Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 22-28 Şubat Haftası, Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti

Merkür ve Jüpiter’in kavuşumunu geride bırakırken bu hafta burç yorumlarında ertelenen sorunlar gün yüzüne çıkıyor. Geçtiğimiz hafta boyu iletişim, eğitim ve teknolojik konular ön planda iken bu hafta Ay, İkizler burcundan ayrılıyor. Sabah saat 06.53’te Yengeç burcuna geçecek olan Ay, Pazartesi günü uyumlu enerjileri de beraberinde getiriyor. Eş ve çevre ile yaşanılan problemleri konuşmak için en iyi zaman Pazartesi günü ortaya çıkıyor. Gökyüzünde Ay ile Plüton arasında karşıt açı meydana gelirken, anlaşmazlıkları da ortaya çıkarıyor. Bu durum sizleri Çarşamba gününe yaklaşırken içsel anlamda zorlayabilecek enerjilerle gerginliklere sürükleyebilir İşte haftanın tüm detayları ve yorumları...

KOÇ

Sevgili Koç’lar için bu hafta aile ilişkilerine yönelik temalar ile başlıyor. Yengeç burcuna geçen Ay, Pazartesi günü boyunca siz Koç burçlarını aileniz ile ilgilenmeniz ve problemleri çözmeniz için teşvik ediyor. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Ay ve Plüton arasındaki karşıt açı, gerginlik yaratabilecek enerjilere sebep olabilir. Sakin kalmanız ve fevri davranmamanız gerektiğinin tekrar altınız çiziyoruz. Perşembe ve Cuma günleri için iş ilişkileri ve aşk ilişkileri adına iyi enerjiler görünmüyor. Bugünlere önemli işlerinizi denk getirmemeye özen göstermelisiniz. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay olayı, mesleki konuları ön plana çıkaracak. Mesleki konuların ve varsa altınızda çalışanların durumlarının daha görünür olmasını sağlayacak.

BOĞA

Şubat ayının son haftasına girerken sevgili Boğa burçları yakın çevresi ile ilgili konulara yoğunlaşıyor. Ay’ın Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte yakın çevrenin önemli hale geldiği Pazartesi gününde yaşanan problemler çözüm bulabilir. Pazartesi gününün yüksek enerjisini çevrenizde problem yaşadığınız insanlarla çözüme ulaşmak için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü Ay ve Plüton arasındaki zorlu açı birtakım gerilimleri beraberinde getirebilir. Çarşamba günü aynı zamanda Ay, Aslan burcuna geçiyor olacak. Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay öncesinde Perşembe ve Cuma günleri için kolay enerjiler yok. Daha sakin kalmanız gereken günler yaşanabilir. Aşk hayatınızla ilgili birtakım tamamlamalar, Dolunay ile birlikte oluşacak.

İKİZLER

22 Şubat haftalık burç yorumlarına devam ederken İkizler burcunda parasal konular dikkat çekiyor. Pazartesi günü parasal konuların odağında olan İkizler burcu için mevcut parayı korumak adına yatırımlar görünüyor. Bu yatırımlar için ise Ay’ın enerjisinin yüksek olduğu Pazartesi ve Salı günleri çok uygun. Ancak yine de piyasa beklentilerinin dikkatle araştırılması, ileriki yatırımlarınızın şekillenmesinde önemli bir rol oynayabilir. Çarşamba günü Ay Aslan burcuna geçmeden önce birtakım zorluklar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü iletişim anlamında stresli hissedebilirsiniz. Özellikle partnerinizle ayrılıklar yaşayabileceğiniz dönük enerjiler içinde olabilirsiniz. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, sizlere ev ve aile ilişkileriniz için başlattığınız işlerin tamamlanmasında yardımcı olabilir.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 22-28 Şubat Haftası, Haftalık Burç Yorumları

YENGEÇ

Pazartesi günü sabah saatlerinde Ay, siz sevgili Yengeç’lere geçiş yapacak. Haliyle sağlığınız ve bireysel konularınız hafta başında büyük önem kazanacak. Pozitif enerjiler hafta başında burcunuzda ilerlerken, Çarşamba günü sportif aktivitelere yoğunlaşarak zorlayıcı ruh halinizi atabilirsiniz. Plüton ve Ay arasındaki zorlayıcı açıyı kendinize vakit ayırarak üzerinizden atabilirsiniz. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde yeni bir işe başlamak için gereken motivasyonu yakalayacaksınız. Perşembe ve Cuma günlerinde ise gergin enerjiler söz konusu olacak. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, yakın çevre ile ilgili önemli tamamlamaları beraberinde getirecek. Aynı zamanda eğitiminiz ile ilgili bir konunun sonuna gelebilirsiniz. Bu son ile beraber gelecek olan ödüllerin tatmin edeceği günler sizleri bekliyor.

