Erkek arkadaşımı stalklarken bir kızdan rahatsız oldum. Kız kim diye sormalı mıyım?

Gizli Üye

Kızlar erkek arkadaşımın benden önce tek tük konuştuğu kişiler olmuş ve bu zamana kadar hiç merak etmemiştim. Bu sıralar dank etti ve sosyal medyadan araştırdım, paronayak diyeceksiniz ama cidden engel olunamaz bi duygu. Twitter dan biz sevgili olmadan 10 ay önce bir kıza tweet atmış ordan kız dikkatimi çekti, kızın Spotify profiline girdim, erkek arkadaşım da müzikle çok ilgilidir. Kızın listelerinde hep erkek arkadaşımın bana gönderdiği şarkılar var, anladığım kadarıyla çok konuşmamışlar 3-5 ay sanıyorum. Ama mesela bizim şarkımız dediğimiz şarkı bile var kızın listesinde. Kızın da şimdi sevgilisi var ve bizim de ilişkimiz 1 buçuk senedir devam ediyor. 1 buçuk senedir aklıma gelmeyen geçmiş şimdi beni deli etti. Nerden baktım da buldum. Şu an ki sorunum acaba bana attığı bu şarkıları aynı şekilde aynı duygularla ona da mı attı? Deli oldum ya. Ne yapmalıyım sizce bunu sormalı mıyım ona?

Güncellemeler
15 gü
Kızın listelerinde erkek arkadaşımın bana attığı şarkılar var derken kız bu şarkıları konuştukları sürede eklemiş listelerine yemi değil. Benim sorum su an böyle bir durum var mı değil, eskiden de olmuş olsa beni rahatsız etti sizce konuşmalı mıyım bu durumu?
Erkek arkadaşımı stalklarken bir kızdan rahatsız oldum. Kız kim diye sormalı mıyım?
11 Cevap