Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 7 Ekim Haftası Burç Yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor? İkizler sağlık ve kişisel gelişim konularına odaklanırken Kovalar ise üzerindeki çalıştıkları proje ve işleri ile ilgilenecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçlar hedeflerine odaklanıyor. Hayatınız ve hedeflerinizle ilgili yeni yollar, yeni hayaller üzerine düşüncelere dalabilirsiniz. Bazen yeni şeyler denemek yerine, düşünmek veya odaklanmak daha iyi olabilir. Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir. Aynı zamanda yaşam koşullarınızla ilgili beklenmedik bir değişiklik gerçekleşebilir. Bu durum sizi biraz konforlu alanınızın dışına çıkarabilir ancak değişim her zaman yenilikleri, güzellikleri beraberinde getirir.

Boğa

Bu hafta Boğalar sevdiği kişilere odaklanıyor. Sevdiğiniz kişilerle iletişim kurmanın çok daha iyi bir yolunu keşfedebilirsiniz. Bazen evinizdeki ortamı değiştirmek, yaşadığınız çevreyi güzelleştirmek iletişim yolunu kolaylaştırabilir. İnsanlar genellikle iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Bu dönemde düzenin dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Böyle zamanlardan geçerken yaratıcı gücünüzle ilgili konusunda uzman, fikrine güvenebileceğiniz kişilerden destek alıp sonra bildiğiniz yolda ilerleyebilirsiniz.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 7 Ekim Haftası Burç Yorumları

İkizler

Bu hafta İkizler ekonomik konulara odaklanıyor. Yatırımlar, borçlar, kredi ödemeleri ve benzeri finansal konularla meşgul olabilirsiniz. Böyle zamanlarda harekete geçmeden önce önünüzdeki opsiyonları bir kez daha kontrol etmek iyi olabilir. Neredeyse sürekli çalışmamıza rağmen, maaş günü geldiğinde birçoğumuz yeterince para kazanmadığımızı düşünüyoruz. Ancak bu duruma çözüm bulmak için konuya bilimsel yaklaşmamız gerekiyor. Ayrıca iş yerinde öğrendiğiniz bazı bilgiler nedeniyle hızlıca harekete geçme eğilimi taşıyabilirsiniz. Ancak beklemek ve önce düşünmek iyi olabilir.

Yengeç

Bu hafta Yengeçler yakınlarına odaklanıyor. Sevdiğiniz bir kişiyle ilgili kısa bir kızgınlık veya belirsizlik yaşayabilirsiniz. Eğer yeni birileriyle tanıştıysanız, bu kişiyle ilgili güvendiğiniz arkadaşlarınızın fikrini alabilirsiniz. İçgüdüleriniz ve sezgilerinizin çok güçlü olduğu bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Böyle zamanlarda bazı konularda risk almak, özellikle iş yerinde rutininizin dışına çıkmak iyi olabilir. Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, daha iyi bir sonuç elde edebiliriz. Karar verme sırasında içgüdülerinizi kullanmalısınız.

Aslan

Bu hafta Aslanlar eğitim ve kariyer hayatlarına odaklanıyor. İş yerinde uğraşmanız gereken çok fazla detay, üstesinden gelmeniz gereken çok fazla iş olabilir. Ancak bazen birkaç adım geri atıp ana hedeflerinizi gözden geçirmek iyi olabilir. Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve umutlu, tatmin edici bir hayat için olumlu olmanız gerekli.

Başak

Bu hafta Başaklar iletişim konusuna odaklanıyor. Telefonunuz sık sık çalabilir, mailinizin gelen kutusu dolup taşabilir, kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Eğer dengeyi yakalayabilirseniz, üstesinden gelebileceğinizden fazla sorumluluk almaktan kurtulabilirsiniz. Önemli olan önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. Bunu aklınızdan çıkartmayın. Gezegense enerjiler sayesinde kendinizi daha enerjik hissediyorsunuz. Her yıl bu dönem yaklaştığında yepyeni bir başlangıç yapıyorsunuz. Bu sefer nasıl bir başlangıç yapacağınıza odaklanabilirsiniz.

Terazi

Bu hafta Teraziler yoğun günler yaşayacak ve yapılacaklar listesine odaklanacak. Yoğun günler sizi bekliyor. Yapılacaklar listeniz oldukça kalabalık. Endişelenmenize gerek yok çünkü tüm bunları gerçekleştirecek enerjiye ve motivasyona sahipsiniz. Yapılan araştırmalar spor yapan insanların liderlik ve beceriklilik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini gösteriyor. Ayrıca takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. Bir arkadaşınızla aranızda romantik bir rüzgar esebilir. Bu konuda olabildiğince dikkatli olun ve acele etmeyin.

Akrep

Bu hafta Akrepler büyük başarılar elde edecek ve bunlara odaklanacak. Bir süredir üzerinde çalıştığınız projeyle, çalıştığınız sektörde ses getirecek bir başarıya imza atmanın hayallerini kuruyor olabilirsiniz. Hayallerinizin gerçek olmasına çok yaklaşmış olabilirsiniz, başarı sizi bekliyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek, her şeyden önce zorlu; zaman ve sabır gerektiren bir süreç. Bunu unutmamalı ve sabırlı olmalısınız. Bir arkadaşınızla daha fazla yakınlaşabilirsiniz. Bu iyi haber çünkü şu sıralar en çok ihtiyaç duyduğunuz şey, güvenebileceğiniz bir dost desteği. Ailevi konularda sorunlar olabilir.

