni hep kiskanicaktir. İlerde sevgiline falan sulanacak haberin olsun benim kuzenim öyle arkadaşının hoşlandığı çocuğu ayartıp evlendi. Siz kadınlar arasında baya yaygın bunlar herhalde.

0|0
    0|0
  • Kadinlarin birbirinj cekememzlikleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende öyle bir kaç kisiden sikayetciydim sözde en samimi olduklarım ama sinirlerimi en çok hoplatan onlar uzak kalmaya çalıştım. Çok mecbur kalmadıkça konuşmuyorum

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşın bu mu?

0|0
    0|0
    • 2gün

yıllardır en yakın arkadaşız son 3 aydır falan böyle birisi oldu

• 2gün

denedim ama ne kıskanması? hayır kıskanmıyorum gibisinden tersleyici ve kırıcı cümleler kurdu senin neyini kıskaniyim sende olupta bende olmayan ne var vs.

• 2gün

Anlamsız bir kıskançlık var bence. Ben olsaydım arkadaşlığımı bitirirdim herhalde. Yine de sana kalmış tabii.

• Kiskanç

0|0
    0|0
    • 2gün

çatlatmak için ne yapmalıyım iyice kudursun?

• 2gün

peki böyle bir şeyi yapmak istesem bir arkadaşımı tebihlesem o da beni övse onun yanında daha çok kudururmu

• 2gün

Kudurur

Yükleniyor...