"Ben Ölmek İstemiyorum" 18 Ağustos'ta Bıçaklanarak Öldürülen Emine Bulut'un Son Sözleri

Faruk Ayhan Utkan r

Kırıkkale'de, eski eşi Fedai Varan tarafından bıçaklanan 38 yaşındaki #EmineBulut'un hayatını kaybetmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüde Emine Bulut, "Ben ölmek istemiyorum" derken, yanında bulunan 10 yaşındaki kızı F.B.V.'nin "Anne lütfen ölme" diyerek ağladığı görüldü, yürekler dağlandı.

Olay, 18 Ağustos'ta Menderes Caddesi'ndeki kafede meydana geldi. Fedai Varan, 4 yıl önce boşandığı eski eşi Emine Bulut ve kızı F.B.V. ile kafede buluştu. Fedai Varan ile Emine Bulut, arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışmada Fedai Varan, bıçakla eski eşini, kızının gözü önünde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Emine Bulut, kanlar içinde kalırken, Fedai Varan taksiye binerek kaçtı. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.V.'yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırdı. Tedaviye alınan Bulut, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti. Fedai Varan, olayın ardından Bahşılı ilçesinde gözaltına alındı. Emine Bulut: Ben ölmek istemiyorum! Kadın cinayetlerinin son bulması için ne olmalı?

"Bana hakaret edince sinirlenip, bıçakladım"

Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Fedai Varan, mahkemedeki ifadesinde, "Çocuğumun velayeti konusunda konuşurken bana hakaret edince sinirlenip, yanımda gezdirdiğim bıçakla vurdum" dedi.

Emine Bulut'un hayatını kaybetmeden önce çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı

Emine Bulut'un, olayın hemen ardından olay yerinde çekilen görüntüsü ortaya çıktı. Fedai Varan'ın eski eşini bıçakladıktan saniyeler sonra çekilen görüntüde kanlar içinde olan ve ayakta durmakta zorlanan Emine Bulut'un, "Ben ölmek istemiyorum" diyerek feryat ettiği görüldü. Kızı F.B.V.'nin ise "Anne lütfen ölme" diyerek, annesinin başını tutması görüntülere yansıdı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Twitter hesabından yaptığı açıklama ile şiddetle mücadelede kadın ve çocukların yanında olmaya devam edeceğiz dedi.

Son Güncelleme: 31 Ağu 2019 / 04:08
"Ben Ölmek İstemiyorum" 18 Ağustos'ta Bıçaklanarak Öldürülen Emine Bulut'un Son Sözleri
21
26
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • buyanlı
  Kimse videoyu izlemesin. Psikolojimizi bozmasın. Maalesef videoyu izlemek öleni geri getirmeyecek.

  Bu cinayetin sebebi bütün siyasiler ve toplumdur. Yanlış anlaşılmasın akp chp VS değil tüm siyasiler medya ve toplum.

  Çünkü herkes reklam peşinde kimse asıl konuya bakmıyor.

  "ölmek istemiyorum dedi" yav arkadaş kimse ölmek istemez ister 35 yaşında ister 75 yaşında olsun. İster kadın erkek olsun. Belki video kaydına yansımamıștır belkide söyleyememiștir. İçinde geçmistir ama kimse ölmek istemez.

  "anne lütfen ölme dedi" kimse anne babasını kaybetmek istemez. İster 10 yaşında çocuk olsun ister 50 yaşında.

  "yine kadına şiddet." toplum ve siyaset şiddeti parçalıyor. Kadına şiddet, çocuğa şiddet, sağlık çalışanına şiddet. Kadına yapınca sorun erkeğe yapınca sorun değil mi ya da doktora yapınca şiddet mühendise, bakkala değil mi.

