Burçların Karanlık Yüzleri

Bulasmayinbana88
Burçların Karanlık Yüzleri

Öncelikle aşağıda yazacaklarım size uyum sağlamıyor olabilir. Çünkü kişiliğimiz sadece burçlara bağlı değildir. Bunun yanında yükselen burç, doğum haritası, sosyokültürel farklılıklar, aile yapısı ve eğitim seviyesi gibi birçok etken kişiliğimizde izler bırakır.

Koç

Burçların Karanlık Yüzleri

En bencil burçtur koç burcu. Yani en ben merkezli burç koç burcudur. Koç burcu pratik zekası ve kendine güveni ile insanları kendine hayran bırakır. Mutlu etmesini bilirler. Ama sakın koç burcunun cilvesine kapılmayın! Çünkü o hiçbir zaman kendi menfaati dışında fedakarlık yapmaz. Koç burçları sinirli ve gururlu bir yapıya sahiptir. Onun yanında asla ön plana geçemezsiniz. İnsanlara aşağılamaktan çekinmezler çünkü. Karşı tarafın saygınlığını kabullenmezler ve onları bir şekilde aşağı çekerler.

Boğa

Burçların Karanlık Yüzleri

En anlayışsız burçtur boğa burcu. Her daim kendine bir savunma hazırlar. Karşının ne söylediğini duymaz bile. Onları ikna etmek imkansızdır. Hatta yanıldıklarını anlasalar dahi savunmaktan vaz geçmezler. Çok sabit fikirli ve inatçıdırlar. Gerçekçi ve garanticiler. Eleştiriyi asla kabul etmezler. Gücü severler ve kendileride güce kavuşmaya çalışırlar. Ama sakın boğa burcunun sağlam duruşuna, gücüne aldanmayın! Zaman geldiğinde bu güçü sizede kullanacaklardır.

İkizler

Burçların Karanlık Yüzleri

İkizler burcu çok çabuk sıkılır. Koyu bir sohbetin ortasında, film izlerken, oyun oynarken... Ayrıca ikizler burcu tabiri caizse bilmiştir. Her şeyi bildiğini sanır. Ama bilgileri çoğu zaman yarımdır. Bunun nedeni çabuk sıkılıyor olmaları aslında. Dinlemekten ve öğrenmektende hızlı sıkıldıkları için biraz dinleyerek hepsini öğrendiğini düşünür ve dinlemeyi/öğrenmeyi bırakır. Bu şekilde yarım bilgilere sahip olmalarına ramen bildiklerini düşündükleri için her şeye atlarlar. Zekalarını nasıl kullanmaları gerektiklerini bilmezler. Odaklanma sorunu yaşarlar. Fazla özgür ruhludurlar. Ve çok konuşurlar. (Yalnız anlaşılmasın sabit fikirli değiller.)

Yengeç

Burçların Karanlık Yüzleri

En tripli burçtur. Çok alıngan olabilirler. Yengeçler şüphecidirler kimseye güvenmezler. Kafaları inanmamak üzere çalışır. Hatta bazen sizi test etmek amacıyla bildikleri şeyleri bilmiyormuş gibi yapabilirler. Dikkatli olun! Ve büyük oyuncudurlar. Onların hislerini yüzünden, sesinden ya da davranışlarından anlayamazsınız. Kafalarında kurarlar. Bu kurmanın temeli korkudur aslında. Sürekli kafalarında senaryo yazıp çizerler ve çok trip atarlar.

Aslan

Burçların Karanlık Yüzleri

Hatalarını asla kabul etmezler. Bulundukları mekanı fazla sahiplenirler. Aslan burcu sessizdir. Her insan ondan biraz korkar çünkü o imajı verir. Aslanda bunu bilir ve insanları kullanır. Aslan burcu ben merkezlidir. Çok gururludurlar hatta bu gurur zaman zaman kibire girebilir. Bu gurur ve imaj sayesinde insanları kullandıkları gibi manipüle de ederler. İnsanları iyi inceler ve gözlemler. Bir sürü bilgi topladıktan sonra karşı karşıya gelirseniz bu bilgileri kullanarak sizi acımasızca aşağılayacaklardır.

