Sohbet 3 ay

Turizm Sektörüne Genel Bakış ve Muhammet Ali Köprü Ropörtajı

Malitur.com Kurucusu Muhammet Ali Köprü
Malitur.com Kurucusu Muhammet Ali Köprü

Malitur ne zaman ve nasıl kuruldu?


2018 yılında kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla kurulan Malitur, kurulduğu günden bu yana binlerce tura ev sahipliği yaptı. Yurt içi ve yurt dışı tur pazarında hizmet veren Malitur, sektördeki hacmini günden güne genişletmeye devam ediyor.

Sektörde çok fazla tur şirketi çıkmaya başladı son zamanlarda… Malitur’u diğer firmalardan ayıran en önemli nokta nedir?


Malitur ailesi olarak her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye odaklanıyor, misafir odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tur şirketi olarak hizmet vermek, insanların tatil planlarını en iyi şekilde organize edebilmek ve kusursuz tatil geçirmelerini sağlamak için profesyonel kadromuzla en iyi şekilde hizmet vermek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Avantajlı fiyat politikamızla ve hizmet verdiğimiz geniş bölge seçenekleriyle profesyonel ve güvenilir tatilin kapılarını aralamış oluyoruz.

Yurt içi turlarda hangi bölgelerde hizmet veriyorsunuz?


Yurt içi turlarında Türkiye’nin her bölgesine hizmet veriyoruz. GAP ve Karadeniz Turları başta olmak üzere, Ege ve Akdeniz bölgesinde de turlarımız devam ediyor. Yaz ve kış tatili fark etmeksizin her bölgede rotamız mevcut. Ege bölgesinden, Türkiye’nin en doğusuna kadar turlarımız mevcut.

Yurt dışı turlarında hangi bölgelerde hizmet veriyorsunuz?


Yurt dışı turlarında Balkanlar, İtalya, Dubai, Benelüks Paris, Sharm El Sheikh, İspanya, Yunanistan, Romanya, Orta Avrupa olmak üzere birçok farklı bölgeye tur düzenliyoruz. Yurt dışı turlarında özellikle vizesiz turlar daha sıklıkla tercih ediliyor. Yurt içi pazarında iyi olduğumuz kadar yurt dışı pazarında da kaliteli ve güvenilir tur hizmeti vermeye devam ediyoruz.


Kısa sürede sektörde devler arasında ki yerinizi aldınız. Gözler görülür şekilde büyüme kat ettiniz. Bu başarınızı neye borçlusunuz?


Misafir odaklı çalışıp, güvenilir ve kaliteli hizmet veriyoruz. Bir müşteri için en önemli şey, hayallerini süsleyen tatili planlayıp en güzel şekilde tatilini geçirmek. Bize güvenen misafirlerimiz için tatillerini en iyi şekilde planlıyor, rotalarımızla her bölgeyi keşfetmelerini sağlıyoruz. Avantajlı fiyatlarımızla ve profesyonel kadromuzla unutulmaz bir tatil fırsatı sağlıyoruz.

Malitur olarak 2023 hedefleriniz neler?


Malitur ailesi olarak 2023 yılı için hedeflerimiz; Yurt içi ve yurt dışı pazarındaki hacmimizi daha da büyütebilmek ve misafirlerimize daima kusursuz bir tatilin kapılarını aralamak için profesyonel ekibimizle yoğun bir şekilde çalışıyoruz

Turizm Sektörüne Genel Bakış ve Muhammet Ali Köprü Ropörtajı
4 Görüş