Ömür Gedik: Türkiye'de Can Yaman'ın "Arkaya Geçelim" Teklifini Bir Dakika Bile Düşünmeyecek Kadınlar Var

Serap Aksu r
Can Yaman - Ömür Gedik
Can Yaman - Ömür Gedik

Hürriyet gazetesi yazarlarından Ömür Gedik, Can Yaman'ın İspanya'da yaptığı skandal açıklamaya ilginç bir yorum getirdi. Gedik, "Bazı kadınların Can Yaman'ın 'Arkaya odaya geçelim' teklifini bir dakika bile düşünmeyecek kadınlar var" dedi ve büyük bir tartışmanın fitilini ateşledi!

5 Aralık 2019 tarihli yazısında Can Yaman'ın gündem olan "Arka odaya geçelim" sözlerini köşesine taşıyan Gedik, bazı kadınları hedef aldı. Bu konu hakkında fikirlerini kaleme alan Gedik, "Onunla arka odaya geçme imkanı olsa bir dakika bile düşünmeyecek kadınlar tarafından bile eleştirildi" diyerek bazı kadınlara gönderme yaptı.

Tabii Gedik'in bu sözleri hemen sosyal medyada gündem oldu. Gelen tepkiler üzerine Twitter hesabından açıklama yapma gereği duyan Gedik, şu ifadeleri kullandı:

Sevgili hemcinslerim, Can Yaman’ı hatasını bulduğu an maden bulmuşcasına, hunharca ve organize bir şekilde linç eden yazarlarla ilgili bir durum tespiti yaptığım yazımı üstüne alınması gerekenlerle kendinizi karıştırmayın.

Arka odaya geçelim mi?

Can Yaman’ın bir röportaj sırasında kendisine soru yönelten kadın izleyici için sarf ettiği “Arka odaya geçelim” cümlesi olay oldu. Sonrası kıran kırana, vuran vurana.
Onunla arka odaya geçme imkanı olsa bir dakika bile düşünmeyecek kadınlar tarafından bile eleştirildi Can. Pes yani. İşte biz buna “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu” diyoruz. Can’a tavsiyem biraz inzivaya çekilsin, kendini dinlesin.
Kötücül yorumları da kafasına takmasın.

İlgili haber: Can Yaman'ın Martta Yayınlanacak Dizisi İptal Edildi!

Son Güncelleme: 13 Ara 2019 / 04:12
Ömür Gedik: Türkiye'de Can Yaman'ın "Arkaya Geçelim" Teklifini Bir Dakika Bile Düşünmeyecek Kadınlar Var
28
19
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • jadærklig
  O kadınlar sadece Türkiye'de değil ki
  lafının nereye gittiğini, nasıl zarar verebileceğini
  bilmeden/düşünmeden skandal yorumlarla gündemde kalmaya çalışan
  Ömür Gedik'in de eleştirdiği o kadınlardan pek farklı olduğunu düşünmüyorum.

  Bu noktada önemli olan, Can Yaman'ın bu teklifine kaç kadının düşeceği değil böyle düşüncesizce konuşan kadın partnerine kahve bardağı fırlatacak kadar hödük gayet olağan yorumlara aşağılarcasına cevap veren Can Yaman'ın sektörde tutulması.

  Eleştirdiği kadınları bu olay yaşanıncaya kadar eleştirseydi de anlamlı olsaydı.
  Bu olayla ilgili bir yorumda odak noktası Can Yaman değil de kadınlar olursa
  akıllı bir insanın buradan anlayacağı, kadınlara düşmanca bir yaklaşım sergilendiğidir.
  Böylesine nefret dolu bir yaklaşımı gündemde kalabilmek için benimsemekse aşağılık.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Furies
  doğru da toplum karşısında dağ ayısı gibi hareketler yaptıgı gercegını degıstırmez.
  hiç düşünmeden bende giderdim ama toplum arasında ki sohbet ile iki kişinin arasında olan şey aynı degıl kı
  orada Turkıye temsıl edılıyor bır nevı turkler azgındır algısını kanıtladı adam adeta
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Sistrumu
  Ya arkadaş. Adam yakışıklı da olsa. Arzulanan bir tip de olsa, yaptığı şey ayıp. Kültürsüz öküz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Gitmişsin ispanyaya. Röportaj veriyorsun. İşini yapan bir kadına olmadık saçma sapan bir şaka yapıyosun. Türkiye'de yapsa arka odaya gelecek kadın varmış.. nedir yani şimdi gelecek kadın var diye adam haklı mı oluyor?

  bizim sorunumuz bu işte. yanlış yapana yanlış yaptın demek yerine bahane arıyoruz. o öyle yapmasaydı da şöyle olsaydı da falanda filan da..

