Avcılar'da Bir Baba, "Kusura Bakmayın Çocuğum Hasta" Diyerek Banka Soydu!

Avcılar'da bankaya giren bir şahıs çalışanları silahla tehdit edip, "Çocuğum hasta kusura bakmayın" diyerek banka soydu! Güvenlik görevlilerinin 30 bin lira alan soyguncuya ateş ettiği fakat durduramadığı öğrenildi.

Bu trajik olay Avcılar'da saat 15.00 sularında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bankaya giren bir şahıs çalışanları silahla tehdit edip, "Çocuğun hasta kusura bakmayın" diyerek soygun yaptı.

30 bin lira alan şahıs bankadan çıkarak kayıplara karıştı. Soyguncu bankadan çıktığı sırada bankanın güvenlik görevlilerinin ateş ettiği fakat soyguncuyu durduramadığı ifade edildi.

Polis ekipleri bankada inceleme başlatırken soyguncuyu bulmak için de çalışmalar başladı.

Avcılar'da Bir Baba, "Kusura Bakmayın Çocuğum Hasta" Diyerek Banka Soydu!
9
26
Görüşünü yaz

Senin Görüşün Nedir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • Lonelywarrior40

  Hastalık ve ilaç denilinince gözümün önünden bir sahne asla gitmiyor.
  Bir genç kız düşünün; 27'dinde. Kemoterapi almaya başlamış ve hiç saçı yok. Bir ilaç var, ilaca ulaşamamış bir şekilde; bulamamış yani. Son umut olarak bir Vali'ye serzenişte bulunuyor; ilacı bulamadığını izah ederken vali bey eline para sıkıştırıyor ve diyor ki "beni uğraştırma sen al yerime, al sana para". Kız şokta, cumaya giriyor o sırada Vali. Çıkışı bekliyor kız ve parayı iade ediyor, "siz benim insanlık adına son umudumdunuz, ve şu an o umut da bitti" diyor. Vali geveliyor lafı, karşılık verecek lügat sahibi de değil zaten. O kız bir sene sonra da ölüyor. Kimin haberi var? Kim hatırlıyor?

  Türkiye böyle bir yer oldu.
  İnsanlar aç, umutsuz, çaresiz, zengin daha zengin ve fakir daha fakir artık. İnsanların kimseye güveni, itimadı yahut itibarı kalmadı ne yazık ki. Bir hayır işlemeye kalkarsınız; dolandırılma riskiniz var, bu mudur gelinen nokta?

  Okuyanı iş bulamaz, öteki gelir dalga geçer "ben okumadım senin kadar maaşım var" diye çünkü torpille yerleşmiştir masrafsızca mevkiisine. Beriki gelir; namusunla dalga geçer, dil uzatır taciz eder; cezası var mı? Yapan yaptığı ile kalıyor. Dilenciye para veremezsin senden zengin çıkma ihtimali vardır. Aş evlerine bakın; muhtaç sahipleri bazen hakkını alamıyor. Yoldan geçeni çevirsek, incelesek memleketin yarısı psikolojik hasta, diğer yarısı hayatı boşvermiş yahut illegal işlerin hırsıyla yaşıyor.

  Bu mudur güzel ülkemin hak ettiği?

  Görüş hala geçerli mi?
 • Gizli Üye

  Devlet neden hasta bir çocuğa yardım etmez. Burda akıllara gelmesi gereken soru bu. Sgk ilaçları karşılıyor diyorlar. Tamamen yalan. Sgk ilaçları karşılıyor demek, bütün ilaçları karşılaması demektir. Sgk ilaç falan karşılamıyor. Ucuz 2-3 liralık kremleri karşılıyor sadece. Çevremde ilaç kullanan ne kadar kişi varsa hepsi de ilaçlara para ödüyorlar. Devlet bir sürü gelir kapısı bulmuş kendine. Halk sefalet içinde yaşarken akp zengin bir yaşam sürüyor. Halk çok fakir aslında, gelir eşit dağılmamış. Sgk sistemi çok kötü. Sağlık ve ilaçlar tamamen ücretsiz olmalı. Bütün ilaçlar dahil. Ayrıca herkesin sağlık sigortası ücretsiz yapılmalı bence.

