Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 7 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumları

Falsepeti

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar bu hafta hedeflerine odaklanırken Boğalar ise güzel bir döneme girecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için atmanız gereken küçük adımların hepsini birer birer atmanız gerekli. Sadece önünüze bir harita çizmeniz yeterli olmaz, yapmanız gereken işleri günlük hayatınızda uygulamaya koymalısınız. Bu size çok hoş gelmeyebilir ama geleceğin istediğiniz gibi olmasını istiyorsanız temponuzu arttırmalısınız. Artık aklınızda olan konuları hayata geçirme konusunda kendinize daha fazla güveneceksiniz ancak bazı işleri bir sonraki aşamaya ilerletmek sandığınız kadar kolay olmayabilir. Hayatınızdaki sorumluluklar hayatınızı kısıtlamaya başlamadığı sürece oldukça zevkli olacaktır.

Boğa

Bu hafta aldığınız sorumluluklarla ilgili yorumlar yapsanız bile onların hayatınızın bir parçası olduğunu kabulleneceksiniz. Etrafınızdaki birinin sizi harekete geçirmeye çalışan davranışları dikkatinizi çektiğinde bu kişinin kendi çıkarları için sizi kullanmak istediğini unutmayın. Günlük hayatınız size zevk verecek şekilde yoğunlaşacak. Oldukça güzel günler sizi bekliyor olacak. Bilinmeyene doğru yolculuk yapmanızı sağlayacak olan arkadaş toplantıları size hiç olmadığı kadar zevkli gelecek. Bu arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde olmasanız bile yaşadığınız farklı deneyimlerin etkisinden kolay kolay kurtulamayacaksınız. Sorumluluklarınızı unutmayın.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 7 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumları

İkizler

Bu hafta arkadaş toplantılarınız oldukça zevkli geçecek. Farklı kişilerle tanışsanız bile ortak yönleriniz olduğunu mutlaka fark edeceksiniz. Kıskanç düşmanlarınıza dikkat edin. Bu kişiler sizi kendi kontrolleri altına almaya çalışıyor olabilirler. Ayrıca bu dönemde önceliklerinizi de unutmamalısınız. Bir kursa başlamak istiyorsanız aklınızdan uçup gitmesine izin vermeyin. Etrafınızdaki biri kafanızı karıştıracak laflar edebilir, bu durumda yapmanız gereken işleri oluruna bırakmak yerine kafanızdaki düşünceler üzerinde eleme yöntemini uygulamanızdır. Birlikte bir şeyler yapmaktan zevk aldığınız insanlarla vakit geçirmek size çok iyi gelecektir.

Yengeç

Bu hafta sahnenin arkasında oynanan birçok oyun var ve bu durum gerçekleri görmenizi engelliyor. Bu demek değil ki hayatınızda her şey kötüye gidiyor ancak baskı altında olduğunuzu da unutmayın. Etrafınızdaki kişilerin asıl niyetlerini anlamakta zorlanıyor olabilirsiniz bu yüzden insanların sizin adınıza karar vermesine izin vermemelisiniz. her işe koşmak isteyecek, kendinizi oldukça enerjik hissedeceksiniz ancak konu size keyif veren işlere geldiğinde dikkatiniz dağılabilir veya kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Konu ailenize geldiğinde yaptığınız yorumların adil olmasına özen göstermelisiniz. Beslenmenize dikkat edin.

Aslan

Bu hafta aşırı hoşgörünün kontrol etmesi zor bir olgu olduğunu unutmamalısınız. Özellikle de fazla yeme konusunda kendinize fazla hoşgörülü davranırsanız ileride önünü alamayabilirsiniz. Ayrıca bu hafta fazla para harcama konusunda da dikkatli olmanız gerekecek. İçinizden alışkanlıklarınızı değiştirmek geliyor olabilir, bu konuya odaklanmanız sizin yararınıza olacaktır. Arkadaş gruplarınızla olan toplantılarda fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak size çok çekici gelecek ve bu durumdan keyif alacaksınız. Bunun nedeni içinizde sakladığınız bazı gizli duyguların olmasıdır. İşleri kendi yolunuzla halletmek istiyor olabilirsiniz ama sabırlı olun.