ASLAN

Haftalık burç yorumlarına Aslan burcu ile devam ederken, pozitif enerjilere merhaba diyoruz. Özellikle hafta başında ilişkileriniz için yüksek ve pozitif enerjiler sizleri oldukça motive edecek. Çarşamba günü çevreniz ile ilgili bir takım problemler meydana gelebilir. Ay ve Plüton arasındaki zorlu açı, sizleri sevdiklerinizden daha fazla ilgi beklemeye teşvik edebilir. Bu noktada sevdiklerinizin de bu zorlu açıdan etkilendiğini unutmamanızda fayda var. Ay’ın sizin burcunuza geçtiği Çarşamba günü bireysel konularınız önem kazanacak. Özellikle Cuma akşamı ikili ilişkilerinizde partnerinizle çekişmeli ve hararetli konuşmalar yaşayabilirsiniz. Sakin kalmanız ve anlayışlı olmanız gerektiğinin tekrar altını çiziyoruz. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, parasal konuların daha net görünmesini sağlayacak.

BAŞAK

Başak burçları için hafta sosyal çevrenin ön planda olduğu konular ile başlıyor. Pazartesi ve Salı günleri aktif bağlantılar kurmak için oldukça yüksek enerjiye sahip. Ay’ın açıları bu hafta sizlerin kuracağı ilişkilerde olumlu bir enerji gösterecek. Bu sebeple iş ve aşk ilişkilerinizi haftanın başında çok daha etkili bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla tepkili konuşmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli ve sakin olmanızda fayda var. Cumartesi günü burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay öncesinde gergin enerjiler hissedebilirsiniz. Dolunay sizin burcunuza gerçekleştikten sonra sağlığınız ve başlatmış olduğunuz işler gündemde olacak. Dolunayın etkili olduğu günlerde tamamlayamadığınız konularınız netlik kazanabilir. İşinizle alakalı sürüncemede kalmış konuları tamamlamak için yüksek enerjili bir hafta sizleri bekliyor.

TERAZİ

Ay Yengeç burcuna geçerken Terazi burçları için hafta kariyer anlamında yoğun başlıyor. Kariyerinizle ilgili konularda önemli değerlendirmeler yapmak ve bağlantı kurmak adına iyi enerjiler var. Yapacağınız değerlendirmeler dengeli ve yerinde olacak. Çarşamba günü Aslan burcuna geçen Ay, sizi keyif verecek aktivitelere yönlendirebilir. Perşembe ve Cuma günlerinde önemli iş görüşmeleri almamanızda fayda var. Zira sizi ani öfke patlamalarına iten durumlar yaşanabilir. Başak burcunda Cumartesi günü gerçekleşecek olan Dolunay olayı arka plandaki işlerinizin daha görünür bir hale gelmesinde faydalı olabilir. Bununla birlikte sizden saklanan bazı sırlar açığa çıkabilir. Arka planda ilerleyen işlerinizin tamamlanması açısından önemli bir haftadasınız.

AKREP

22-28 Şubat haftalık burç yorumlarına Akrep ile devam ederken Ay, sizler gibi yine su grubu bir burçta ilerliyor olacak. Ay’ın Yengeç burcunda ilerlediği bu hafta, siz Akrep burçları için yurt dışı ve hukuk konularını gündeme getiriyor. Çarşamba günü uzaktaki akrabalarınız ve sevdiklerinizle olan ilişkilerinizde gerginlikler meydana gelebilir. Gerginlerden uzak kalmak için görüşmelerinizi kısıtlayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ilerlerken çevrenizdekilerin olumsuz enerjilerinden etkilenebilirsiniz. Dolunay olayı öncesinde hassasiyetiniz artabilir. Cumartesi günü Dolunay olayının Başak burcunda gerçekleşmesi ile kariyerinizdeki olaylar gündeme gelebilir. Daha önce başlattığınız ancak yarım kalan işlerinizi tamamlayacak enerjiyi bulacak, iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Aynı zamanda yakın arkadaş çevrenizde de ön plana çıkacağınız günler sizleri bekliyor.