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • BeBeK06

  Ne bekliyordunuz ki?
  Ülkemiz sağolsun hırsızı, teröristi, katili ve hatta tecavüzcüyü kendi içinde oluşturuyor..
  İnsanlar ilaç bulamıyor çünkü pahalı
  İnsanlar çalışamıyor çünkü işsiz
  Sağlık ücretsiz denildi ilaçlara güç yetmiyor insanlar ilaç diye yalvarıyor ama siz cebe para sıkıştırırsınız çözümünüz buydu demi pardon ✋ birini böyle çözdünüz peki diğerlerini? Herkesin cebine para sıkıştırıp susturacak mısınız? ya da nereye kadar 3 maymunu oynayacaksınız?
  İnsanlar ekmeğe muhtaç.. Kaba tabirle aç..
  Gerçekten ne bekliyordunuz?
  Bu babanın gözü önünde evladının ölmesini izlemesini mi? (ki gerçekten hastaysa)
  Çalsa ne ki kaç yıl pardon kaç gün yatıyor?
  Hırsızlığı savunmuyorum yanlış anlamayın lütfen ama bunu yapan o adamsa iten tepedekiler.. ✋
  Tecavüzü, tacizi meşrulaştırdınız millet önüne gelene askıntı oluyor zorluk çıkarsın öldürüyor ne var ki bunda ne de olsa 3 5 sene yatıyor..
  Burası Türkiye! Tüm işlerin işlerine geldiği gibi yürütüldüğü yer.. Hoşgeldiniz..!

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

824
 • EsmaSipahi

  Söylediği doğru mu değil mi ancak soyguncu yakalanınca anlaşılabilir ama doğru olduğunu var sayacak olursak söz konusu evlat olunca yapmam dediğini aklının ucundan bile geçirmediğini yapmak zorunda kalabilirsin.. ancak evlat sahibi olanlar anlayabilir bu durumu.

 • 1disiaslann

  Tabiki hirsizlik cok kotu biseydir ama bu adamin yaptigini kinamayin sakin evlat bu dünyadaki en değerli şeydir derler. buyuk konusmamak lazım ayrica keske tüm soyguncular böyle olsa

 • dreamliner61

  eğer doğruysa vahim !
  twiter da (imamoğluyalanları) diye hastag açan troller bir babanın hasta çocuğu için banka soymak zorunda kalmasına ne diyor?
  o da mı yerel yönetici ya da muhalefet suçu?
  insanları ne hale soktunuz tek tek yüzünüze tükürmek isterdim utanacağınızı bilsem !

 • __BİHTER__

  Çocuğu gerçekten hasta olabilir eğer öyleyse lütfen bu adamı hapise atmayın evlat acısı nasıl kötü birşey hepimiz tahmin ediyoruz kim evladını kaybetmek ister ki?

 • Subarusti

  Öyle ya da böyle bir suçtur banka soymak bu işi bu şekilde değilde akrabalardan borç alarak yapabilirdi uzun vadede borcunu öderdi can bu sonuçta annem de hastaydı benim en zor dönemde beş parasız kaldık ama banka soymadık hasta babamla el ele verip çalıştık hala da aynı

 • şeytanvekan

  ceza almasın diyenler işin kanununu anlamıyor, arkadaşım o zaman herkes çalışınca parasını harcasın, kimse bir köşeye biriktirmesin, ilk sıkıştığında gitsin çalsın, ne olur bu düzen? mecbur ceza alacak, yapacak bir şey yok.

 • Deliyimbendeliyim

  Hırsızlık suçunun ağır ve acil bir ihtiyacı karşılamak için işlenmesi halinde, olayın özelliğine göre verilecek cezada indirim yapılabileceği gibi, ceza vermekten vazgeçilebilmektedir de.

 • pogacaaa

  Bu adama bunu yaptıran da sistem adaletli olduğunu söylüyor. Umarım gerçekten bu yüzden soymuştur ve umarım çocuğu en yakın zamanda iyileşir.