  Kime ne amaçla olursa olsun şiddete karşı durmazsak, şiddet içerikli programları izlemeyi birakmazsak, bu tür olaylarla prim yapanlar müsaade edersek bu olaylar bitmez.
  Görüş hala geçerli mi?
 • roynima
  ister bana kızın,
  ama bu ve bunun gibi korkunç olayların tek sorumlusu halkın ta kendisidir.
  Medyayı b*k götürüyor kimse kılını kıpırdatmıyor,
  Ülkede kadın erkek ilişkisi 1900’lerin öncesinden de daha zavallıca,
  Kimse umursamıyor,
  Herkes insagramda popo but like etmek peşinde,
  Sonra böyle sorun çıktımı hemen baştaki parti sorumlu deniyor.
  Bu ülkede chp başa geldi ana vatan başa geldi ecevit başa geldi özal başa geldi…
  Peki ne değişti?
  Kültürel açısından, erkek kadın ilişki ve değerleri açısından hiçbir b*k değişmedi.
  Yemin ederim bu korkunç olay da en fazla bir ay soytarı medyanın başında olacak,
  (ancak reyting uğuruna…)
  Sonra gelsin sıradaki…
  Siz de oturup, survivor, ya da Merve taşkın takıp edin.
  Tiktir b*ktan kurtlar vadisi için millet evinde hapsoluyordu,
  Araplar ülkeye basmış götürüyor kimse poponu çevirmiyor
  Ama iş acı gerçekleri gelince herkes kendi uçkurun peşinde.
  Beni ısırmayan yılan bin yaşasın hesabı,
  Bir kere olsun sesiniz çıksın be.
  Görüş hala geçerli mi?
  • roynima

   Sinirlerimi hâkim olmak için dışarı çıktım bir sigara yakayım diye.
   (Kütahya merkez Atatürk Bulvarı)
   Cadde üzerinde baktım kızlar erkeler öğrenciler insanlar,
   Herkes kendi keyfi peşinde, Hiçbir şey olmamış gibi…
   Yemin ederim burası Fransa veya İngiltere olsaydı eğer,
   Yer yerinden oynardı. Herkes sokaklara dökülüp,
   Cezalarla ilgili devletten köklü reform isterdi,
   ve sonuç alınana dek, Bu iş devam ederdi.
   Yazıklar olsun bize...
   "Ben Ölmek İstemiyorum" 18 Ağustos'ta Bıçaklanarak Öldürülen Emine Bulut'un Son Sözleri
   "Ben Ölmek İstemiyorum" 18 Ağustos'ta Bıçaklanarak Öldürülen Emine Bulut'un Son Sözleri

En İyi Kız Görüşleri

 • Leylalinci
  Ben şeyi anlamıyorum.
  Emine bulut yardım çığlıkları atacak kadar bilinci açık peki etrafta bulunan davarlar ne zaman aramış bu ambulansı da vefat etmiş kadın? O güzelim çocuğu kenara çeken sakinleştiren ambulansı arayan kadının boynuna bişi koyup kan akışını durduran bir Allah'ın kulu olmamış mı?
  Herkes malak gibi ağzı bir karış havada izleyip videoya mı almış olayı. Böke yapan herkes yardım etmiş o PC kurusu adama. İtiraz neyi etmesin kimse.

  Size olacakları söleyim
  Bu konu 1 hafta sonra unutulacak. bakmayın İnstagramda post paylaşan ünlülere, burada , twitterda, facebookta #eminebulut yazanlara.
  Herkes akşam yemeği yiyecek, televizyon izleyecek sonra uyuycak.
  Ateş düştüğü yeri yakar diye boşuna dememişler.
  Ailesine sabır diliyoruz diyecek biri sonra son model arabasına binip 100 odalı sarayına gidecek.
  O güzelim kız çocuğunun umudu, hayalleri, geleceği, gülücükleri gömüldü annesiyle.
  En kral psikolog bile bir balta yaramaz artık kız için.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Toujours1

   Şöyle izah edeyim resimlerini gördüysen boğazı çizik değil yani baya baya kesilmiş ve o an son nefesleriydi verdiyi bilinci açık ve ya kapalı böyle olur. Bide ambulans çağrılmış zaten fakat birisinin müdahelesine gelince orada tıp anlayışı olan yokki olsa bile kim cesret edip bir şey yapa bilir? Normal yaralama olayı olsa en azından ellerinden gelni yaparlar fakat dediğim gibi boğaz bölgesi çok tehlikeli bölge... Son söylediklerin gerçekten doğru en fazla 1 hafta yas tutarız, hastag'lar paylaşırız vb.. 1 hafta sonra unutulur günlük sorunlr o bu ve yine böyle bir şey gerçekleşir yine aynı şeyler... Allah böyle mahlukları yer yüzünden silsin

