Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

Bazı burçlar bildiğiniz üzere tüm kötü özellikleri ile öne çıkmaktadırlar. Ancak her burcun bir kötü yanı vardır, bunu başta anlayamasak da çok sonradan farkında varabiliyoruz ancak her şey için çok geç olabiliyor. Bu yüzden şu an burçların kötü yanlarını ele alacağız.

Oğlak Burcu - 22 Aralık- 20 Ocak

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

Oğlak insanı en başta fazla çalışkan ve hırslı insandır. Bu yüzden etrafındakilerin de tamamen kendisi gibi olmasını ister ve bekler. Beklentisinin karşılığını alamadığında da kırıcı bir hal alabilir. Aşk ilişkileri konusunda da duygularını çok fazla gizlemeyi tercih ederler. Bu durum dışarıdan soğuk bir görünüm yaratacaktır. Bu yüzden de olumsuz bir özellik olarak söyleyebiliriz. Son olarak bazı durumlarda özellikle çaresiz kalmışsa kimseden yardım istemezler, tek başına kalmayı tercih ederler. Israr edilmesi halinde de kırıcı davranabilirler.

Kova Burcu - 21 Ocak - 18 Şubat

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

Kovaların en sinir bozucu özelliklerinden birisi kesinlikle aykırı davranışlarıdır. Ondan topluma ayak uydurmasını asla bekleyemezsiniz. Bu yüzden beklediğinizin çok aksi hareketler sergilerler. Sürekli değişen tavırları da adeta ikizler burcunu hatırlatmaktadır, her gün farklı bir karaktere bürünebilirler. Son olarak fazla ilgiden hoşlanmazlar, biraz ilgi göstermek istediğinizde daralıp kaçarlar. Siz nerede hata yaptım derken o çoktan sizden kurtulmanın mutluluğu ve keyfi içerisine girmiştir.

Balık Burcu - 19 Şubat - 20 Mart

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

İnsanlar elbette duyarlı ve yardımsever olmalıdır, ancak balıklar bunun dozunu biraz fazla kaçırmakta. Bir süre sonra bayma noktasına kadar getirebilirler bu durumu. Çok duygusal olmalı yüzünden hafif sesinizi yükseltmeniz halinde bile bir anda gözleri dolabilir. Ağlamaya en müsait burçlardan birisi olduğu için ona karşı davranışlarınızda çok dikkatli olmanız gerekir. Dikkatli olmamanız halinde kendinizi "Ben ne yaptım?" derken bulabilirsiniz. Son olarak duygularını da aşırı derecede gizleyen bir burçtur. Ondan duygularını öğrenmek gerçekten çiledir.

Koç Burcu - 21 Mart - 20 Nisan

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

Koç burcunun en büyük sorunu kesinlikle bencil olmasıdır. Eğer kendi mutlulukları söz konusu ise gözleri hiçbir şeyi görmez. O kadar bencil davranırlar ki sizi 2. plana atması gerçekten kaçınılmaz olur. Sonra çok patavatsız diye tabir ettiğimiz bir dilleri vardır. Karşısındakini sözleri ile çok fazla kırabilirler. Nerede söylenmemesi gereken sözler varsa koçlar kesinlikle söylerler. Biraz egoist bir yapıları da vardır, ek olarak grubun bir parçası olmak yerine liderlik vasfını kendilerinde görürler. Bu yüzden de grup içinde pek anlaşamazlar.