 • Bergafor35

  Gerçekten eğer acilse umarım iyi olur çoçuğu ve baba umarım hapis yatmaz kimseye zarar bile vermemiş ne yapsın adam çoçuğunu ölüme terk edemez yani sonuçta

 • Döniz

  Helal olsun Baba yüreği işte. Çocuğunu ölüme terkedecek değil. Bunu o adama yaptıranlar utansın. Adalet diye birşey yok ki.

 • sexyboy6931

  ülkeyı getırdıklerı durum bu
  hastaneye gıdıyorsun mılyonlar ıstıyorlar
  eczaneye gıdıyorsun mılyonlar ıstıyorlar
  şimdi bırılerı cıkacak hıc hastaneye gıtmemıs bırı harıka hastanelerımız var dıyecek o hasta kısıler harıka hastanelerınızın parasını ödemek ıcın hastalanıyorlar

 • İnfernoMan

  " BABA " diye yazılır,
  " KOSKOCA YÜREKLİ ADAM " diye okunur..

  İnşaallah bulamazlar!
  Lakin, ne olursa olsun malesef yaptığı " suç " Umarım onu bu durumdan kurtaracak, Allah'ın bir kulu çıkar ortaya 🙏🙏🙏

 • banabirisimgerekli

  Soyguncuyu bulmak için çalışmalar başlatmak yerine bir adamın adım adım nasıl soyguncu olduğunu, adamı buna iten sebepleri bulmak için çalışma başlatmalılar.

 • ateşhan34

  millet artık yokluk içinde yakındır bankaların önünde polis araçlarının hırsız beklemesi bu ülkenin ekonomisi çöktü bu gelçek dünyanın en ucuz besini patates bir ülkede artık sayılarak alınıyor sa eger sayılı günler de kapıda dır

 • _blau_

  Insallah bulamazlar böyle babaya can feda ne yapsin adam mecbur kalmis

 • serdaryildirim4586

  adam kibar davranmış kibarlıkla banka soymuş keşke adam gibi isteseymiş diyeceğim de banka günahını vermez :)

 • Nickybick

  Parası olanın tedavi edildiği bir ülkede yasadigimizin güzel bir örneği. Bence sonuna kadar devam. Hasta olmasada devam. Kimsenin parasına birşey olmamiştir, faizini almış bankadan.

 • PittHardMaN

  Eğer evladı için yaptıysa birşey demem çaresiz kalmıştır herkezin sistemin suçu vardır neden böyle oldu

 • aerolite

  Ben o baba olsam değil bankayi soymak dünyayı yakardim. Baştaki hırsızlardan garibanlara yaşama hakkı kalmıyor.

 • posta123

  Eğer öyle ise baba gibi babadır o helâli hoş olsun o paralar ona çocuğuna da geçmiş olsun.

 • çoğugun hasta ama göstere göstere iş yaparsan o paralar yine fayda etmez. peki cocugu için yaptığı iş diğlerinin hakkı ne olacak?

 • captain_poseidon

  Allah kimseyi evladı için banka soyacak kadar çaresiz bırakmasın...

 • yassax79

  Adamın gerekçesi doğruysa sözde babalar ders alması gereken bir olay

 • Kim bilir ne sıkıntısı vardı

 • velentino

  Ülkede durum belli ve daha iyi günler.

 • sycophant9912

  Bu duruma düşüren devlete yazıklar olsun!

 • Batu__hann

  Daha neler neler okuyacak bu gözlerim

 • Devleti soyanlr için bu kadar uğraş vermiyorlar

 • yakışıklı2035

  vay be 😄

 • burakksq1

  Adam yanlış partiyi seçmiş sanırım

 • Gizli Üye

  Polislere bak yasal tefeciyi nasılda koruyor
  Bankalar ile haşır neşir olduktan sonra neden bankaları soyduklarını daha iyi anladım ve bu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum

 • Gizli Üye

  soyarsa cezasını almalıdır annesi babası çocuğu kendisi hastaymış neymiş bu bir neden değil

YÜKLENİYOR...