Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 5-11 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti

Yeni Haftada Burçlar: Özel İlişkilerde Pozitif Günler Yaklaşıyor

Nisan ayının ilk haftasına devam ederken Ay, burçlar arasından Oğlak’ta ilerliyor olacak. Oğlak burcu için kariyer konuları önem kazanırken, Pazartesi günü Ay ve Merkür arasında uyumlu bir açı ortaya çıkacak. Aklınızdaki projeleri gerçekleştirmek için Pazartesi günü en verimli günlerden biri olacak. Salı günü ise Ay, Kova burcunda ilerliyor olacak. Hafta sonuna yaklaşırken pozitif enerjiler siz ve ilişkileriniz üzerinde konumlanacak. Özel ilişkilerle görüşmeleri Cumartesi gününe getirmekte fayda var. İşte yeni haftada burçlar üzerinde hissedilecek etkiler...

Burçlar Yeni İşlere Ne Zaman Başlamalı?

Gökyüzündeki gezegenlerin birbirleri ile yaptıkları açılar bazen burçlar için iyi bazen de kötü etkilere sahiptir. 5 Nisan haftasında Ay ilk olarak Oğlak burcunda ilerliyor olacak. Bu sebeple Ay’ın hareketleri burçlarda parasal konuları ön plana çıkaracak. Çarşamba günü Ay ve Mars arasındaki keskin açı ise sabırsız hissedilmesine neden olacak. Bu sebeple Çarşamba günü bu keskin açı gerçekleşirken yeni işlere başlamamakta fayda var. Ayrıca Ay’ın boşlukta olduğu vakitlerde de yine anlaşma ve yeni girişimler olumsuz sonuçlanabilir.
5 Nisan haftasında Ay’ın boşlukta olduğu gün ve saatler ise şöyle:
5 Nisan 10.05 ile 16.04 saatleri arasında,
7 Nisan 13.05 ile 23.30 saatleri arasında,
10 Nisan 02.48 ile 09.11 saatleri arasında.

KOÇ

Sevgili Koç burçları için yeni hafta kariyer konularına dikkat çekerek başlıyor olacak. Hafta başında olumlu kararlar almak adına Merkür ve Ay arasındaki açı uygun olacak. Ay Kova burcuna geçerken hafta ortasında iletişim konuları önem kazanıyor olacak. Çarşamba günü Balık burcuna geçtiğinde ise Ay, arka plandaki işleriniz açısından yoğun iki günü beraberinde getirecek. Cumartesi günü Ay’ın sizin burcunuza geçmesiyle birlikte kendinize vakit ayırmanız için uygun enerjiler ortaya çıkacak. Keyifli bir hafta geçirmenizi dileriz.

BOĞA

Sevgili Boğa ve yükselen Boğa burçları... Yeni haftada Ay Oğlak burcunda hareket ederken sizler için kariyer konuları önem kazanacak. Salı günü Venüs ve Mars arasındaki uyumlu açı ilişkiler adına iyileştirici etkiye sahip olacak. Özellikle iş ilişkilerinizle ilgili olan görüşmelerinizi Salı günü yapmanız sizler için çok daha iyi olacak. Hafta ortasında kariyerinizle ilgili önemli bir başlangıç yapma potansiyeli de mümkün görünüyor. Hafta sonu yaklaşırken Ay, Balık burcuna geçiyor olacak. Pazar günü Ay tekrar Koç burcuna geldiğinde geçmişte kalan konuları ele almak isteyebilirsiniz.

