YouTube Üzerinde En Çok Disslike Alan 5 Video!

Merhabalar, Bence'me hoş geldiniz!

Video izlerken bazen aldığı disslike sayısı gözümüze takılır ve "300 disslike çok değil mi?" diye düşünürüz. Peki o disslike sayılarının bu listemizdeki videoların aldığı disslikelerın yanında devede kulak olduğunu söylesem ne düşünürdünüz?

YouTube Üzerinde En Çok Disslike Alan 5 Video!

Bu listemizdeki videoların aldığı disslikeler binlerle başlamıyor, milyonlarla başlıyor. Lafı fazla dolandırmadan, neymiş o videolar gelin hep beraber görelimmm.🥳🥳🥳

5. Official Call of Duty®: Infinite Warfare Reveal Trailer (3,9 Mn)

Call of Duty, geçtiğimiz yıllarda en efsane serilerden biriydi. Fakat seriler eskiden olduğu gibi 1. ve 2. Dünya savaşlarını konu almıyor onun yerine, yeni senaryolarıyla günümüze geçiyordu. Bu oyunlarda hiçbiri kadar beğenilmese de İnfinite Warfare isimli oyun kadar tepki almadı. Çünkü bu oyun Call of Duty'nin temasından tamamen uzaklaşıyor, gelecekte geçiyor ve uzay temasını içeriyordu.


4. It's Everyday Bro (5,3 Mn)

Şarkı tamamen kısa sürede çok fazla abone alan YouTube kanallarından birinin yayınladığı bir diss videosu. İzleyiciler şarkıyı beğenmediği için disslike yağmuruna tutmuştur.

3. Can this video get 1 million dislikes? (5,5 Mn)

Bu video tamamen PewDiePie'ın izleyicileriyle eğlence amaçlı yaptığı bir video. İzleyicilerine disslike atmalarını ve beraber rekor kırmalarını söylüyor. Bu sayede izleyicileriyle birlikte her rekora imza atıyor.

2. Justin Bieber - Baby (12 Mn)

Baby şarkısı yıllarca YouTube'un en çok disslike alan şarkısı olarak kaldı. O yıllarda birden aşırı popüler olmuş Justin Bieber'a karşı büyük bir tepki vardı ve onun bir yansıması da aşağıdaki şarkının beğeni bölümünde görülebiliyor.

1. YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind (19 Mn)

YouTube her sene sonunda, o yıl popüler olan YouTuber ve Trendlerini bir araya getirip eğlenceli bir video yapıyor. 2014-2015 yıllarında oldukça popüler olan oldukça sevilen Rewindlar yapan YouTube, son senelerde genelde disslike alıyordu. Fakat 2018 yılı sonunda yapılan disslike yağmurunu kimse hayal dahi edemezdi.

Bence'm buraya kadardı, sonuna kadar okuyan herkese teşekkür ederim. Diğer bence'lerimde görüşmek üzere, hoşça kalınn.🤗🤗🤗

YouTube Üzerinde En Çok Disslike Alan 5 Video!
Cevapla