YouTube Müzik ve Youtube Premium kullanıyor musunuz? Kullanmayı ister misiniz?

Green_mile_devi
Hepinize iyi günler,

İnternete sahip olan tüm kullanıcılar sadece ülkemizde değil bütün dünyada illaki YouTube kullanıyordur ya da en azından bir video izlemiş, müzik dinlemiş ya da çeşitli nedenlerle YouTube’a girerek içerik paylaşmıştır.
YouTube Müzik ve Youtube Premium kullanıyor musunuz? Kullanmayı ister misiniz?
Son zamanlarda özellikle YouTube Music ve YouTube Premium reklamlarıyla daha çok karşılaşmaya başladık. Özellikle de Türkiye’de uygulama kullanıma açıldıktan sonra.

Video/müzik indirme, arka planda dinleme vb... bazı ayrıcalıklar tanıyan ücretli uygulama olan ve Sportify gibi uygulamalara da bu alanda “ Ben de varım “ diyen YouTube, alanı kimseye bırakma niyetinde değil gibi gözüküyor.
YouTube Müzik ve Youtube Premium kullanıyor musunuz? Kullanmayı ister misiniz?

Peki senin tercihin YouTube Music/Premium’dan mı yana; yoksa Sportify’dan mı yana?(Yada başka uygulamalardan mı?)

Bu uygulamaları kullanan arkadaşlar kullanmayı düşünen arkadaşlara da tecrübelerinden bahsedebilir.

Aşağıda uygulama ile ilgili bir video da ekliyorum.
Sevgiyle Kalın 🌸🌸❤️❤️
Güncellemeler
+1 yıl
Günaydınnnn😊❤️❤️☀️☀️☀️🎉🎉🎊🎊🌸🌸🌸🌸🌸🌹🌹🌹🌹
Güncellemeler
+1 yıl
Güncellll
YouTube Müzik ve Youtube Premium kullanıyor musunuz? Kullanmayı ister misiniz?