Boğa Burcu - 21 Nisan - 20 Mayıs

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

Yemek yemeye aşırı düşkün olmaları yüzünden sıklıkla kilo problemlerinden yakınırlar. Sırf bu yüzden günde 3 defa diyete başlıyorum gibi sözler duyabilirsiniz. Koku konusunda da aşırı hassas olmaları sizi çileden çıkarabilir. Tabi bunların yanında paraya aşırı değer vermeleri ve maddiyat konusunda çok hassas olmaları yüzünden dışarıdan hoş bir görünüm sergilemezler. Kendilerini çok gerekmedikçe değişime kapatırlar, onlara kendilerinde değişiklik yaptırmak çok zordur. Bu sebeple sıkıcı bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

İkizler Burcu - 21 Mayıs - 21 Haziran

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

İkizler deyince herkesin hafif bir irkildiğini tahmin etmek zor olmasa gerek. İnsanların en çok çektiği burçlardan birisidir kesinlikle. Sürekli bunaltıcı şekilde soru sorarlar, meraklı bir yapıları vardır. Eğer istediği cevapları alamazlarsa da bozulurlar. Bunun dışında akşamında çok mutlu olduğu bir davranışı sabah nefret edercesine protesto edebilirler. Bu değişimler yarım saat içinde bile meydana gelebilir. Sorumluluk almaktan son derece kaçınırlar, zor durumlarda anında ortadan kaybolan insanlardır. Bu yüzden de arkadaş çevresi tarafından bu durum oldukça olumsuz karşılanır.

Yengeç Burcu - 22 Haziran - 22 Temmuz

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

En dikkat çekici olumsuz özelliklerinden birisi kırılgan olmalarıdır. Her söylediğiniz şeye bir kırılma sebebi bulabilirler, sonrasında da o kadar olumsuz bir enerji saçarlar ki tüm gününüz berbat olabilir. İstedikleri olsun diye karşı tarafın duygusal yanını kullanabilirler, kendilerini iyi hissetmediklerini söyleyerek ajitasyon yaparak bir şeyler yaptırabilirler. Yengeçler de yeniliğe pek açık değillerdir, kendi iç dünyalarında oldukça mutludurlar. Ekstralara ihtiyaç duymazlar. Alışkanlıklarına bağlılıkları da bir süre sonra sıkıcı bir hal almaktadır.

Aslan Burcu - 23 Temmuz - 22 Ağustos

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

Aslanların lider olma sevdaları yüzünden etrafındaki insanlara kurmaya çalıştığı egemenlik inanılmaz bir itici hal almaktadır. Sürekli övülme gereği duyarlar, kendisine olumsuz bir şey söylenmesi halinde de gerçekten aslan gibi yırtıcı olabilirler. İlgi odağı olmaya bayılırlar, sırf bu yüzden kendilerini öne çıkarmak adına çok anlamsız hareketlerde bulundukları zamanlar olur. Hırsları uğruna ellerindeki imkanları sonuna kadar harcamayı severler. Hedefledikleri şey için her şeyi yapabilecek karaktere sahiptirler. Ayrıca evlatlarına çok güvenen anne ve baba olurlar.

Başak Burcu - 23 Ağustos - 22 Eylül

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

Başak burcu insanları genelde kendilerini beğenmeyen sevmeyen insanlardan oluşmaktadır. Her şeyi kafalarına çok fazla takarlar. Kararsızlık konusuna gelecek olursak tam bir çile diyebiliriz. Karar vermekte en çok zorlanan insanlardır. Özellikle duygularından emin olamamaları karşılarındaki insanları zora sokacak derecededir. Aşırı derecede titiz ve düzen insanıdır. Düzen olmazsa olmazdır onlar için, düzensiz bir projede ya da ortamda asla bulunmak istemezler. Kontrol manyağı diye tabir edebileceğimiz bir yapıları vardır, tüm ipleri ellerinde tutma ihtiyacı duyarlar.

Terazi Burcu - 23 Eylül - 23 Ekim

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

Başkalarının düşüncelerini çok önemserler, bu yüzden en yakın arkadaşlarının sözleri aldıkları kararlarda çok etkili olmaktadır. Bağlanma problemleri vardır, onlar için özgür olmak çok daha caziptir. Aşırı ve gereksiz gurur yaparlar, bazı durumlarda anlamsız bir şekilde gururlarından dolayı asla geri adım atıp alttan almazlar. Bulunduğu ortamı etkisi altına almaya bayılırlar, mutlu olduklarında ortamın enerjisini yükseltirler, ancak mutsuzlarsa ortamda ölüm sessizliği oluşmasını sağlarlar. Rahatlarına aşırı düşkün olmaları yüzünden de çoğu sorunu görmezden gelmeye çalışırlar.