Başak

Bu hafta kendinizi eğlenceye vermeniz etrafınızdaki biriyle aranızda gerginlik olmasına neden olacak. Bu gerginlikten kaçmak için yapıcı olmalı ve işlerin pratik yönüne odaklanmalısınız. Bu şekilde davranabilirseniz insanlara sadece kendinizi mutlu etmeye çalışmadığınızı aynı zamanda onların hislerine de önem verdiğinizi gösterebilirsiniz. Birazcık kontrollü olmalısınız.

Terazi

Bu hafta her ne kadar sürekli meşgul hissetmenin verdiği hayal kırıklığını hissetseniz de bazı sorumluluklarınızı yerine getirmeyi başaracaksınız. Sorumluluklarınızı göz ardı edemeyeceğiniz için onları zevkli hale getirmeye çalışmalısınız. Bu sayede geleceğe bakışınız netleşecek, kafa karışıklıklarınız azalacak. Fırsatları değerlendirmeyi unutmayın, çok daha mutlu olacaksınız. Önümüzdeki günlerde kadar iş arkadaşlarınızla eğlenmek için sizi bekleyen birçok fırsat olacak. İş arkadaşlarınızla bile olsa her tür sosyal faaliyet size keyif verecek.

Akrep

Bu hafta öğrenmekte geç kaldığınız şeyleri telafi etmek isteyebilirsiniz. Kısa sürede çok bilgi edinemeyebilirsiniz ancak unutmayın ki her tecrübe farkındalığınızı arttırır. Etrafınızdaki kişiler size engel olabilir ancak yine de kendinize vakit ayırmayı denemelisiniz. İnsanların kuyunuzu kazmasına ya da sizi rahatsız edecek şekilde davranmasına asla izin vermemelisiniz. Hayatınıza denge ve uyumun girdiği bir zaman dilimde olacaksınız. Bu dönemde kişisel huzurunuzu aramak için yola çıkacaksınız.

Yay

Bu hafta aklınızdaki fikirler netlik kazanacak ve hangi fırsatın sizin için daha iyi olduğunun farkına varacaksınız. Gelecekle ilgili bazı konular netlik kazanmamış olabilir bunun için endişelenmeyin çünkü bazı şeylerin belirsiz kalması sizin için daha iyi. Bu hafta gerekliliklere odaklanmalısınız. Kendi ihtiyaçlarınızı da çok iyi belirlemelisiniz çünkü şans sizden yana. Aile bireylerinizle ilgili yeni öğrendiğiniz bilgilere dikkat edin çünkü bu bilgiler ileride alacağınız sorumluluklar ile ilgili de büyük rol oynayacak. Sadece size uygun olan sorumlulukları kabul etmelisiniz. Kendinize fazla yüklenirseniz sonunda sağlığınızı bozacaksınız.

Oğlak

Bu hafta oldukça huzurlu ve uyumlu bir dönem sizi bekliyor. Bu döneme girmeden önce mutlaka etrafınızda sizi fikirleriyle veya belirsizlikleriyle huzursuz eden insanların farkına varmalısınız. Bu kişilerle daha açık konuşursanız onlarla ilgili kendinizi kötü hissetmezsiniz. Açık olun, kimseden korkmadan düşüncelerinizi ifade edin ki sonrasında içiniz daha rahat etsin. Uzunca bir süreden beri dikkatinizi vermeyi başardığınız tüm konularda kalıcı başarıyı yakalayacaksınız. Eğlence fırsatlarını görmezden gelmek bu dönemde işinize yarayabilir. Çünkü işten arta kalan zamanınızı kendinize ayırmalı ve aklınızdaki düşünceleri netleştirmelisiniz.