YAY

Sevgili Yay’lar haftaya Ay Yengeç burcuna geçerken yine enerjik bir şekilde başlıyor. Pazartesi ve Salı günleri önemli görüşmeler ve bekleyen anlaşmalarınızı yola sokacak enerjiyi buluyorsunuz. Çarşamba günü ise gergin bir enerji gününüze hakim olacak. Öfke patlamalarına açık olabilirsiniz. Bu sebeple kontrolü elden bırakmamalı ve kendinizi sakinleştirmek için ekstra zaman ayırmalısınız. Ortak paylaşımlarınızı ilgilendiren konularda daha sakin ilerlemelisiniz. Perşembe ve Cuma günleri ikili ilişkileriniz ve görüşmeleriniz adına uygun enerjiler yok. Bu iki güne önemli işlerinizi denk getirmemenizde fayda var. Cumartesi günü gerçekleşecek olan Dolunay olayı ev ve kariyer hayatınızı etkileyecek önemli gelişmelere neden olabilir. Kariyerinizle ilgili konularda çok daha görünür olmanızı sağlayacak önemli adımlarınız sonuç bulabilir. Arzu ettiğiniz başarıyı bu süreçte yakalayabilirsiniz.

OĞLAK

22 Şubat haftasına Ay, Oğlak’lara karşıt burç olan Yengeç burcunda başlıyor. Dolayısıyla aklınızın eş ve partner konularında olacağı bir zaman dilimi sizleri bekliyor. Aynı zamanda sözleşmelerinizle ilgili yoğun görüşmeler yaşayabilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri sözleşmelerinizde kararlı ve emin adımlar atabilmeniz için yüksek bir enerji sağlayacak. Çarşamba günü ikili ilişki ve anlaşmalarınızla ilgili gerginliklere dikkat etmelisiniz. Fazla tepkisel davranmamaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü iletişim anlamında stresli saatler geçirebilirsiniz. Partnerinizle ipleri koparmaya yönelik negatif enerjiler hissedebilirsiniz. 27 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay olayı, sizleri yurt dışı ve yabancı iş ilişkilerinizde daha görünür sonuçlar elde etmenizi sağlayacak.

KOVA

Sevgili Kova’lar için hafta iş ve kariyer konularında başlıyor. Ay’ın Yengeç burcunda olduğu bu son haftada, Pazartesi ve Salı günleri mesleğinize ve ileride yapmak istediklerinize odaklanacaksınız. Çarşamba günü iş çevrenizle ilgili birtakım gerginlikler yaşanabilir. Ay ile Plüton arasındaki zorlayıcı açı, gerilimlere dikkat çekiyor olacak. Sakin kalıp iki kez düşünerek hareket etmeniz, bu zorlu günleri kolaylıkla aşmanızı sağlayacak. Ay sizin karşıt burcunuza geçerken, iki gün boyunca ikili ilişkileriniz önem kazanacak. Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay, miras ya da nafaka benzeri para konularını gündeme getirecek. Bu konular ile ilgili net cevaplar alacağınız bir hafta sizleri bekliyor.