Akrep Burcu - 24 Ekim - 22 Kasım

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

Akrep burçları katlanılması en zor burçtur. Her şeyi merak ederler ve özel falan dinlemez her şeye burunlarını sokarlar. Sırf bu yüzden sohbet ederken bile rahatsız olabilirsiniz. Herkesin kendisine güvenmesini isterken kimseye güvenmemesi de aşırı itici bir durumdur. Fikirlerine kesinlikle etrafındakiler de katılmalıdır, yoksa sorun çıkarırlar, kendi fikirlerine ikna edene kadar da susmazlar. Tarafsız baktığı olaylarda haklı haksız ayırt etmek yerine işine geldiği gibi seçimler yaparlar. Saplantı derecesinde kuşku duyarlar, en yakınındaki kişi bile olsanız önüne geçemedikleri bir güven problemleri vardır. Bu yüzden de sıkça kavga ederler.

Yay Burcu - 23 Kasım - 21 Aralık

Tüm Burçların Kendinden Jet Hızıyla Soğutan Kötü Özellikleri

Sergilediği çocuksu davranışları nedeniyle çoğu zaman olgunluğunu sorgulatan insanlardır. Hayatlarında pek düzen yoktur, toplu hiç değillerdir. Dağınıklık konusunda adeta bir marka olmuşlardır. Onun dışında tembellik yönleri de aşırı kuvvetlidir. Sabah kalkma konusunda çok zorlanırlar, buluşmalara geç kalırlar. Karşısındaki insanların sabrını taşıracak hareketlerde sıklıkla bulunurlar. Çok fazla risk alarak kendilerini zor durumlara sokabilirler. Düşünmeden çoğu maceraya atılarak sonuçlarına katlanırlar. Sizi de beraberinde sürüklemeye çalıştığı zamanlar da çok fazla olur.


4|4
5253

En İyi Kız Görüşleri

 • İkizlerim, çok seviyorum burcumu, herkesle anlaşabiliyorum bu sebeple. Sorumluluk almaktan asla kaçınmam hatta hep almaya çalışırım bu bana çok iyi geliyor. ☺️

  0|1
  0|0
  • Sen bu kötü özelliklere sahip olmayan ikizlersin :D

En İyi Erkek Görüşleri

 • Çalışmanız çok güzel , emeğinize sağlık fakat bir Yay Burcu Erkeği olarak yazanların gerçek olduğuna inanmıyorum. Bir Kamu kuruluşunda idari kadrodayım ve hergün erken kalkıp işe gidiyorum , toplantı insanıyım ve hiç geç kalmadım bilakis en erken ben giderim vs. Fakat sizin yazınızda ise her yere geç kalan tembeller olarak atfedilmişiz onu da anlamadım.

  0|1
  0|0
 • Yay burcuyum ancak kesinlikle alakası yok. Dakiklikte bir markayımdır. Çocuksu olmam gereken yerde olurum olmamam gereken yerde insanlar dönüp bana bakmaya çekinirler. İnatçıyımdır insanların sabrını taşırırım. Hiç risk almam. Maceracı olsam da bilmeden tecrübe etmeden atılmam. Riskli durumlarla tek başıma başa çıkarım düşmanımı bile sürükleemem.