İKİZLER

İkizler burcu için Nisan ayının yeni haftası önemli iş görüşmelerinin düzenlenmesi adına uygun enerjiler ile başlıyor. Hafta ortasında yabancılar ve yurt dışı ortaklıkları ile ilgili birtakım önemli gelişmeler yaşanabilir. Aynı zamanda Çarşamba günü tüm bu işler için oldukça yoğun bir enerji gözüküyor. Haftanın son iş günü Cuma’ya girerken adımlarınıza dikkat etmenizde fayda var. Cumartesi günü Ay Koç burcuna doğru ilerlerken kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hafta sonu yeni iş başvuruları yapmanız için oldukça iyi enerjiler görünüyor.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 5-11 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeç’ler için yeni hafta Ay karşıt burçta ilerlerken başlıyor olacak. Oğlak burcunda ilerleyen Ay, Yengeç burçlarında ikili ilişkilere önem kazandırıyor. Ortak kazançlar ve ikili ilişkilerin önem kazandığı yeni haftada mevcut işlerinizi büyütmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu eşiniz ya da partnerinizin yakın çevresi ile ilgili bir takım fedakarlıklar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Partneriniz veya eşinizle olan problemlerinizi çözmeniz için Cumartesi günü iyi enerjiler gözüküyor.

ASLAN

Sevgili Aslan’lar için yeni haftada çocuklar ya da evcil hayvanlar ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ay henüz Oğlak burcunda ilerlerken hafta ortasında ikili ilişkilerinizle ilgili önemli bir adım atabilirsiniz. Sözleşme imzalamanız gereken ani durumlar ortaya çıkabilir. Cuma günü Ay ve Merkür arasındaki kare açının getirebileceği olumsuzluklara dikkat etmelisiniz. İşlerinizi tekrar düzenlemeniz gerekebilir. Hafta sonu yaklaştığında ortak projelerinizde partnerlerinizle birlikte kafa yoracağınız keyifli günler sizleri bekliyor.

BAŞAK

Sevgili Başak burcu ve yükseleni başak olanlar için bu hafta çocuklarla ilgili konular önem kazanıyor. Hem Pazartesi hem de Salı günü oldukça rahat ve huzurlu enerjiler hissedeceksiniz. Hafta ortası yaklaştığında mesleğinizle ilgili yeni birtakım işler önünüze gelecek. Hafta sonu ikili ilişkiler ile ilgili konulara daha fazla vakit ayıracaksınız. Özellikle Cumartesi günü partnerinizle vakit geçirmek için oldukça uygun bir gün. Gökyüzünün desteği arkanızda olacak.

TERAZİ

Zodyak’ın denge sembolü Terazi burçları için hafta başında Ay, Oğlak burcunda ilerlediği için evle ilgili konulara dikkat çekecek. Pazartesi günü Kova burcuna geçen Ay, hafta ortasında çocuklarla ilgili planların öne çıkmasına sebep olacak. Cuma günü Ay ile Mars arasındaki dik açı acele ile yanlış kararlar vermenize sebep olabilir. Temkinli hareket etmenizde büyük fayda var. Hafta sonu Balık burcundan ayrılarak Koç burcuna geçiş yapacak olan Ay, günlük işler ve ufak tefek sağlık problemlerini hatırlatacak. Güzel enerjilerle dolu bir hafta dileriz.

AKREP

Sevgili Akrep’ler için 5 Nisan haftasında Ay Koç burcunda ilerlerken Pazartesi ve Salı günlerinde sakin enerjiler söz konusu olacak. Eğitimlerinize odaklanmak için son derece uygun bir haftadasınız. Hafta ortasında ev ve yuva alanlarıyla ilgili birtakım yeni sorumluluklar ortaya çıkabilir. Bu süreç boyunca otorite figürleri ile aranızdaki ilişkiye dikkat etmelisiniz. Hafta sonu yaklaşırken Ay tekrar Koç burcuna geçiyor olacak. Koç burcunda ilerleyen Ay, Akrep burçları için bu haftayı günlük rutin işlerle kapatacak.

YAY

Ay Oğlak burcunda ilerlerken Yay burçları için parasal konular önem kazanıyor olacak. Merkür ve Ay arasındaki uyumlu açı Pazartesi gününde önemli görüşmeler için sizlere uygun enerjiler sağlayacak. Hafta ortasında ise yoğun enerjiler söz konusu olacak. Perşembe günü işinizle ilgili yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Hafta sonu ise evinizle ilgili konular ön plana çıkıyor olacak. Evinizin dekorasyonu ile ilgili birtakım düzenleme ve harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. Hepinize bol ve bereketli bir hafta dileriz.