 • ruhu-revan
  Şimdi gündemde diye eminebulut etiketli fotoğrafları beğenip altına 1234 tane ağlayan ve kızgın emoji koyanlar, o kadını hayata döndürebildik mi? O kıza bir anne bahşedebildik mi! Lanet olası tv progranlarında, youtube da, sosyal medyada program adı altında kadına ve çocuğa şiddet hatta erkeğe şiddet uygulanıyor zaten. Kan akınca herkes hesap bekçisi kesiliyor ama.. Asıl öfkem orada o vahşet anını videoya çekip internete yükleyen pisliklere! O video o kızın karşısına her çıktığında bütün işini bırakıp saatlerce hüngür hüngür ağlayacak Allah korusun belki intihar etmeyi bile düşünecek! Videoya çekmek yerine ambulansı arasaydınız kızı sakinleştirseydiniz çok daha onurlu olurdunuz. Tiyatro seyreder gibi seyretmeleri beni zavallı kadının ölümü kadar etkiledi. Yazıklar olsun keşke orada olup bir şeylerle yardım edip destek yapabilseydim!
  Görüş hala geçerli mi?
  • _lazarus_

   Alnı öpülesi görüş.

  • O kadar doğru söylüyorsunuz ki o videoyu çekmeye ugrasacaklarina o kadın için bişey yapsaydilar ambulansi arasaydilar ve gelene kadar kan kaybetmesini engelleseydiler ya da ne biliyim kıza destek olup annesini öyle görmesini engelleselerdi bile bişey yaparlardi ama şimdi o videoyu koyupta kıza sürekli bu vahşeti hatirlatacaklar, herkes sosyal medyadan duyar kasiyor ama yanlarında böyle bir olay olduğunda herkes arkasını dönüp gidiyor insanligimiz malesef ki ölmüş

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1924
 • ponçikmom
  İzlediğimden beri kendime gelemiyorum! O çocuğun çığlığı, o annenin yalvarışı, şoku!!! Ve bu herhangi birimiz olabilirdik düşüncesi...
  Bir erkek evlat sahibiyim, Allah sağlıklı uzun ömürler versin, bir anne ve kadın olarak oğlumun insanın ve yaşamın değerini anlayan, farkında olan bir birey olması için çok çabalıyorum. Elimizden gelen tek yapabileceğimiz, sahip olduğumuz güç çevremizi eğitmek çünkü!
 • Licia
  Diyeceğim tek bir şey var. Çevrenizde, herhangi bir nedenden dolayı eşinden ayrılmak isteyen bir kadın/erkek varsa "Çocuk annesiz/babasız büyümesin." demeyin. Şu kafa yapısı yüzünden çoğu insan, kendisine kötü davranan eşine katlanmak zorunda kalıyor. Aradaki sevgi bittiyse, ilişki de bitmeli. Çocuk 7/24 annesiyle/babasıyla olmadan büyüse de olur, şu psikolojiyle büyümesinden iyidir değil mi?
 • _AskerYareni_
  Az önce izledim. Keşke hiç izlememiş olsaydım o videoyu. Keşke böyle bir şey hiç yaşanmamış olsaydı... Kadına çok üzülüyorum ama o artık toprak oldu. Peki ya geride kalan çocuk? O çocuk bu anı silebilecek mi hafızasından? Hayatı boyunca o acıyla yaşayacak eminim. Biz izlerken nutkumuz tutuluyor... Adam hakkında tek kelime dahi etmek istemiyorum. Hakkında konuşulmaya değer bir mahluk değil.
 • muraqd
  Çıkacak hakim karşısına takım elbise ile ben pişmanım hakim bey diyecekk hakimde iyi hal indirimi verecek bu şerefsize sonra 10 15 yıl yatıp çıkacak ne yazıkkı olacak olanlar bunlar ve bir kez daha diyorum ülkemizde adalet aramak genelevde bakire kız aramakla aynı şey...
 • Bunu yapana hapis cezası az gelir. Psikolojisi bozuk diyecekler yemişim psikolojisini. Ver toplumun eline linç edelim. Yetti ulan her gün ayrı bir haber.
 • dream1s
  Bu olayın diger kadın cinayetlerinden farkı o anın an ve an kaydedilmesi yaşanılan acının izleyenlere tamamıyla geçmesi yani insanın içi çok acıyor o videoyu izleyince bundan daha kötü şekilde erkek cinayetinden öldürülen kadınlar var malesef ülkemizde ve hepsi haberlerde 15 20 saniye yer veriliyor ve unutuluyor bu hep böyleydi devletimiz caydırıcı çözümler bulmazsa o öldürülen kadınları korumazsa hep böyle de devam edicek malesef
 • DerinKuyu
  Haberi duyduğumda yine mi dedim!

  Yine mi şiddet, yine mi cinayet, yine mi bir çocuk yetim kaldı, yine mi gözlerimiz bir acıya şahit oldu, yine mi sözler boğazımıza takıldı?

  Bir annenin kızının gözü önünde son nefesini vermesi ne kadar acı bir şey!

