Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 2 Aralık Haftası Burç Yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar arkadaşları ile ilgilenirken Oğlaklar ise resmi konular ile ilgili işlerine odaklanacaklar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası arkadaşlıklar, grup aktiviteleri ve beklenmedik yüzleşmeler olacak. Bu dönemde arkadaşlarınızla oldukça keyifli vakit geçireceksiniz ancak eve dönüp tek başınıza kaldığınızda kişisel yüzleşmeler sizi bekliyor olacak. Her ne kadar gizli durumların ortaya çıkması ile canınız sıkılsa da bu dönemde birilerinin dikkatini çekmekte hiç zorlanmayacaksınız çünkü pozitif enerjiniz tavan yapacak. Alacağınız ani kararlarla etrafınızdakileri de şaşırtacaksınız.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası finansal gelişmeler ve kişisel hesaplaşmalar olacak. Hayatınızı düşünüp kendi kendinizle bir hesaplaşmaya girdiğiniz bu dönemde finansal konularda da olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Bu dönemde ailenize karşı çok daha kibar ve anlayışlı olursanız huzurlu ve mutlu bir hafta geçireceksiniz. Kesinlikle daha planlı ve programlı olmalı, buna göre davranmalısınız.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 2 Aralık Haftası Burç Yorumları

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası günlük rutini bozan şaşırtıcı gelişmeler olacak. Ani duygu değişimleri yaşamaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde dikkatli olursanız ileriki zamanlarda hayatınız olumlu yönde değişmeye başlayacak. Her şeyin yeni farkına vardığınız hissini tadacak ve şokun etkisiyle ne yapacağınızı şaşıracaksınız. Ancak temkinli olmanızda yarar var, unutmayın. Aşk ya da arkadaşlık ilişkisine başlayabileceğiniz yeni insanlarla tanışacağınızı söylemek mümkün. Bu dönemde yeni insanlar tanımaya açık ve daha anlayışlı olmalısınız. İlişkisi olanlar ise dikkatli olmalı.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası beklenmedik olaylar olacak. Uzun bir seyahate çıkmanız, yeni bir eğitim programına başlamanız, yasal sorunlarla karşılaşmanız ya da hiç beklemediğiniz bir fırsat ile hayatınızın değişmesi mümkün. Bu dönemde iş ve kariyer konularıyla ilgili dikkatli olmanızda yarar var. Yengeçlerin aşk, para, güzellik gibi konularla ilgili gerçekçi olmayan hırslara kapılmaları ya da beklenmedik gerçeklerle sarsılmaları olası. Yogaya başlayabilirsiniz.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası sosyal ilişkiler olacak. Aşk veya iş ilişkilerinde tekliflerine istedikleri cevabı alamadıkları için canları sıkılabilir. Aslanların daha sonra pişman olmamak için bu hafta kendilerini kontrol etmeye çalışmaları gerekecek. Ayrıca hem kişisel hem de profesyonel ilişkileri zihinlerini kurcalayacak. Hayal kırıklığı yaşamaları da olası. Bu dönemde hissettikleri rahatsız edici duyguları birer test olarak görmeli ve bu testleri iyi değerlendirmeliler. Seyahat, yeni bir aşk, eğitim gibi konularla ilgili önlerine pek çok fırsat çıkacak.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası ortaklıklar olacak. Özellikle de finansal ortaklıklarıyla ilgili problemler yaşamaları olası bu yüzden daha dikkatli olmaları gerekli. Ortaklıklar konusunda hoşlarına gitmeyen durumlar olduğunda harekete geçmeliler. Fırsatları değerlendirirken istenmeyen riskler alınmamasında yarar var. Mantıklarıyla hareket etmeleri gerekli. Sağlık, iş ya da sorumluluk konularında sorunlar yaşayabilirler. Kafalarını farklı konularla meşgul etmelerinde yarar var. Ailenize biraz daha önem vermelisiniz.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası romantizm olacak. İlişkisi olanlar için bu hafta oldukça romantik geçecek, ilişkisi olmayanlar için ise yeni aşkların doğma ihtimali var. Şanslarını değerlendirmelerinde fayda var çünkü hayat arkadaşlarını bulabilirler. Geçmiş hayatı ile ilgili sorgulamalar ve yaptıkları fedakârlıklar canlarını sıkabilir. Bu tür durumlarda geriye dönük hesaplaşmalar yerine kırgınlıkların affedilmesi onları daha iyi hissettirecek. İletişim konusunda da kendilerini yetersiz hissedecekler.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası iletişim olacak. İş, aşk ve aile konularında farklı kişilerle iletişim halinde olacaklar. Yoğun sohbetlerin ardından hafta sonuna doğru inzivaya çekilmek ya da seyahate çıkmak isteyebilirler. Kendilerini işlerine vermelerinde yarar var. Duyguları ve hayatlarıyla ilgili sorgulamalara açık olacaklar. Endişeler, korkular ve soru işaretleri zihinlerinden eksik olmayacak diyebiliriz. Başarı hırsı da onları zorlayacak. Başarmak için harekete geçmek gerektiğini unutmamaları gerekecek.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası kariyerleri olacak. İş yerinde huzursuzluk, otorite figürünün öfkesi, güç savaşları gibi konular zihinlerini meşgul edecek. Baskın bir burca sahip Yaylar için bu her ne kadar zor olsa da kendilerini biraz geri çekmeleri gerekli yoksa tartışmalar onları bekliyor. Bu dönemde Yayların her zamankinden daha fazla ilgiye ihtiyacı olacak. O yüzden ailenizle ya da sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmenizde yarar var.