OĞLAK

Oğlak burcu için hafta kişisel konuların ön plana çıkmasıyla başlıyor. Hala sizin burcunuzda olan Ay, kişisel alanda gelişme ve vakit geçirme isteğinizi arttıracak. Pazartesi ve Salı günleri aklınızdaki projeleri yürürlüğe sokmak için uygun enerjiler sizleri destekliyor olacak. Para anlamında kazanımlarınızı arttıracak yeni projelere bu hafta katılma isteğiniz artabilir. Özellikle Çarşamba günü bir kadından önemli bir destek görebilirsiniz. Hafta sonu yakın çevrenizdeki kişilere vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

KOVA

Kova burçları için 5 Nisan haftası akıldakileri hayata geçirmek adına oldukça destekleyici bir görev görecek. Aklınızdaki fikirleri hayata geçirmek adına atacağınız adımlarda gökyüzü sizin arkanızda. Hafta ortasında kendinizle ilgili önemli ve gerekli kararlar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru Ay Balık burcunda ilerlerken parasal konular önem kazanacak. Hafta sonu ise yakın çevreniz adına yeni bir eşya satın almak isteyebilirsiniz. Hepinize keyifli haftalar dileriz.

BALIK

Zodyak’ın son burcu olarak da bilinen Balık’lar için 5 Nisan haftası Ay’ın Oğlak burcunda ilerlemesi ile başlayacak. Ay Oğlak burcunda ilerlerken kariyer konuları önem kazanıyor olacak. Hafta ortasında Kova burcunda ilerleyen Ay, sizler için hastane ya da geri plandaki işlerle ilgili konularda birtakım gelişmeleri gündeme getirebilir. Çarşamba günü Ay ve Mars arasındaki açı keskinleşeceği için sabırsız hissedebilirsiniz. Aynı gün Ay tekrardan sizin burcunuza doğru yönelmeye başlayacak. Bugünlerde daha çok kendinize özel vakit ayırmak ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü özel ilişkileriniz açısından keyifli enerjiler sizleri bekliyor olacak.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 5-11 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumları
34
16
Görüşünü yaz
Kapat

