Sevgilim arama geçmişini düzenli olarak siliyor, aldatıyor mu?

Gizli Üye

Merhabalar, erkek arkadaşım ile üç yıldır birlikteyiz ve ilişkimizin ilk zamanlarında beni aldattı, ben de onu affettim. Bu olaydan sonra bir daha gerçekten hiçbir şey olmadı, zaten çok pişman olmuştu. Ama son zamanlarında telefondan arama geçmişini silmeye başladı ki daha önce hiç böyle bir şey yapmıyordu. Telefonuna baktığımda da bu beni aldattığı kadının işi ve okuduğu bölümle ilgili komik şeyler kaydettiğini gördüm, erkek arkadaşımın o bölüm ile uzaktan yakından alakası yok. İçime ne yazık ki bir kurt düştü ve ne yapacağımı şu anda bilmiyorum. Sizce aldatıyor mudur?

Sevgilim arama geçmişini düzenli olarak siliyor, aldatıyor mu?