İnsan Nasıl Güzelleşir?

Lokiningecesi

Diksiyon

İnsanın dış görünüşünde diksiyonun çok önemli bir yeri vardır. Düzgün diksiyon kesinlikle etkileyicidir. Bunun yanı sıra kendinize özgü bir diksiyon geliştirmeniz -düzgün olmak kaydıyla- daha da sevimli veya karizmatik gözükebilir. Evde şarkıları dinlemeniz ve bol bol eşlik etmeniz , egzersizler yapmanız, şiirler okumanız bu konuda size yardımcı olabilir.

Samimiyet

İnsanlar genel olarak kendileriyle yakın ilişki kurulmasını -belli sınırlar dahilinde- severler ve özgüvenli bulurlar. Samimi hitabet özellikle etkileyici olabilir. Ancak belirttiğim gibi bu biraz tehlikeli sularda yüzmek olabilir. Samimiyet ölçüsünü aşırıya kaçırmamak için çaba göstermelisiniz.

İnsan Nasıl Güzelleşir?

Sosyal Beceriler

İnsanların dış ortamla etkileşiminin kuvvetli olması onları oldukça karizmatik yapar. Garsonla, şoförle veya herhangi bir yabancıyla sohbet kurabiliyor olması, derdi olduğunda rahatça dile getirebilmesi onu çekici kılar.

Güler Yüzlü, Neşeli Olmak

Pozitiflik bulaşıcıdır ve insanlar buna enfekte olmayı severler. Gülümseyen bir yüz, neşeyle çıkmış bir söz insanın içini ısıtır. Bunun sonucunda o kişiye daha pozitif bakar.

İnsan Nasıl Güzelleşir?

Bakışlar

Bakışlar ruhumuzun dışavurumudur. Bakışlarımızla ruhumuzu, duygu ve hislerimizi belli ederiz. Bu yüzden güzel bir ruha sahip olan insan güzel bakar. Yorgun ve mutsuz olunan zamanlarda bakışlar hiç istenmeyecek türdendir. Ruhumuzla çatışıp olumlu, güçlü bakışlarımızı korursak bu güzellikte bir artı olur.

Enerji

Enerjisi yüksek, her aktiviteye hazır biri çevre tarafından beğeni toplar. Enerji kıskanılan, talep edilen bir özelliktir. Kıskançlık hayranlığa dönüşür ve o kişi gözlerde güzelleşir.

İnsan Nasıl Güzelleşir?
İnsan Nasıl Güzelleşir?
28 Cevap