Yay

Bu hafta Yaylar yeni fikirlere odaklanıyor. Yeni bir iş fikri için sermaye arayışında olabilirsiniz. Bir yatırımcıyla görüşmek ve fikrinizi anlatmak içi harika bir zaman. Karşınızdaki kişiyi ikna etme şansınız çok yüksek. En yenilikçi, en farklı fikirlerinizi ortaya koymak için harika bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Sizin bu ilerleme odaklı, yenilikçi bakış açınızı paylaşan kişilerle iş birliği yapabilir, böylelikle başarıya daha kolay ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu arada yeni tanıştığınız bir kişiyle buluşmaya gidebilirsiniz. Gergin olmak yerine kendiniz olmaya ve de doğal davranmaya çalışın.

Oğlak

Bu hafta Oğlaklar ailelerine ve sevdiklerine odaklanıyor. Ailenize ve sevdiklerinize vakit ayırmanın tam zamanı! Evinizin konforunda, sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakit geçirebilir, birbirinizi ne kadar özlediğinizin farkına varabilirsiniz. Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden onlara kötü bir şey olmasını hiç birimiz asla istemeyiz. Bu yüzden hayatımızda her zaman aile büyüklerimizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermemiz bizim için faydalı olacaktır. Yeni fikirler bularak sorunları çözebilirsiniz. Artık kendinize inanmalısınız.

Kova

Bu hafta Kovalar yeni fırsatlara odaklanıyor. Bir yakınınızla iş yapmak istiyorsanız tam zamanı. Her ikiniz de benzer heyecana, isteğe sahip olduğunuz için hem başarıyı hem de zorlukları birlikte karşılayabilirsiniz. Duygusal farkındalığınız sayesinde mantığınızla duygularınız arasında denge kurabilirsiniz. Yani bu dönemde önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa, aşırı tepkisel davranmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Eğer başarılı biri ya da bir lider olmak istiyorsanız bu konuda neler yapmanız gerektiği ile ilgili kitaplar okumaya başlamanız gerek. Bu dönemde hayatınızda büyük başarılar elde edeceksiniz.

Balık

Bu hafta Balıklar yakınlarının yaşadığı sorunlara odaklanıyor. Bir tanıdığınız bir zorlukla karşı karşıya kalabilir. Böyle zamanlarda sevdiğiniz kişilerin hayatını kolaylaştırmak için alternatif çözümler üretebilirsiniz. Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. Kısacası arkadaşlarımız veya yakınlarımız sorun yaşadıklarında ne olursa olsun onlara sırtımızı dönemeyiz. Yardımsever olmalısınız.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 7 Ekim Haftası Burç Yorumları
21
11
Görüşünü yaz

Senin Görüşün Nedir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • experienced16

  .

  Yok ya,

  Benim doğduğum dönemde burçlar kendileri yerine başka burçların yıldızlarını göndermişler,

  Hiç mi tutmaz bu be.

  .

  Görüş hala geçerli mi?
 • Polisafyon

  Şu burç zırvalığına inanmıyorum. İlk tanışmada burcumu soran bayanlardan da uzak dururum

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • som1fromthehell

  Koç yorumuna göre hedefime odaklanıp ders çalışıyor olmam gerek peki benim burada ne işim var şu an lslgllsv

  Görüş hala geçerli mi?
 • TutkununKırmızıTonu

  Ne bekliyormuş kuzum, istediğim kişi gelicek mi? Telapati ile bile döndüremedim.

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

919
 • Başak hadi bakim enerjik oluyormuşum ihtiyaçım var zaten.

 • Floryaaa

  Zaten sorun yaşayan kimseye arkamizi dönmediğimiz için bu haldeyiz ya🙄

 • Hep umut verici yorumlar...

 • Yok ya ben artik hic bir seye inancım kalmadi

 • Beyazkin34

  Arkadaş bir kerede iyi şeyler beklesin bizi.

 • Hardboy51

  Çok inanmasamda guzel bir paylasim

 • Fkusna_Huy

  Yaalannnn sööylüyorsuuunnnnn.

 • pijamalidansci

  akrep.

 • Benfero79

  Yandık yine yoğun bir hafta bizi bekliyor

 • veledron75

  Bir Boğa olarak sevdiklerime odaklanayım

 • Başak burcuyumda dediği hiç uymuyor

 • darkleyl96

  Ahh terazi, yine yoğun

 • Tilki_

  başak burcuyum pek mantıklı gelmedi bana bu yorum

 • dreamliner61

  inşallah hayırlısı.

 • Teşekkürler

 • parayı bulduk hadi bakalım :))

 • barbieyalakk

  Evet yeterince maaş kazanamıyon bu doğru

 • Fallara inanmam

 • Terazi inş

 • Burakbrn

  Hep sabır hep sabır bir ilerleme Yok

 • Revesma

  Fala burca inanmıyorum

 • BaRaNNaRaB

  Yengeç

 • Koç 🐏

 • Ya hikaye bunlar

 • Gizli Üye

  Kova

 • Gizli Üye

  Güzel paylaşım olmuş

 • Gizli Üye

  İkizler 👯‍♀️

 • Gizli Üye

  İnanmam pek

YÜKLENİYOR...