Kova

Bu hafta etrafınızdaki biriyle ilişkinizin güçlendiğini hissediyorsanız şimdiye kadar onunla ilgili öğrendiğiniz şeyleri gözden geçirmeyi de unutmamalısınız. Etrafınızdaki kişiler size yakın gibi görünseler de halen bazı sırları olabilir bu yüzden kendi hakkınızda fazla bilgi vermemeye dikkat etmelisiniz. Bunu başardığınız sürece güvende olacaksınız. Tedbirli olmayı unutmayın. Bu süreçte etrafınızdaki birinin istekleri için kontrolünüz dışında gelişen olaylarla beraber önceliklerinizi göz ardı ediyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Balık

Bu hafta sosyal ilişkileriniz kasım fazlasıyla artabilir, bu durum size keyif verecek. Bu dönem etrafınızdaki kişilere verdiğiniz sözlere dikkat etmelisiniz, yerine getiremeyeceğiniz sorumluluklar almamaya dikkat edin. Keyifli zaman geçirilen dönemlerde abartıya kaçmamak oldukça önemlidir. Yapacağınız harcamalar konusunda dikkatli olmanız yararınıza olacaktır. Etrafınızdaki birini düşüncelerini açıklaması konusunda ikna etmekte hiç zorlanmayacaksınız. Bu sayede uzun dönemli planlarınızı daha iyi ölçüp biçebileceksiniz ancak hislerinizi ulu orta konuşmanız yararınıza olmayacak.

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor? 7 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumları
13
13
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1313
 • __Volkan--Aslan__
  Balık burcuyum anladığım kadarıyla dikkatli olmam gerekiyor böyle bir zaman içindeyim bu güzel çalışma için sonsuz teşekkürler.
 • Merkür_00

  #### BALIK#####

  Bu hafta sosyal ilişkileriniz kasım fazlasıyla artabilir, bu durum size keyif verecek. Bu dönem etrafınızdaki kişilere verdiğiniz sözlere dikkat etmelisiniz, yerine getiremeyeceğiniz sorumluluklar almamaya dikkat edin. Keyifli zaman geçirilen dönemlerde abartıya kaçmamak oldukça önemlidir. Yapacağınız harcamalar konusunda dikkatli olmanız yararınıza olacaktır. Etrafınızdaki birini düşüncelerini açıklaması konusunda ikna etmekte hiç zorlanmayacaksınız. Bu sayede uzun dönemli planlarınızı daha iyi ölçüp biçebileceksiniz ancak hislerinizi ulu orta konuşmanız yararınıza olmayacak.
 • Aa butun falcilar oluyormus falimda gordum bebeyim.
 • Redscorpion25
  Beslenmeye dikkat, aile ile ilişkilere dikkat... bu hafta neler oluyor böyle..
 • kuzeydenn
  Nazar , büyüye inanmayan insanların burçlara inanması kadar saçma bir şey yok
 • kacey224
  Evden çıkmıyorum nasıl yeni arkadaşlarla tanışayım sjshsgs
 • sezenim06
  Burçlara ilgi duymayan bir kız tanımıyorsanız işte burada ben varım 😂
 • Akbey_52
  Burçlar fallar Alayı yalan dolan ya inanmayın böyle şeylere
 • luluşka
  Yay için ne hoş şeyler söylemiş, içim karardı...
 • EgoistischesMädchen
  Çok şükür işim olacakmış. Amin diyin. İşim olsun.
 • kedoom
  Teşekkürler.😊♌🌸
 • Ben boğa
 • Yengeç bu hafta da belasını bulmuyor 😒
 • Fkusna_Huy
  Umarım çıkar
 • Grininellitonu35
  Koç burcuyum...
 • Aslan gibi geri döndüm
 • Dost_ve_viski
  Burçlar ilgimi çekmiyor
 • Kadavracınız_
  Güzel paylaşım yapmışsınız teşekkürler
 • Aksamm
  Bu hafta başak bana uymamış
 • ponçikssss
  çok teşekkürler güzel paylaşım için
 • aysemifasulyemi
  burçlara inanmıyorum
 • Vurucu95
  Takip etmiyok
 • Gurbetçi-Kız
  Boğa burcuyu
 • Cevdetyarar
  Burçlar la alakam yok
 • Gizli Üye
  ♈ burcu her zaman ki gibi
 • Gizli Üye
  Burçlara inanmıyorum ama
YÜKLENİYOR...