#YılınEnleri 6. Anket! Sosyal medyayı kasıp kavuran 'Yılın En İyi Sosyal Medya Fenomeni' kim olacak?

ksSosyal a

KScanlar’ın oyları bu kez sosyal medyayı kasıp kavuranlar için geliyor! Bu kez “2023’ün En İyi Sosyal Medya Fenomeni”ni seçeceğimiz anketimize hoş geldiniz.

Sosyal medyanın hayatımızın her anını kapladığı, her alandan yetenekli insanların şöhreti yakalayabilme olanağı bulduğu, iyi olduğu kadar başarısız örnekleri ile hayatın düzenini karıştırdığı bu dönemde, bizi hayatın karmaşasından uzaklaştıran, telefonu her elimize aldığımızda yeni bir akım başlatan ya da uzun süre konuşulacak açıklamalara imza atan sosyal medya fenomenleri için ziller KızlarSoruyor’da çalıyor.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan, 2023 Yılının En İyi Sosyal Medya Fenomeni kim olacak?

Yılın En İyi Sosyal Medya Fenomeni adayları
Yılın En İyi Sosyal Medya Fenomeni adayları

Her sosyal medyaya girişimizde koşa koşa paylaşımlarına baktığımız, samimi paylaşımlarıyla ailemizden biri gibi olan fenomenlerimizi seçmek için pamuk eller oy butonuna KScanlar!

Yayınladığı içeriklerle kısa sürede takipçilerin gözdesi haline gelen, her sosyal medya platformunda büyük ilgi gören, sosyal medya akımlarının kaynağı ve takipçilerinin göz bebeği olan fenomenlerden sizce hangisi “2023'ün En İyi Sosyal Medya Fenomeni” olmayı hak ediyor?

Oy verebileceğiniz diğer anketlerimiz:
En İyi Dizisi Anketi
En İyi Kadın Oyuncusu Anketi
En İyi Erkek Oyuncusu Anketi
En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Anketi
Yılın En İyi Dizi Çifti Anketi

Berfu Yenenler
Kaan Sekban
Zeynep Girgin Kalelioglu
Tulu Erden
Gökhan Ünver
Meriç Keskin
Cem Özkök
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
#YılınEnleri 6. Anket! Sosyal medyayı kasıp kavuran 'Yılın En İyi Sosyal Medya Fenomeni' kim olacak?
221 Cevap