BALIK

Haftalık burç yorumlarında sona gelirken, Balık burcunda aile ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Çarşamba günü çevreniz, arkadaşlarınız ya da çocuklarınızla ilgili gergin enerjiler güne hakim olabilir. Cumartesi günü karşıt burcunuza gerçekleşecek olan Dolunay olayı, iki gün boyunca gökyüzünü meşgul edecek. Bu iki gün boyunca aşk ilişkilerinizde kıskançlık sebebiyle gerilimler meydana gelebilir. Cuma günü yeni bir işe başlamak için oldukça iyi bir gün. Başak burcundaki Dolunay ikili ilişkilerinize vurgu yapıyor olacak. Uzun bir ilişki içindeyseniz evlilik gibi ciddi bir adım atabilir, ilişkinizde oturmayan durumlara netlik kazandırabilirsiniz.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 22-28 Şubat Haftası, Haftalık Burç Yorumları
22
25
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Gizli Üye  BOĞA
  Subat ayının son haftasına girerken sevgili Boğa burçları yakın çevresi ile ilgili konulara yoğunlaşıyor. Ay’ın Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte yakın çevrenin önemli hale geldiği Pazartesi gününde yaşanan problemler çözüm bulabilir. Pazartesi gününün yüksek enerjisini çevrenizde problem yaşadığınız insanlarla çözüme ulaşmak için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü Ay ve Plüton arasındaki zorlu açı birtakım gerilimleri beraberinde getirebilir. Çarşamba günü aynı zamanda Ay, Aslan burcuna geçiyor olacak. Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay öncesinde Perşembe ve Cuma günleri için kolay enerjiler yok. Daha sakin kalmanız gereken günler yaşanabilir. Aşk hayatınızla ilgili birtakım tamamlamalar, Dolunay ile birlikte oluşacak.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2422
 • carlaxen
  Bunlara inanan var mı harbi? Hep aynı tatavalar. Bakın m.ö dönemde keldaniler dese bunları yemin ediyorum hiçbir şey demem adamlar haklıdır derim ama devir olmuş 21. yy hala "aşk hayatında bu, işte başarılı olacaksın" diye her gün aynı şeyi zırvalayan şeyleri takip etmekten sıkılmadınız mı?
 • bensherlock
  Benim hiç yoğun geçmeyen bi haftam yok terazi şaşırtmadı🥺
 • -öykü-1
  Ben zaten her hafta sinir patlaması geçiriyorum hshdjd hep aynı şeyler yazıyo
 • Gökçegs
  Hep bir gerilim, hep bir entrika, kıskançlık. Anam yüzüm burç yorumlarında bile gülmüyor.
 • 00ayça00
  hep pozitif şeyler yazıyor umarım gerçekleşirrrr<3
 • Briseisse
  Ikizler. Yani doğru çıkıyor ben inanmasam ne olur. Emeğinize sağlık.
 • Melankolikpoll
  Dikkat edilmesi gereken güzel yorumlanmış bir hafta için teşekkürler 🍀
 • Bu tarz seylere inanmiyorum günlük ve haftalik burc yorumlarina inanmiyorum ama yinede okudum
 • Arvitoo
  "Dolayısıyla aklınızın eş ve partner konularında olacağı bir zaman dilimi sizleri bekliyor." iyide kanka her zaman böyle bir Oğlak burcu bireyi olarak :D
 • Pek ilgi duymadığım bir konu. Ama yine de uğraşıp içerik oluşturmuşsunuz. Ellerinize sağlık...
 • Kskızlarsoru
  Bu ay tutulması yer değişimi filan neye göre hesaplanıyo
 • berennelf
  sanki daha önce daha iyiydi gibi bozuldu sanki içerikler :/
 • elanurtrhn
  yengeçler için eğitim ile ilgili bir sona gelebilirsiniz diyo ya ne demek oluyo bu
 • FuulYAY
  Teşekkür ler
 • matemist
  Teşekkürler
 • Kuzey_Doganlı
  bunlara inanan olduğuna inanmak istemiyorum
 • çilekeş akrep bea
 • Dinazortreni
  Hadi inşallah
 • --Dderinn77-
  Cok kotu seyler yazmis, yinede emeginize saglik
 • spacescom
  ne kötü haberler bunlar burç yorumları :(
 • Alarasmin
  Bu ay esti geçti etmiş benim burç poffff
 • Abazaprens
  Fala inanma falsızda kalma demişler
 • tastycock
  Hadi hayırlısı bakalım.
 • BADLOWE3461
  Sayende her pazartesi okuyoruz
 • Kadriye5434
  Bu sefer doğru gibi 😅😅
 • Wosty
  Okuduk fena degil bu hafta
 • Emeğinize sağlık
 • Bu sefer doğru gerçekten 💃 Hissediyorum 🤭
 • biradetmehmet
  falcı sende olmasan para müjdesi veren yok
 • Umarım güzel geçer.
 • Bi aslan olarak teşekkür ederim
 • 1982yearDead
  oğlak ölüyorum anlasana
 • KırSakallıWill
  pek inandığımı söyleyemem ama emeğinize sağlık.
 • Saneuasa
  Hayırlısı
 • xLearge
  Oğlak burcuyum benim yorumum nedir acaba
 • Azdırıp_ıslatır
  Gayet güzel bilgiler edindim çok teşekkürler.
 • YALNIZ-INSAN
  Yav oğlak burcu olmakta zormuş
 • jennercat
  yengec
 • 2000tarcin
  Ben çok inanmıyorum burçlara
 • Diwing
  Herşey yolunda gidileceğini söylüyor
 • uzlemhanim
  Yine aşk yok :(
 • Gizli Üye
  kovayim ben-
 • Gizli Üye
  Bu burclarda yazanin yuzde biri bile cikmiyor
 • Gizli Üye
  Yorumlamalar, kısa geldi bana.. Beğenmedim..👎 Daha detaylı burc yorumlarını okumayı tercih ediyorum...
 • Gizli Üye
  yaaay ❣️ Ellerine sağlıkk
 • Gizli Üye
  Yengeç
YÜKLENİYOR...