Acayip sinirim bozuldu napabilirim (biraz uzun ama lutfen okuyun fikre ihtiyacım var?

Gizli Üye
  • Gecen pazar bir telefoncu ya gittim ablam aracılığı ile soket ve arka kapak yapılacaktı (tel note 5 eski ama temiz kullandım) neyse diger gün hallolur dedi gittim daha once tamir gordugunden ve filminin gittiğinden yeni film aeadıgını soyledi (ben gitmesem bunun İçin asla bana ulasmaya çalısmadı gidince haberim oldu) filmi bulunca haber verecdgini soyledi eyw dedim onada aradan kac gün gectı yazdıgım halde ulasamadım bunu gidip kibarca soyledigimde kendi bagırarak bana cocugum hasta ben kimseye cevap vermiyorum dedi bende dedim geçmis olsun ama ben sizin müşterinizim ne kadarda hastalık olsa bu sizin özel hayatınız bana acıklama yapmanıza gerek yok dedim ozel hayatla işinizi karıstırmanız saçma diyede ekledim (bu arada hala telefona bir film bulamamış) bende sinir oldum ve hic bir sey yapmayıp telefonumu geri vermesini soyledim 1 saate toplayacam gelip almamı söyledi dükkan sahibine kadar tanıyorum 20 yıldır oturduğum semt sizce adami kotuleyeyim mi çoçugu hasta diye yanına kar mı bırakayım bana bağırmasını
Acayip sinirim bozuldu napabilirim (biraz uzun ama lutfen okuyun fikre ihtiyacım var?
2
2
Görüşünü yaz