Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 9 Eylül Haftası Burç Yorumları

Bu hafta sonu Başak burcundaki Merkür ile Oğlak burcundaki Plüton arasında güçlü bir karşılaşma yaşadı. Bakalım bu karşılaşma burçları nasıl etkileyecek?

Koç

Bu hafta Koçlar finansal konularla ilgilenecekler. Finansal durumunuzu gözden geçirip değerli eşyalarınızı, mal ve mülklerinizi listelemeniz gerekebilir; çünkü büyük ve olumlu sonuçlar verebilecek yeni yatırımlar söz konusu olabilir. Fırsatları değerlendirin. İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. Bu şekilde başarınızı da hiç olmadığı kadar arttırabilirsiniz. Eğitim ve kariyer konularında şansınız çok açık olacak.

Boğa

Bu hafta Boğalar sevdikleri ile ilgilenecekler. Sevgiliniz ya da eşinizle sürpriz bir tartışma yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır takip ettiğiniz ve sonuçlarını merakla beklediğiniz bir olayın nihayete ermesi de söz konusu. Sezgilerinize kulak verin. Eğer ilişkiniz yoksa çok kısa süre sonra hiç beklemediğiniz bir kişi ile aranızda bir şeyler başlayabilir. Genel anlamda sevdiklerinizle olan ilişkilerde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Ailenizi de bu dönemde ihmal etmeyin yoksa size çok kırılabilirler.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 9 Eylül Haftası Burç Yorumları

İkizler

Bu hafta İkizler yakın dostları ya da akrabaları ile ilgilenecekler. Uzak bir akrabanıza yardım etmek ya da mobilyalarınızda değişiklik yapmak gibi ev ve aileyle ilgili, olağan dışı bir olay gündeminize gelebilir. Mobilyalarınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, evinizde kullanılmayan, kurtulmaya çalıştığınız ancak belki bir gün lazım olur diyerek bir kenarda sakladığınız çeşitli objeleri yeniden değerlendirmekle işe başlayın. Biraz yaratıcılık, biraz el becerisiyle bu objeleri kullanılabilir hale getirmek ve yeni formlarda baştan yaratabilmek mümkün. Etrafınızdaki insanlara da daha iyi davranmalısınız.

Yengeç

Bu hafta Yengeçler farklı deneyimler yaşayacaklar ve bunların sonuçları ile ilgilenecekler. Bilgilerinizi derinleştirmek ve bakış açınızı genişletmek için çok uygun bir dönemdesiniz. Bu dönemde yeni şeyler öğrenmeye bakın, sonuçlar karşısında şaşıracaksınız. Yeni şeyler öğrendiğiniz bu dönemde hafızanızı doğru kullanarak öğrenme sürecini hızlandırabilirsiniz. Eğer iş hayatınızda daha fazla sorumluluk, daha üst bir mevki istiyorsanız bir terfi haberi alabilirsiniz. Yeni sorumluluklar beraberinde daha çok maddi gelir ve kazanç da getirecek. Yeni yatırımlar kapınızda bekliyor olabilir.

Aslan

Bu hafta Aslanlar uzun süredir görüşmedikleri kişiler ile ilgilenecekler. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir sevdiğinizden sürpriz bir telefon alabilir, hatta bir partiye davet edilebilirsiniz. Böyle bir fırsat önünüze gelirse bunu değerlendirin ve enerjinizin yenilenmesi için kendinize izin verin. Sevdiklerinizle bir araya gelmek için siz de evinizde küçük bir parti düzenleyebilirsiniz. Kendinizi ikiye bölünmüş ve iki tarafa da yetişemiyor gibi hissedebilirsiniz. İş ve özel yaşamınız iki tarafınızdan çekiştiriyor gibi gelebilir. Durup kendinizi dinlemeniz ve iki taraf arasında denge sağlamanız gerekebilir, dikkat!