Oğlak

Devlet kapısındaki işlerinizle ilgili daha dikkatli olmanızda ve işinizi yarına bırakmamanızda yarar var. Ayrıca arkadaş gruplarınızla oluşacak tartışmalarda alttan alan taraf olmanız da gerebilir. Bu haftayı hayatınızda yenilikler yaparak ya da keyif aldığınız aktivitelerle uğraşarak geçirebilirsiniz. En duygusal burçlardan olan Oğlakların tartışmalarda daha sakin taraf olması ve kırıldıkları takdirde bunu mutlaka karşılarındaki kişi ile paylaşmaları gerekli. Sevdiklerinize nazik olmalısınız.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası keşfedilecek eni alanlar ve baskının artması olacak. Aslanların aile üyeleri, patronları ya da partnerleri bu dönemde onlardan çok daha fazlasını ve çok daha iyisini beklemeye başlayacaklar. Ne kadar baskı altında hissederseniz hissedin işlerinizi aksatmamalısınız. Öfkeniz nedeniyle zor anlar yaşayabilirsiniz ve canınız sıkılabilir. Bu hafta finansal konularda da olumsuz bir enerjinin etkisi altında olacaksınız. Gereğinden çok harcama yapmamaya çalışmalısınız.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası rekabet ve karşılıklı görüşmeler olacak. Hem iş yerinizde hem de sosyal ilişkilerinizde bu dönemde sizi rekabet bekliyor. İlişkiniz varsa üçüncü bir kişi nedeniyle aranız bozulabilir ya da eğer hoşlandığınız biri varsa elinizi çabuk tutmazsanız onu kaptıracaksınız. Bu hafta yüzleşmeyi beklediğiniz kişilerle yüzleşeceksiniz. Bu görüşmelerde sakin olmaya özen gösterin. Ayrıca bu hafta yaratıcı enerjiniz de hat safhada olacak, unutmayın.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 2 Aralık Haftası Burç Yorumları
16
15
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • Eşimde boğa bende boğa.
  26 Nisan doğumluyuz ikimizde 🙈 aynı anda sakinleşip, aynı anda fevrileşiyoruz.
  Burç yorumunuz için teşekkür ederiz
  Görüş hala geçerli mi?
 • nutellalı_pizza
  Hoşlandığım biri varsa napmam lazım elimi çabuk tutup taktik verin sjdhsjjd
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Gizli Üye
  boğada finansal gelişmeler felan diyor acaba büyük ikramiye bana mı çıkacak
  Görüş hala geçerli mi?
 • Yine aşk yok..
  Bu boğalara aşk ne zaman gelecek @Falsepeti
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1314
 • Yeniyeniyepisyeni
  Eskiden inandığım burçlara artık inanmıyorum ve tabii ki yorumlarına da
 • merküryen___
  2019 biraz şerefsin varsa bitmeden önce yüzümü güldürürsün! 🦁
 • Evet artık aklımı başka şeylere vereceğim teşekurler.
 • Gerçekten bu yazılanlara göre hareket eden var mı acaba?
 • devilish_humanity
  yay olarak tutmadı bu hafta tedırgın bır donemdeyım
 • İcelimcicekolalim
  Kirginliklari affetmek mi tabiki asla
 • halfcoulmn
  Yegsss ikizler inş sevdigim kizla yarın bulusuruz
 • Fotografsanatcısı
  bunların hepsi atmasyon ya inanmayın
 • Oversilence_383
  Teşekkürler
 • IEdiLee
  Bir haftada doğru çıksa kafamı kescem.
  • Yükselenine bakman lazım

  • IEdiLee

   @merküryen___ Hiç anlamıyorum ya bakarim inanmiyorum ama bakarim 😊

 • hayalperestrealst
  Okuyunca moralim bozuldu bir o eksikti 😅
 • YoğurtluÇikolata
  Garip yengeç yine çökük 🤧
 • _bilmiom
  Yeni ask mi🤣🤣🤣
 • Demek alttan alıcam 😋😋
 • masal_anlatan_peri
  Yogaya başlıyorum demek😂 ♋
 • v0lkn
  Başak olarak bu hafta benim haftam değil sanırım
 • wost1903
  Bakalim kova burcunda soylenenler olucak mi?
 • jezey
  Paylaşım için teşekkürler güzel yorumlar
 • Bu sefer tutsun bari
 • oznurbarak
  Oglak
 • suckaaaaa18
  koç burcunu heyecanlı bir hafta bekliyor
 • maksatsohbet61
  burcum boga karakterim sessiz
 • vrucutkmak
  umarım güzel olur herşey ellerine saglik...
 • VetHek25
  Yalancının...
 • Gizli Üye
  Ben hep kaptırıyorum zaten alıştım
 • Gizli Üye
  Güzel şeyler olacak bakalım
 • Gizli Üye
  Yeni burç yorumları, biraz daha iç açıcı gibi sanki.
YÜKLENİYOR...