  0|1
  0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 50

 • Boğa ve koç tamamen doğru anlatmissinda boğa kesinlikle sikici değildir bide boğa olupta cok zayıf olanlar var ben mesela

  0|1
  0|0
 • Biliyorsunuz, herkes bir tane burcu varmış gibi yorumlara yorum yapıyor, fakat yükselen burc da en az asıl burç kadar önemli. Örneğin benim burcum Boğa. Bazı özelliklerini barındırmıyorum. Bu barndırmadığım özelliklerin hepsi yükselen burcum olan İkizler'de var. Yarı yarıya etkili oluyor

  0|2
  0|0
 • ikizler burcuyum ve maalesef doğru... ama sürekli sorumluluk almaya çalışırım ve arkadaş edinmeye çalışırım ama yok :) ama ama oldu ama neyse :D tamam saçmaladım...

  0|1
  0|0
 • Bir balık burcu olarak diyorum ki ağlamam öyle kolay kolay. (Başkasının yanında ). Cok kırıcı konuşuyorsa karşımdaki sinirlendirip ağlatan tarafım genelde 😊

  0|1
  0|0
 • Demek akrep burcu katlanılması en zor burç ha? 😂 yalan bunlar, inanmıyorum.

  0|1
  0|0
 • Boga burucuyum ama maddiyata önem vermem ve kilo problemim yok cok sükür. Bu oglak burcundaki israrda kirici olabilirler bölümü banada uyuyor 😂. Isrardan nefret ederim. Ve en önemlisi kokudur. Cooooook hasasim bu konuda.

  0|1
  0|0
 • Yalan desem yalan olur😅
  İlgiden kaçarim zaten beceremem de ve hep muhalif davranirım her şeye karşıyım
  Kova 😎

  0|1
  0|0
 • Ama bir yay olarak bende öyle değil sabahları hiç zorlanmam hop diye kalkarım uyumadığımı zannederler hiç geç kalmam vaktinden önce orda olmazsam beynim yer beni birde dağınık değilim yaa😕 diğerlerine katılıyorum ama 😄

  0|0
  0|0
 • Yay burcuyum, bir kısmına katılıyorum lâkin büyük bir kısmına da katılamıyorum doğrusu.😕

  0|1
  0|0
 • Teraziyim ama asla anlatılan özellikleri taşımıyorum maaleseff

  0|1
  0|0
 • Koç burcuyum sevdiklerime karşı bencillik yapmam. Onların da mutlu olması için elimden geleni yaparım. Olumsuz yan ; özgürlük alanım var. Orada kısıtlamaya gelemem.

  0|1
  0|0
 • Boğalar olarak bu dünyayı katledicez
  Oğlak ve aslanlarla anlaşamam ayool

  1|1
  0|0
 • Ay oğlak sinir bozucuyken bile asil ya sçwmdçldmd icancım yine yakirsen ortalığı

  1|2
  0|0
 • Akrep burcuyum kötü özelliklerim var, mesela sivri dilli olmam, çok açıksözlü olmam, kinci olmam. bunlar degil

  0|1
  0|0
 • İkizler
  Sorumluluk almaktan kaçınmam bunun dışında doğru çok sık duygu değişimleri olan bir burç.

  0|1
  0|0
 • Burçlara inanmıyorum, ama sanki yengeç bir az doğru çıkmış :))

  0|1
  0|0
 • Akrep olarak bana bunları mi layık gördünüz aşk olsun 😟

  0|1
  0|0
 • Teraziyim hemen hemen beni anlatmışsın eline sağlık teşekkürler 😊

  0|1
  0|0
 • boga burcu olarak degisime kapalı olduğum söylenemez aslında tam tersi

  0|0
  0|0
 • Yaya katılmıyorum çok dakik biriyim. Ve herşeyi düşünerek yapıyorum.

  0|0
  0|0
 • Vay Ben neymisim Böyle 😀

  0|1
  0|0
 • Burcumun kötü özelliklerini taşımıyorum.

  0|1
  0|0
 • koç çok doğru :(

  0|1
  0|0
 • ya çocuksuyum ama mutluyum!😠😂😝

  0|1
  0|0
 • Aslan burcuyum hic beni tanimlamiyor

  1|1
  0|0
 • Benim sinirim ve hırsım en kötü huyumdur

  0|1
  0|0
 • Balık olaraktan katılıyorum yazdıklarına.