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Yeni haftada Ay Oğlak burcunda hareket ederken sizler için kariyer konuları önem kazanacak. Salı günü Venüs ve Mars arasındaki uyumlu açı ilişkiler adına iyileştirici etkiye sahip olacak. Özellikle iş ilişkilerinizle ilgili olan görüşmelerinizi Salı günü yapmanız sizler için çok daha iyi olacak. Hafta ortasında kariyerinizle ilgili önemli bir başlangıç yapma potansiyeli de mümkün görünüyor. Hafta sonu yaklaşırken Ay, Balık burcuna geçiyor olacak. Pazar günü Ay tekrar Koç burcuna geldiğinde geçmişte kalan konuları ele almak isteyebilirsiniz.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Abazaprens
  TERAZİ Zodyak’ın denge sembolü Terazi burçları için hafta başında Ay, Oğlak burcunda ilerlediği için evle ilgili konulara dikkat çekecek. Pazartesi günü Kova burcuna geçen Ay, hafta ortasında çocuklarla ilgili planların öne çıkmasına sebep olacak. Cuma günü Ay ile Mars arasındaki dik açı acele ile yanlış kararlar vermenize sebep olabilir. Temkinli hareket etmenizde büyük fayda var. Hafta sonu Balık burcundan ayrılarak Koç burcuna geçiş yapacak olan Ay, günlük işler ve ufak tefek sağlık problemlerini hatırlatacak. Güzel enerjilerle dolu bir hafta dileriz. Terazi diye yazmışsın ama teraziden ziyade tüm burçları konuşmuşsunuz maşallah, ne güzel bir burç yorumu 😂😂
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1632
 • Enerjimin neden düşük olduğunu şimdi daha iyi anladım. Bu hafta için çok da güzel bir hafta geçireceğimiz söylenemez.
 • Coollife01
  Yapma geçen sefer mahkeme dedin 3000 doğalgaz geldi mahkeme yoluna gidicem. Bu sefer iş görüşmesi falan. Çarşamba ve cuma yoğun diyorsun kaldıramam ben rahat adamım
 • Koç burcuyum ve kariyer diyor pek inandırıcı gelmedi bana 😂
 • SucukluPatates
  Aslanız bakalım güvene güvene hep üzüldük ne olacak halimiz bilmiyorum açıkçası
 • Melankolikpoll
  Kariyer ve parasal konuların önem kazanması güzel bakalım bu sefer tutacak mı 😌
 • istanbulkiziiii
  Kim sallamis bunlari ya hic bana gore bisi yok bir sey uzerinde donmus sadece is asdff bende ogrenciyim.
 • тιηкүωιηкү
  Boğa burcu kariyer kariyer kariyer yemek yok mu aşk yok mu hem ben çalışmıyorum şu an ne kariyeri aşkı memnu'ya baştan başladım zaten bay 🙋🏻‍♀️
 • EnBüyükİskender12345
  harbiden buna önem veren ve kendini buna gore sekillendirenler var mı
 • cankıs
  aslan
 • MayısssssssKızı
  Boğa.
 • KSNamusBekçisi
  Teraziyim , bakalım nasip jdhdh
 • Dilers
  Güzel bir yazı olmuş teşekkürler...
 • postmodernpokemon
  Balık burcuyum bana yine yalnızlık çıktı:)
 • Hocam artık bu tip şeylere ınanmıyorum
 • TIlki_Bey
  pek inanmam burç yorumlarına ama yine de okudum
 • Yalniş kararlar verdim bile terazi olarak 😏
 • Nasip kısmet. Hayırlısı olsun bakalım
 • Peugeot90
  İyki teraziyim
 • VesSelamTR
  Başak tamamen yanlış :)
 • Graycloud
  Burç yorumlarını bazen okuyorum
 • Hüseyin_33
  Yengeç burçları ne zaman mutlu olacak?
 • mrvoznc
  Bu balık burçlarının yüzü ne zaman gülecek acaba?
 • doanylmz
  Teşekkürler emeklerin için.
 • fal ve burçlara inanmam
 • interpors
  Hep yalan dolan
 • Evhobisi
  Çok uğraşmışsin. Eline sağlık
 • Chat_blanc
  Eğitime kafa yorucağımı düşünmüyorum
 • mavimavi00g
  burçlara inanmayın saçma sapan şeyler
 • __Yananadam__
  Hoş ayrıntılı bence olmuş
 • Selndag
  Kova burcuyum umarım öyle güzel seyler olur
 • baransert
  Burclara pek inanmiyorum nedense
 • Xecutioner_X
  Bakalım doğru çıkacak mı 😅 hadi hayırlısı
 • BeyazDiyar
  İnanmadım için bu burç olayına sıkıntı yok
 • BySoran
  Koçu neler bekliyormuş 🙄
 • dArcc
  Oğlak bu hafta şanslımı bi kupon yapalım
 • 35dark
  Burçlara inanmıyorum ya
 • LeydiKatarina
  Umarım sevdiğim geri gelir
 • Geldeanlat56
  İyiki oğlağım 😊😊
 • Senideseverimmm
  Balık
 • staybehind2
  nasıl işler önüme gelicekmiş çok merak ettim
 • Kivanccevapliyor
  Süper olmuş
 • blacksea77
  bu haftayı baya hareketli geçireceğiz belli oldu
 • Gizli Üye
  Eline sağlık
 • Gizli Üye
  Bize yine birşey yok desene
 • Gizli Üye
  Beni hep aşk bekliyor ama rastlamadık nedense
 • Gizli Üye
  Akreeepp
 • Gizli Üye
  Bana para çıksın yaa
 • Gizli Üye
  Koç ♈
YÜKLENİYOR...