Başak

Bu hafta Başaklar sürprizler yaşayacak ve bunun sonucunda hissettikleri ile ilgilenecekler. Nerelerde gezdiğinize dikkat edin, karşınıza sürpriz birileri çıkabilir; iş ya da aşk hayatınızda ani değişiklikler olabilir. Yeni yetenekler geliştirmek isteyebilirsiniz, içinizdeki cevheri keşfetmeye çalışın. Kariyerinizin yeni sorumluluklar getirdiğini fark edebilirsiniz. Eğer cesur ve kararlı davranır, bu sorumlulukları yerine getirebilirseniz, sonunda maddi ya da manevi bir ödül elde edeceksiniz. Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak olgunlaşmamız ve özgürleşmemiz için gereklidir.

Terazi

Bu hafta Terazilerin iletişim yetenekleri artacak ve bunun sonucunda elde edecekleri fırsatlarla ilgilenecekler. Sözlerinizle pırlanta gibi parlayacağınız bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Bir iş toplantısı ya da fikir beyan etmeniz gereken kalabalık bir arkadaş masasında gözler üstünüze çevrilebilir. Bu etkileyiciliğinizi, hayatınızda değiştirmek istediğiniz konuları göz önünde bulundurarak değerlendirmeye bakın. Amaçlarınızın farkında değilseniz, bu iletişim yeteneğinizi ne yönde kullanacağınızı da bilemeyebilirsiniz. Hedef belirlemek için öncelikle ne istediğinizin farkında olmalısınız.

Akrep

Bu hafta Akrepler hayatlarının genel gidişatı ve gelecek planları ile ilgilenecekler. Hayatınızın genel gidişatı düşünüldüğünde, sizin için sıra dışı bir durum söz konusu olabilir. Yeni bir aile üyesi ya da ev değişikliği söz konusu olabilir. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa evliliği düşünebilirsiniz. Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor. Karar almadan önce iyi düşünmelisiniz.

Yay

Bu hafta Yaylar yarım kalan işleri ile ilgilenecekler. Bu dönemde aynı zamanda günlük sorumluluklarınız arasında eğlenmenin de olduğunu fark etmeniz gerekiyor. Eğer gün içinde kendinizi eğlendirecek, keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bir fırsat bulursanız mutlak değerlendirin. Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. Hem yarım kalan işlerinizi bitirmeli hem de bir yandan hayatın tadını çıkartmaya çalışmalısınız. Yaşayacağınız farklı deneyimler sizin için çok aydınlatıcı ve mutluluk verici olacak.

Oğlak

Bu hafta Oğlaklar kariyerleri ile ilgilenecekler. Kariyerinizde uzun soluklu bir gelişme gündeme gelebilir. Eğer patronunuzdan zam istemeyi düşünüyorsanız bu dönem bunun için çok uygun bir süreç. Sosyal ve iş hayatında başarıya, hedefleri önceden net bir şekilde belirlenmiş kişiler tarafından ulaşılır. Başarılı kişiler ne istedikleri üzerinde detaylı düşünür ve plan yaparlar. Bunu asla unutmamalısınız. Sözleriniz etrafınızdakileri oldukça etkileyecek. İletişim alanınızda cazibe ve etkileyiciliğin ön planda olacağı bir dönemdesiniz. İş anlaşmaları ve özel hayatınızda yapmak istediklerinizi yapabilirsiniz.

Kova

Bu hafta Kovalar alışveriş yapma konusunu abartabilir ve bunun sonuçları ile ilgilenebilirler. Bu dönemde alışveriş konusunda oldukça istekli olacağınız ve istediğiniz parçaları kolaylıkla bulabileceğiniz bir süreçtesiniz ancak fazla harcama yapmamalısınız. Bu dönemden itibaren bir süre boyunca çekicilik, güzellik ve karizma konusunda etkileyiciliğiniz hat safhada olacak. Özel hayatınızda yeni bir ilişki düşünüyor ya da mevcut ilişkinizi canlandırmak istiyorsanız harika bir dönem. Bu dönemi iyi değerlendirin ve sosyalleşebildiğiniz kadar sosyalleşin. Yeni insanlarla tanışmalısınız.