Başak

Burçların Karanlık Yüzleri

En detaycı ve takıntılı burçtur. Tatlı tatlı, içten ve samimi gülüşlerine aldanmayın! Sizin neyi sevdiğinizi ve neyden haz alacağınızı iyi bilirler. İşte bu yüzden ona dahada yakınlaşırsınız. Ama başak burcu hayatı mayın tarlası olarak görür. Çok streslidirler. Yoğun gelecek kaygıları vardır. Çok garanticidirler. İşte bu stres ve garanticilik insanı boğacak derecededir. Sürekli eleştiri yaparlar. Eksik yönlere takılıp bunu büyütürler. Detaylarda boğulurlar. Bazı şeyleri çok abartırlar. Fazla mükemmelliyetçi oldukları içinde hiçbir şeyi beğenemezler.

Terazi

Burçların Karanlık Yüzleri

Kendini ifade etmekte zorlanır. Çoğu zaman sevgisini tam anlamda gösteremez. Kendini tam olarak ifade edemedikleri ve uyumlu, sevgi insani oldukları için kendilerini ezdirebilirler. Dış hayattan çok etkilenir. Kararsızdır. Akılları 5 karış havadadır. Dış ortamdan da çok etkilendikleri için eğer düzgün yetiştirilmezse çok vurdumduymaz, şımarık ve serseri olabilirler. Karar vermekte zorlandıkları için çoğu zaman oldukları yerde sayarlar.

Akrep

Burçların Karanlık Yüzleri

En kıskanç ve sinsi burçtur. Masum görünüşlerine, o kesici bakışlarına ve o güzel ilgisine kanmayın sakın! Akrep burçları gözlemci bir burçtur. Sürekli etrafı ve sizi, davranış ve tepkilerinizi gizli gizli ölçüp biçerler. O size ilgili ve sevimli davranıyorken bir yandanda sizi kafasında puanlarlar. Ve iste puanınız düşük gelirse o ilgi, nezaket ve saygı yerini aniden soğuk vurdumduymaz davranışlara verir. Gösterdikleri gibi mütevazi degillerdir. Aksine mükemmelliyetçidirler. Diyelimki puanınız yüksek geldi. O zaman gizliden gizliye dominant olmaya başlarlar. Oldukça inatçı ve paranoyak derece kıskanç, kuruntulu bir burçtur. Hükmetmeyi ve fikirlerini kabul ettirmeýi severler. İnatçıdırlar.

Yay

Burçların Karanlık Yüzleri

En gözü yüksekte olan burçtur. Her şeyin en iyisini istediği için kimseyi yanına yakıştıramaz. Yay burcu çok ilgilidir. İnsanının egosunu okşar adeta. Yani sizi yükseklere çıkaracaktır. Yay hedef burcudur ve elde etmek için her şeyi yapabilir. O tatlı ve samimi gülüşler çevrende pervane olmalar... Sonrada o çıkardığı yerden fırlatıp atacaktır. Gizli liderlerdir. Çok hafife alınırlar. Bir yay burcunu hafife almak doğru değildir.

Oğlak

Burçların Karanlık Yüzleri

Sabit fikirli ve yeniliğe açık değillerdir oğlak burçları. İnatçıdırlar. Hayatlarındaki düzenleri değiştirmezler. Hatta sıkıcıdırlar. Çünkü hep aynılar. Aynı davranış, aynı mekan, aynı düşünce... Bakış açılarını değiştirmek çok zordur hatta bazen imkansızdır. Detaylara takılırlar. Büyük çerçeveyi genelde görmezler. Mükemmelliyetçidirler. Dürüsttürler ama cilvesizdirler. Garanticidirler.