  halamın bıyığı olsaydı amcam olurdu gibi.. keşke yapmasaydı. kalitesiz bir insan olarak tanınmazdı gözümüzde.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Ansur
  Bu nasıl bir küstahlık ve ahlaksızlık.
  Ulan velev ki var , ne olmuş. Ülkedeki kadın/erkekler bu kadar aşağılık mı? Bu düşünce, can denen balon abazanın verdiği cevabı normalleştirir mi?
  Kendi hayatları leş ve ahlaksız olmuşlar kalkıypr toplumu da iyice leş ve ahlaksız yapmak için bu tür leşliklerini normalleştiriyorlar.
  Cana ve Ömür e tavsiyemiz : İçinizdeki kirli ve leş düşüncelerinizi, içinizde saklayın. Topluma salmayın..
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1726
 • drdeğişik
  Can Yamanın bu söylediğinden sonra aldığı eğitimden bile utanması lazım. Bu ün belli ki hiç iyi gelmemiş. Görüşleri böyle abuk bile olsa hukuk eğitimi alıp avukat olan bir kişinin en azından ağzından çıkanı kulağı duymalıydı. Üstelik başka bir ülkede röportaj verirken.. Bana göre sadece kendini değil ülkeyi de rezil eden bir konuşma.
 • atombombasietkisiii
  Keskin reaksiyon veren, pireyi deve yapan bir halkta ünlü olmak çok zor. Adam şakayı yapmış kaka, daha bunu gündeme ne getirip prim yapılıyor.

  Madem Ömür Gedik sözleri çoğunluğa göre haklı bulunuyorsa, o zaman bu sözlere Can Yaman'ın lafı da tuz biber olmuyor mu?

  +Bazı kadınlar bu teklife evet der
  - Ee o zaman arkaya geçelim

  Ahlak aşılanmaya çalışılırken, yangına körükle gitmek hiç yakışık almıyor maalesef.
  • *gereksiz yere ahlaksızlık dile getiriliyorsa özellikle kadınlarda, can yamanın lafına da daha bir ahlaksızlık diye üste çıkmaya çalışmak çok komik
   önce insan kendine baksın, sonra hatanın üstünü kapatıp düzeltme çabasına girsin.

