Burçların Tedirgin Eden Korkuları

Burçların karakteristik özelliklerinden yola çıkarak bilinçaltılarında oluşan korkuları vardır. Peki, hangi burç neyin korkusunu yaşarlar?

Koç Burcu

Burçların Tedirgin Eden Korkuları

Amaçsız bir yaşam sürdürerse koçlar, kafayı yerler. O yüzden mutlaka bir hedefi olmalıdır. Özellikle, bir konu üzerinden tartışma, kariyer hedefi, fikir alışverisi yapacak bir kişi bulamama korkuları vardır.

Aslan Burcu

İlgi odağı olma huyu olarak bilinen aslanlar, mutlaka egoistliği göstermesi gerekir. Eğer, insanlar tarafından ilgi göremezse büyük bir korku yaşarlar. Mutlaka çevresinde pofpoflayacağı insanların olması gerek!

Başak Burcu

Detay ve titizlik alanında ün yapmış olan başak burçlarının en büyük korkuları hastalık ve belaya bulaşmaktır. Sağlığına ve huzuruna bir şey olmasın yeter onlar için.

Terazi Burcu

Güzelliği ve çekiciliği ile ünlü olan terazi burcu insanlarının yanında onu kaldıracak bir partneri mutlaka olmalı. Onlar aşksız yapamıyorlar. O yüzden kendilerine popüler ve onu taşıyabilecek bir partner bulamama korkusu yaşarlar.

Akrep Burcu

Aşk ve yatakta tutku ve arzuyu dibine kadar yaşatmayı seven akrep burçları, bu güçlerini kaybetme korkusu yaşarlar. Güçlü görünmeliyim diye kendilerini kasarlar.

Yay Burcu

Zor beğenme ve yalnız kalmaktan aşırı korkularıyla bilinen yay burçları, duygularını ve düşüncelerini aktarabilecek bir insan çevresinde bulamazsa korkudan kendilerini yer ve bitirirler. O yüzden yay burcu insanlarını yalnız bırakmayın ki en büyük korkularını yaşamasınlar.

Boğa Burcu

Yemek düşkünü, zenginlik tutkusu ve huzura düşkünlüğü ile bilinen boğaların en büyük korkusu bu düzeni kaybetmesidir. Huzurunun bozulması ve rahat bir hayat bulamama korkusunu içten içe yaşayabilirler.

İkizler Burcu

Geveze olmalarıyla bilinen ikizler burcu, mutlaka konuşmalıdır. Eğer, bilgi birikimini paylaşamazsa kafayı yerler. Onun dışında konuşurken beden dilini kullanma takıntıları olduğu için konuşma yeteneğini kaybederim diye korkarlar. Yeter ki konuşun onlarla...

Yengeç Burcu

Panik atak hastalıklarıyla bilinen yengeçlerin korkusu, başıma ya kötü bir olay gelirse diye kendisini korkutur.

Oğlak Burcu

İşkolik ve disiplinli baskın karakteriyle bilinen oğlakların maddi durum gücünü kaybetme korkusu vardır. Ayrıca, çevresinde yapılan eleştirilerden aşırı korkarlar. Çünkü, onları kafaya çok takıyorlar. Elalem ne derse desin yahu! Takmayın!

Kova Burcu

Mükemmeliyetçi ve marjinal düşünceleriyle bilinen kovaların korkusu, haliyli diğer insanlara benzemesi ve sıradanlaşma korkusudur.

Balık Burcu

Romantik düşkünü olan balık burçları, duygusallığını aktabirecek bir partner bulamama korkusu yaşayabilirler. Yalnızlıktan alırı korkarlar ve bu yüzden onun kötü düşünmesine sebep olur. Partnersiz bir balık; balık değildir.


4|0
102

En İyi Kız Görüşü

  • evet yayım çok zor beğeniyorum

    1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 1

  • yengeçim katılmıyorum burcumla ilgili bu yanlış görüşe

    0|0
    0|0
Yükleniyor...