Balık

Bu hafta Balıklar yeni keşifler yapmakla ilgilenecekler. Yeni yerler keşfetmek, farklı kültürleri tanımak konusunda istekli olacağınız bir haftadasınız. Eğer yeni yerlere seyahat etme durumunuz söz konusu değilse filmler ve kitaplar aracılığıyla bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bugünden itibaren bir süre boyunca sosyal ortamlarda görünmeye, yeni kişilerle tanışmaya bakın; çünkü arkadaşlarınızın sizi tanıştıracağı yeni kişiler, kariyerinizde büyük adımlar atmanıza vesile olabilir. Yeni bir iş fırsatı karşınıza çıkarsa bunu değerlendirin. Parasal anlamda bereketli bir döneme giriyorsunuz.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 9 Eylül Haftası Burç Yorumları
24
15
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • experienced16

  .

  Ya benim burç alışverişten bahsetmiş,

  Ama geç kaldı son bir kaç aydır o kadar çok alışveriş yaptım ki,

  Bugünlerde hiç bir yere gitmiyorum, ve gidesimde yok.

  .

  Görüş hala geçerli mi?
 • Teraziyim ve perşembe günü şirket toplantısı olacak. Tüm gözler bana çevrilecekse eğer kesin istifamı vereceğim. Elveda Samsun. Ordu merhabalar awk

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • Alışveriş mi? 5 kuruşum yok 😂 Bu da burçların yalan olduğunun ispatıdır, dağılın

  Görüş hala geçerli mi?
 • Gizli Üye

  Oğlak Burcuyum ama kariyerle ilgilenmiyorum yalan yanlış bilgiler bunlar

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1322
 • Yeminle tuttu🤣🤣
  Aslan ama bir burca çok güldüm hatta şu an tebessüm halindeyim o kendini biliyor🤣🤣🤣🤣

 • Dünyayuvarlaktır26

  Burçlara inanmam🌺🌺🌺🌸🌸🌸🌹🌹🌹🌷🌷🖤💜❤💮💮💮💐💐💐🌞

 • Burcuş_07

  Evet hayatımın genel gidişatı ve gelecek planları önemli✌🏻

 • blueforever

  Burçlara inanırım da yorumlarına pek inanmıyorum ya fal gibi zaten.

 • Bu hayatta bizi bekleyen çok çok şeyler var ellerine sağlık

 • Burcum boğa yorumu okuyunca çok mutlu ve umutlu oldum

 • VeryWell

  kardeşim bu akrebe hep kötü hep kötü. nedir bu çektiğimiz.

 • bithirty

  Evet etrafımdaki insanlara daha iyi davranmam lazım. Haklı.

 • BlueKelebek

  Terfi haberi alabilirsiniz diyo, hadi bakalım hayırlısı 😊

 • Annoyed__

  Süper 👍

 • halil_ozalp

  yine standart kafadan sallamalar.

 • yaİbo

  MİİLLLLNN YAAAAA

 • BayKalendermeşrep

  Ben zaten hep eğleniyorum ihtiyacım mı var? 😂

 • Neskuzusu

  Ne istediğimi biliyorum terazi 💪🏻

 • GirlMember

  Burçlara inanmam.

 • Oğlak fena bir hafta olmayacak yani 🤗

 • comeandgo

  Kovaya yakışmayan hareketlerr:)

 • İnanmıyorum artık

 • İkizleerr

 • єjɗєrƙυɾƭ

  İkizler. Ama pek inanmam burçlara.

 • Bir yengeçin yüzü gülmedi ya😕

 • mert09aydın

  Oğlak bn 🐐🐐

 • Teşekkürler

 • Aslan iyiymiş

 • Başakları kandırmayın hayat bize kötü.

 • Burçlara göre asla adım atmam..

 • teşekkürler zahmet oldu

 • Terazi. Aşk yok mu aşk 😂

  • yaİbo

   Var var da uzakta çok uzak

 • jb9966

  cCc Terazi cCc

 • Eagle09

  Heyecanlandırıcı

 • Bu kadar uzun yazı yazarken sıkılmadın mı?

 • Burçlara inanırım da fal şeyleri yalan hep.

 • Koç 🐏

 • beyza_0011

  Koç burcuyum

 • Gizli Üye

  Yeni kesifler varmis hadi bakalim

YÜKLENİYOR...