Kova

Burçların Karanlık Yüzleri

Kovalar çok flörtözdürler. Herkese boncuk dağıtırlar. Zor bağlanırlar. Çok özgür ruhludur. Bu yüzden bir kova burcuna bağlanmak çok tehlikelidir! Umursamazlardır. kova burçların yanından gitmek zordur çünkü kovalar mutlu eder. Ama yanında kalmakta imkansızdır. Uzaklaşmaya meyillilerdir. Kova çılgınlığı ve ilgisi ile sizi kendinize çekicek ve tam orda sizden sıkılıcaktır. Kovalar sürekli arayış içindedirler. Düzenli hayat yaşamaları neredeyse imkansızdır.

Balık

Burçların Karanlık Yüzleri

Asla mutlu olmazlar. Küçük şeylere sevinirler ama onları mutlu etmek imkansızdır. İçinde yaşananları kimse bilmez. Aslında kendileride bilmez. Her şeye alınırlar. Çok acı çektiklerini düşünürler. Çoğu şeyi kafalarında kurarlar ve buna dayanarak en beklemediğiniz anda ağır, kırıcı laflar sokarlar. Çoğu zaman farklı bir boyutta yaşarlar. Mücadeleci değillerdir. Onun iç yapısını çözemezsenin onunla asla mutlu olamazsınız. Çoğu zaman insanlarla iletişim sıkıntısı yaşayabilirler. Yani hiçbir şey olmamışken içinde kurduğu şeyler yüzünden birden gidebilir.

Burçların Karanlık Yüzleri
48
49
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • Eline sağlık 😄 gerçekten zayıf karakterde burçların etkileri bu yönde. Ama tabi dediğin gibi diğer etkenlerde var
  Görüş hala geçerli mi?
  • Teşekkürler. Bencemi baştan sona bir tek sen okumussun😄. Genelde birtek kendi burçlarına bakip geçiyorlar. İlk açıklamayı okumuyorlar

  • _StarryNight

   Benim ilgimi çeken bir konu ve sende çok güzel yazmışsın onlar sadece xper için yazıyor olabilirler 😄 ve teşekkür ederim 😊

  • Öyle galiba🤷‍♀️😄. Ama herkes çok ilgili değil. Çogu kendi burcuyla ilgileniyor sadee. Senin burcun ne

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4848
 • Kötü özelliklerim ile mutluyum :) Garantici olmak, cilvesiz olmak, sabit fikirli olmak kendimi ne kadar iyi tanıdığımın göstergesidir. Yapmacıklığa gelememek gibi. Büyük çerçeve gibi kuramlara inanmak yerine evrenin tüm detaylarına odaklanmak kendimize milyonlarca çerçeve çizdirir ve bu da sizin küçük dünyanıza alet olmayacağımız anlamına gelir :=
  • Guzel laf sokmussun ama başını ve diger burclara yazdiklarimida bir oku istersen

  • Alphonse55

   Onlar beni ilgilendirmiyor hepsini biliyorum zaten :D

 • Bir tek kendi burcumu okudum. Zira diğerlerini okusam da yorumlayam. Doğrulukları hakkında bir fikrim yok çünkü.
  Terazi burcu için yazdıkların bayağı beni anlatıyor. Kendilerini ifade etmekte zorlanırlar demişsin. Ki bu çok doğru. Durup düşünüyorum, nasıl anlatırsam kendimi daha doğru şekilde ifade etmiş olurum diye...
 • Yengeç burcuyum ve şüpheci bir insan olduğum doğru, güvenmekte oldukça zorlanırım. Emeğinize sağlık çok güzel ve dolu dolu bir bence olmuş.
 • Sirocider
  Terazi o kadar doğru ki, yine kalemini göstermişsin.
 • Kendim yazsam bukadar olur Başak burcu tamda beni anlatmış😕👒
 • Kimden bu bilgileri alıyorsunuz bilemem ama yalan söylediği çok açık..
  Eline ve emeğine sağlık.
 • Blackman77
  Boğa burcuyum. Biraz önce de başka bir paylaşíma yorum yapmıștım. Burada belirtilen boğanın gücüne güvenmeyin size karşı da kullanacaktır sözüne inanıyorum. Ben öyleyim en azından. Diğer boğa ile alakalı yazanlarda kesinlikle beni anlatıyor. Gücü severim , güce ulaşmayıda, genelde eleştiri kabul etmem. Garantici ve mantıklı olmayı seviyorum. INTP kişilik tipine sahibim aynı zamanda. Harika bir içerik olmuş! Önce boğayla ilgili olanı sonra da, Severek tamamını okudum.
  • Tesekkür ederim. Intp ne demek