  0|2
  0|0
 • Yengeç olarak bu yazdıklarına ''kırıldım'' :D

  0|2
  0|0
 • hepsi doğru terazi beni yansıtıyor...

  0|1
  0|0
 • Oğlak işte ya :D

  0|1
  0|0
 • Kızlardan görüşlere devam
  20

Erkekler Ne Diyor 51

 • O ne lan. Benim hakkımda ne yazılmışsa hepsinin tersidir. Hepsi yalan yazılmış. Bilmiyorum belki başka akrepler öyledir ama benim karakterim yazdıkların tam tersi. Ve o yüzden çok insanlar bu karakterimi severler

  0|1
  0|0
 • Oha sevdicegim ve ben. Beni burclara inandiricaksiniz

  0|1
  0|0
 • Lan yoksa ben boğa burcu değil miyim? 🤔
  yemek yemekten nefret ederim (ciddi)
  paraya pula önem vermem
  Ama sıkıcı olduğum söylenebilir belki evet

  0|1
  0|0
 • Boğa ve yemek tam bana göre. Fakat kilom ideal düzeydedir. Göbeği salmadık henüz. =)

  0|1
  0|0
 • Ben boğayim, parayi umursamam sıkıcı degil kafama buyrugum.. )))

  0|1
  0|0
 • Hwpsinde haklısın ama, Boğa burcunda çok haklısın’ teşekkür ediyorum emeğine sağlık.

  0|1
  0|0
 • Akrep burcuyum..
  Sanırım en çok katlanılmaz özelliğim aşırı kıskanç olmak..

  0|1
  0|0
 • tam bir saçmalık bence ulan akrebim ama böyle bir durum yok bende

  0|0
  0|0
 • ikizler burcunda yazılanları genelde utanarak okuyorum sdfsdfsfd. eline sağlık

  1|1
  0|0
 • Burcumdaki olumsuz düşünceye katılmıyorum. Genele bir şey diyemem ama bana uymamış.

  0|1
  0|0
 • İkizlerim yükselenim oğlak sorumluluk almama gibi bir durumum olmuyor ya şu an calıştığım şirkette müdür yardımcısıyım

  0|1
  0|0
 • Kismen dogru yazilmis. Ama kisilikleri de göz önünde bulundurmak gerekli.

  0|1
  0|0
 • Paraya değer vermiyorum ve şimdilik kilo problemim yok.

  0|1
  0|0
 • Oğlak hep birşeylerin altından tek başına kalkmayı planlar fakat en sonunda dayanacak bir omuz arar

  0|1
  0|0
 • Super bir bence olmus aslanim ve bu konida haklisin

  0|1
  0|0
 • ikizler burcu olarak zorluğu seven biriyim ve ilişkide zorluğun bağlılı güçlendirdiğine inanırım

  0|1
  0|0
 • başağım ne kontrol manyağı ne düzen hiç birinin benle alakası yok ayrıca burçlarada inanmam

  0|1
  0|0
 • Ah u burçlar da olmasa ne diyecektiniz karakterinize

  0|0
  0|0
 • yay burcuyum o kadar yoktur yav :D

  0|1
  0|0
 • %100 tespit terazi :D

  0|1
  0|0
 • 🦂 olarak katılıyorum

  0|1
  0|0
 • Yarisi uyuyo

  0|1
  0|0
 • Ne hayvan adammışım he..

  0|1
  0|0
 • koç allah saklasın

  0|1
  0|0
 • Pek uymadi ama yine de guzel olmus

  0|1
  0|0
 • Kendi burcum dan soğudum resmen

  0|1
  0|0
 • Basak burcu

  0|1
  0|0
 • Burcumla ayniyim kova

  0|1
  0|0
 • Balık doğru

  0|1
  0|0
 • aman burçlara kalsaydı işimiz ohoooo

  0|1
  0|0
 • Erkeklerden görüşlere devam
  21
Yükleniyor...