 • Can Yaman bu kadar yakışıklı mı kızlar? Doğruya doğru adam yakışıklı. Bir kez karşıma çıktı tamam geçtim normal. İkinci kez karşıma çıktı "Can Yaman çok yakışıklı" gibi bir haber. Tamam geçtim. 3, 4, 5, 6... Yani, yeter yahu! Adam öyle abartıldı ki, yani
  artık, kainattaki en güzel insan ilan edinde kurtulalım!
  1 yıl öncesine kadar umursanmayan bu adam, 1 yıl sonrasında melek konumuna sokuluyor. Yani tamam yakışıklı anladıkta, artık bu kadarda abartılmaz ki? yahu..
 • serdaryildirim4586
  Şimdi sizin o dizilerde izlediğiniz kızlar varya hani çok yetenekli dediğiniz Torpilli kızlar hepsi de arka odanın kahramanları yani sanatçı veya oyuncu değil onun bunun sevgilisi metresi sonra mı iki sene sonra güle güle... İddalı ve gerçek yerinde söz
 • Beyazorkiden
  Çok gereksiz ve boş konular. ne can yaman abartıldığı kadar yakışıklı ve çekici erkek, ne de yaptıkları ya da başına gelenler abartıldığı kadar ilgi çekici. gelsin arkaya göstereyim sözü, kadının insan olduğunu ispatla demesi kadar saçma. öyle saçma soruya böyle cevap müstehak olmuş. kaldı ki her birimiz günlük yaşantımızda çok daha pis sözler ithamlar ile karşılaşıyoruz, söylüyoruz.
 • Kimimiben
  Bu sapık zihniyetli insanlar gündem oluyor ve kendisi gibi zihniyetler destekliyor bu kadar kadına ,çocuğa ve hayvanlara yapılan iğrençlikler unutuluyor
  Ömür gedik ilk sırada demeki bu kadın unutulmamak için sapık ruhunu konuşturuyor çok yazık...
 • humeyrakaya
  "Can Yaman aman üzülme sen, sana neden böyle şeyler diyorlar hiç anlamıyorum" yazmamak için kendini zor tutmuş, tepki çekmemek için lafı döndürmüş dolandırmış, sonuç olarak ortaya böyle saçma bir yazı çıkmış.
 • O söz ettiği kadınlar hemcinsini basitleştirmeye çalışan ömür gedik kadar basit olamazlar.
  "Arkaya geçelim" diyen adamın basitliğinden söz etmesi gerekirken olayı kadınlara bağlamış.
  Gördüğünüz gibi erkek yine konuşulmuyor.
 • MüptezelzadeRıfkı
  Bunu öğrenmenin çok basit bir yolu var. Sokağa çıkıp kadınlara soracaksın. Eminim büyük bir çoğunluğu kabul ederdi. Sonrada kalkıp ahlaktan edepten bahsederiz buralarda. Tacizden tecavüzden falan yakınırız duyar kasmak için. Neyse sakinim.
 • OzlemKOÇ
  Kendisi her arkaya geçelim diyenle gittiği için böyle düşünmesi kadar doğal bişey yok hahaha :D Herkes senin gibi kaşar değil ömür geldik ;)
 • E-Y-Ş-A-N
  Adam abartılacak bişey söylememiş aslında, bir şakayı bu kadar kötü yerlere çekmek saçma...
  ama kendi fikrim bu adamı sevmiyorum çokta ahım şahım yakışıklı bir adam değil.
 • Doğru demiş. Bu teklifi kabul edecek birçok kadın var.. Ee olabilir, ne yapalım? Ömür Gedik'in amacı dikkat çekmek. Ve olayı normal kılmak.
 • mehmet9007
  Olay o mu a* adamın yaptığı bir terbiyesizlik var ve millet bu terbiyesizliği eleştiriyor bunu algılayamayacak veya bu durumu normal karşılayacak kadar salak olamazsın herhalde
 • bir kere yakışıklı adam sakallı olmaz. Sakal tipsiz erkeklerin yüzünü örtmek için kullandığı makyajdır.
 • müendisbey
  @Serap Aksu bu adamın teklifini kabul edecek kadın oranı bu ülkede en az %80 dir, kadınlar boşa çığırtkanlık yapmış, adam doğruyu söylemiş işte
 • Vaveylaaaaa41
  Can yaman ömür hanıma dese ya bir bakalım o ne yapıyor.
  Demek kendi koşa koşa gidecek...
  Kişi kendinden bilirmiş işi 🙄🙄🙄
 • wickless
  Bu kadının libidosu bayaği yükselmiş anlaşılan. Allah birini vesile etse de bizde bu yangından kurtulsak ülkece...
 • devilish_humanity
  burda ne soyledıgı onemlı degıl sımarık ukala tavırları sınır bozucu karsındakını degersız basıt gormek kı hele bu senı sen yapan hayran kıtlene karsı buyuk terbıyesızlık
 • endmuhh
  ya güzel akıllı adammıs. gencım yakısıklıyım yani ne olcaktiki demiş can bey. aslında o bir r erkek ve bu dogal ama dillendirilince insanlar eleştiriyor. ama tabi bu cümleye magruz kalan kadın adına üzücü. diğer kadınlar ise üzerine alınıyor. şimdide ömür hanım gündeme gelme cabasıyla yazmıs. tabiki ok diyen kadın olucaktır. bu iş cekim meselesidir. kimisine konusmadan yataga cagırısın. kimisine romantık davranarak. kimisi kaba seber tut kolundan fikrini sorma at yataga. kimisi yalnızken biri görcek korkusu yokken herseye acıktır. kimisini hafif hafif yataga alıstırırsın vs.
 • byguven01
  Kadın çok doğru konuşmuş bunun için bir can Yaman olmaya zaten gerek yok sokakta o kadar çok Böyle basit kız var ki Yeter ki siz bulmak isteyin
 • PromisedLand
  Kadın doğru demiş. Bizim pembeliler böyle. Sabah akşam masturbasyon yaparlar ama seks kelimesini duyunca ilk defa duymuş gibi davranırlar.
 • wost1903
  Kendi gorusudur unlu diye kabul eden de olur etmeyen de bize ne?
 • Ahmethsrv3411
  Bu kadın Can Yamanı övdü mü gömdü mü biri söylesin anlamadım açıkçası
 • ALSalvatore
  Evet dışarıda yeterince basit kadın var doğru söylemiş.
 • Benjamin542
  Hani bir laf var ya bir insana ne kadar değer verirsen diye...
 • SadeceZeyneppp
  Bunun adı skandalı normallestirmektir. Çektiği dikkat hayırlı uğurlu olsun.
 • BilgeDeniz85
  Sadece yakışıklılığıyla (?) bu gibi adamların prim yapmasına izin vermememiz gerekiyor.
 • suckaaaaa18
  Can yamanın neyine hayranlık duyuyorlar anlamıyorum
 • Ferhatcftc
  Can Yaman = çöp kutusu
 • KillerArtemisia
  İlk olarak kendisi mesela
 • BLuEye26
  1-Banane
  2-Sanane
 • Officegirl
  Kendinden biliyorsa demek...
 • Anndromedaaa
  Ülkenin gündemine bak ak rezillik
 • dreamliner61
  doğru demiş.
 • Herbokkolog
  başta kendisi düşünmez gibime geliyor
 • Dangerpeace_001
  İddialı bir cümle olmuş 😊
 • Var evet
 • Gizli Üye
 • Gizli Üye
  Ve böylece ülkemizdeki haketmediği değeri gören ünlüleri de tanımış oluyoruz. İstedikleri kadar güzel sanat yapsınlar, karakterleri, davranışları çöpse adam olmaz bunlardan. Köpek gibi havlarlar anca. 😂
 • Gizli Üye
  Doğru söylemiş olabilir belki.
 • Gizli Üye
  Aynısını normal bir insan yapsa tecavüzcü diye içeri atarlar ama o can yaman ünlü parası var
 • Gizli Üye
  adamın yaptığı terbiyesizliğe konuşacağına kadınlara laf söyleyen bir kadın hayret diyorum Ömür hanım çok talihsiz bir açıklama yapmış
 • Gizli Üye
  Çok doğru demiş. En az yarısı kabul eder. TR deki kadınların çoğu tek başına iyi bir görünüşle elde edilebilir.
YÜKLENİYOR...