  • Blackman77

   Carl Gustav Jung'un belirlediği 16 kişilik tipinden biri olan INTP'nin açılımı Introvert - Intuition - Thinking - Perceiving (İçedönük - Sezgisel - Mantıklı - Algılayan). Nüfusun %3'ünü oluşturan INTP'ler, "mantıkçı"lıklarıyla ünlüdürler.

  • Blackman77

   Seninkinide öğremek istersen.

   https://www.16personalities.com/tr

  • Hepsini Göster
 • Eline emegine saglik. Sadece kendi burcumu ( boga ) okudum ve cidden dogruluk payi var. Ne yazik ki alingan, onyargili ve bazen anlayissdiz olabiliyorum. Olumsuz taraflarimi torpulemeye, kendimi egitmeye calisiyorum elbette fakat, huylu huyundan vazgecmiyor :(((
 • Milennay
  Kendini ifade etmekte zorlanır. Çoğu zaman sevgisini tam anlamda gösteremez. Kendini tam olarak ifade edemedikleri ve uyumlu, sevgi insani oldukları için kendilerini ezdirebilirler. Dış hayattan çok etkilenir. Kararsızdır. Akılları 5 karış havadadır. Dış ortamdan da çok etkilendikleri için eğer düzgün yetiştirilmezse çok vurdumduymaz, şımarık ve serseri olabilirler. Karar vermekte zorlandıkları için çoğu zaman oldukları yerde sayarlar.

  Kesinlikle öyle. :)) Eline sağlık.👍
 • DoWhatYou
  Burçları gömmüşsünüz adeta😄 ama ben burcumu söylemiyeceğim, zaten başlıkta da belitmişsiniz karanlık yüzleri diye, burcumu ve yükselenimi doğru şekilde anlatmışsınız hakkınızı yememek gerek doğrusu kabul ediyorum öyleyim ve mutluyum bununlada, eline sağlık.
 • hahaha oha koç burcu tanıdığıma 100/100 UYUYORRR :D benım burcuma da çabuk sıkılmam uyuyor evet hemen sıkılırım biri anlatıyo mısal ıcımden şakşuka felan söylerim yani ahdkjadah :D çok güzel yazmışsın ve bence doğru burcumda özellikle sıkılmamla alakalı herşey doğruydu Eline sağlık mis gibi olmuş <3
 • Yani bir koç burcu olarak tutan da var tutmayan da... Ama güzel yazı olmuş. Astroloji biraz daha aklıma yatan bir bilim olsaydı daha çok ilgimi çekerdi. Rasyonel, bilimsel bulmuyorum malesef...
 • Bu koç burcu sanki aynı ben yaaaa nedense sen beni tanıyıp araştırıp kopyalayıp buraya koymuşsun kizzzz
 • Eline sağlık çok güzel Bi paylaşım olmuş 😬

  Hemen hepsi bende mevcud lakin dozu bu kadar yüksek değil 😂
 • Murat00000090
  BAŞAK burçuyum
  Çok streslidirler. Yoğun gelecek kaygıları var. İşte bu stres ve garanticilik insanı boğacak derecededir. Sürekli eleştiri yaparlar. Eksik yönlere takılıp bunu büyütürler. Detaylarda boğulurlar. Bazı şeyleri çok abartırlar. Fazla mükemmelliyetçi oldukları içinde hiçbir şeyi beğenemezler.
  - bunlar hariç diğerleri yok bende
 • Burcumun özelliğinden inatçı ve gücü seven biri olduğum doğrudur. Otoriteyi severim😄
  Emeğine sağlık🌸
 • Siyahzambakk
  Balik ve kova arasinda her iki burcunda ozellikleriyle. Harmanlanmisim lakin burdakiler biraz farkli daha ozgur ruhluyu sanki
  • Yükselen etkisinden dolayi yaniliyorsundur belki. Yükselenini biliyomusun?

  • Diğer bencelerimede bak istersen kova ve balik pek benzemez aslinda🤷‍♀️

 • Strkaos
  "Sizin neyi sevdiğinizi ve neyden haz alacağınızı iyi bilirlar"
  bunu bildiğimizde insanların en zayıf noktalarınıda biliriz ve eğer düşman olursak. . .

  "Fazla mükemmelliyetçi oldukları içinde hiçbişeyi beğenemezler."
  bundan dolayıda bekar ölmeye mahkumlar sanki
 • 06romeo
  Yalancııı.
  Dşz değil, bınları alıntıladığımız sayfa. Ben koçum, hiç de öyle biri değilim ki. 😌🌸😎
  • Kendim yaziyorum. Sayfadan alinti yapmam

  • 06romeo

   Ama ben bencil değişimli. Karşındakini aşağılamam da. Sinirli de değilim. Diğerleri doğru çok doğru ama.
   Yine de olsun, çok güzel astrolojik çalışmaların var, seni takdir ediyor çok beğeniyorum. Severek takip ediyorum. Kordonda özür dilerim sevgili @Bulasmayinbana88 🌸🍃

  • Girişte yazdiğim gibi ozelliklerin tutmuyor olabilir.

  • Hepsini Göster
 • Puccamsı
  Al bak seni buldum manit @Hanjin

  Hatta yanıldıklarını anlasalar dahi savunmaktan vaz geçmezler ✔😂😂
  • Hanjin

   Bu benmişim ya gerçekten 😂

  • Puccamsı

   😂😂

  • @puccamsi senin burcun ne

  • Hepsini Göster
 • kahveligünler_
  Çok doğru yay yalan yok inkar edemem insanları kolay silebilen yapim var cunku kolay soguyorum ve genelde benim istedigimin olmasini😂
 • Burcum koç iyice gömmüşler beni ya o kadar da degilim 😂😂
 • anthea_athena
  Akrep.
  Ve biliyor musun, sonuna kadar haklısın.
  Eline emeğine sağlık 🦂😂🧚‍♀️
 • Yengeç burcuyum ama yazılara göre oğlak burcuymuşum
 • TIlki_Bey
  Kova maalesef tam benlik herkesle flört ettiğimden kimseye bağlanamıyorum düzenli hiç bişiyim yok birisine çok bağlanırım çok severim mutlu da ederim ama bi zaman gelir ondan da soğurum umrumda olmaz tam bir yav. ak ım lan ben
 • Yay kadını olarak imzamı attım
  Bir yay burcunu hafife almak doğru değildir özellikle bu kısma ☺️
 • Doğru yazmışsın kuzum gözümde yüksek puan almalı 😂
 • Karayna
  Karanlık yönlerimi biliyordum. Tıpa tıp aynı şeyleri yazmışsınız gerçekten.
 • Siyahpamukşekeri
  İkizlerim ve sanırım birazcık doğru. Odaklanma problemi hat safhada, ayrıca birşeyleri sonuna kadar yapıcak heves yok bende. 1000 sayfalı kitapta 800 de sıkılıveriyorum. Okumaktan vazgeçiyorum.
 • Ellerine sağlık bi kısmı benim özelliklerim değil ama yinede güzel olmuş
 • mrvoznc
  Bu zamana kadar balık burcu hakkında okudugum en iyi yazı yani gercekten %100 haklı bir tesbit Tebrikler 👏👏👏
 • Geceaglayankiz
  Gerçekten tebrik ediyorum çok doğru analizler. Çoğu burçtan tanıdığım var ve yazdığınız yorumlar onları yansıtıyor 👏
 • Coollife01
  Evet sabit fikirli değiliz ve özgürlük huyumuz var 15 inde kim 7 ay evden kaçıp Bodrum'da proje işi yapar.
 • johnyx
  Terazi burcu için aşırı doğru tespitler. Bilhassa "kararsızlık" hususunda. Yükselenim de oğlak.. onun da doğruluk payı var ne yazık ki..
 • Grandiflora
  Oğlaklar için söyledikleri çok doğru. İnatçı keçiler🐐
 • PresentVictoria
  Burçlara göre insan sınıflandırmak mı hmm insanı belirleyen karakterdir.
 • Filizzz____
  Burcum ikizler ama yalan yanlış bilgiler verilmektedir
 • Live_your_dream
  Çok hafife alınırlar. Bir yay burcunu hafife almak doğru değildir.
  Aynen öyle 👍🏼😃
 • ceylinÇkObİLiYo
  Oğlak, ama doğru değil. Hele mükemmeliyetçi hiç değilim.
 • haddadi
  Gerçekten de tanıdıklarımın burçları aynı kendi karakterlerini yansıtmış. Tabi ki benin de :)
 • Akrep için hepsi değil ama büyük çoğunluğu doğru diyebilirim
 • Katılmıyorum. Oldukça basit yorumlar bunlar bir ikizler burcu için. Karanlık yönlerimiz çift karakterli olmamızdır ve eğer bu ikili karakterlde yaşadığımız bedende kötü karakteri seçersek hayati seçimlere sürükleniriz.
  İnsanlara bizim yanımızdayken rahat ve özgür fikirli davranmalarını hissettiririz fakat bu olay tamamen manipülasyonla alakalı. Ne diyeceklerini dakikalar öncesinde hissedebilirim. Auram biraz sert etkiler. Benim karanlık taraflarım bunlar. Çok çabuk sıkılırım lakin bilmediğim konuyla ilgili tartışmaz köşede beklerim. Asla yarım yamalak bilgi edinmem, doğruluğu kesin değilse zihnimin en derinlerine yollarım ve araştırmak için uğraşmam.

  Ben pek beğenmedim bu yorumu.
 • İpimleKuşağım
  Aslan olmaktan utandım şimdi bak neyse ki inancım sıfır burçlara 😅
 • Sine09
  Başak burcuyum ve yazdıkların kesinlikle harfi harfine doğru 👍♍
 • Saw89
  koç burcu kadar illet bir burç görmedim hele kadında
 • Geldi benim burçiletam, yine mi haklısın tabi haklısın 😄
 • Melisaql
  İkizler burcuyum evet gerçekten hiç sabit fikirli değilim. Ve çok konuştuğum birazcık söylenebilir. Ayrıca evet herşeyden çok çabuk sıkılıyorum😂🤦‍♀️
 • JaneeDoe
  Ben koç burcuyum ama bencil olduğumu düşünmüyorum kendimi beğenirim saygı duyarım ama üstten bakmam kimseye
 • Morrbalıkk
  Son kısımları pek doğru değil..
 • Diğerkâm1i
  😄😄Gerçekler... teşekkürler
 • Zlatan_red
  Boğa naptın sen 😂😂😂
 • UnhappyKing
  Boğanın en mükemmel burç olması benim mükemmel olmamdan kaynaklıdır.
 • Huzurluhuzursuz
  Burcum balık. evet alingalik. var ama çokda mutsuz değilim. yahi o kadarda degil
 • xatakanx02
  Çoğu gerçekten doğru
 • Gvn_kc
  Emeğine sağlık güzel olmuş
 • Dilers
  Güzel bir yazı olmuş teşekkürler
 • İkizler 👏👏
 • Kominikeysinn
  Haykırdım 😂😂
 • CanerGök
  Akrep olarak katılıyorum diyebilirim :)
 • Şeyy ımmm ben Akrep🙈😂
 • Daha Fazla (36)
YÜKLENİYOR...