  Ölmek istemiyorum diyen bir kadın, her şeyden önce bir anne ve o bir insan. Hayvan bile olsa yapma hakkı olamazken, nasıl bir cana kıyar.

  Çok üzülüyorum. Allah rahmet eylesin.
 • Toujours1
  Ahlak ve Namus denince sadece kadından konuşmaya başlayan herkes, ahlaksız ve namussuzdur. FRİDA KAHLO
  .. Bence artık idam gelsin
  • Leylalinci

   İdam gelmesin bence. öyle kolayca ölüp gitmesin.
   Yavaş yavaş ölsün günlerce ölmek için yalvarsın. Ama öyle kolay ölmesin

  • Toujours1

   @Leylalinci aramizda olmsin, dünyada olmasın ne turlu geberiyorsa gebersin

 • ᗰᗩTᗰᗩᘔEᒪ
  Bugün bir videoda izledim. Bir kızın sunduğu Youtube kanalıydı. Halk Ekranı galiba.
  Yaşlı bir kadınla adama soruyorlar ne düşünüyorsunuz diye
  Kadına suç buluyor 2 si de. Kendi evlatları ölse bakalım bu kadar rahat konuşabiliyorlar mı? Hiç merhamette kalmamış insanlarda.

  Videoyu merak edenler (Halk Ekranı Emine Bulut) diye aratsınlar Youtube da
 • YETER LAN ARTIK
  Bunaldım kadın cinayeti görmekten en kötüsü de kadınları öldüren ŞEREFSİZLER hakettiğini alamıyor ya ona içim yanıyor bırakın salın millete öldürmeyiz işkence ederiz ölmek için yalvaracak konuma sokmamız lazım
 • AişəTürkovaa
  "Ölmek istemiyorum" 😢 "Anne lütfen ölme" Her zaman söylenen bişeyi tekrar etmek istiyorum sadece. "Bu ülkede ölmek, insan hayatı çok kolay ve çok ucuz" ülkede psikolojik sorunu olmayan "insan" kalmadı nerdeyse toplumun piskolojisi bozuk bir millet olarak çok ağır şeyler yaşadık yaşıyoruz ve böyle devam ederse galiba yaşamaya devam edicez. Başka bişey demiyorum "Yazıklar olsun"
  #EmineBulut
 • MuhammedAli76
  Uygulamalı İlk Yardım eğitimi almalıyız ki karşılaştığımızda yardım edebilelim. Dövüş eğitimi almalıyız ki engelleyebilelim. Sosyal eğitimler almalıyız ki müdahale edebilelim. Psikolojik beslenmelerimizi doğru alabilelimki biz de böyle bir şey yapmayalım.
  Unutmak veya unutmamak önemli değil, önemli olan doğru bir birey ve doğru bir toplum olmaktır.
 • obirdişikurt
  Kadın'a şiddet son bulmuyor çünkü bu öküzler hukuktan anlamıyor. Öküzün anladığı dilde konuşmak lazım. Tek hücrede teröristlerden daha ağır sartlar altında tutup rehabilite etmek gerekiyor. Öküz insan olmaz da kırbaçlamak gerekiyor
  • Rodeocu10

   erkeğe şiddette son bulmuyor

  • Kaç erkek öldü?

  • Rodeocu10

   şiddetin sonunda ölümmü gerekli zaten size göre kadın erkeğe şiddet uygulayınca şiddet, kadın erkeği öldürünce de cinayet olmuyor bu yüzden resmi rakam yok ama intihar edenlerin çoğu, evsizlerin çoğu, iş kazalarında ölenlerin çoğu,6284, suresiz nafaka, çocuk haczi, kadının beyanı esastır, pozitif ayrımcılıktan dolayı mağdur olanların çoğu erkek

  • Hepsini Göster
 • ïtenïkïgïllër
  sessiz çığlıkların ses bulmuş haliydı adeta.. kelimenin en kifayetsiz kaldığı yer söylenecek her sözün boğazda kalakalisi. . üzgün olmak az kalır ama unutup gidilecek gerçeğini de değiştirmez ilk değildi sonda olmayacak kaniksatildik çünkü. ..
 • onegamze
  Bu insancığı da aynı şekilde öldürürler diye umut etmek istiyorum.
 • kubilaylom35
  Bu olayı ve bu günü unutmamaya kendime söz verdim bugün bir katliamın ve benim yüzüm şişene kadar darp edilmemin o adi şerefsizler için utanç günüdür
 • Yauz0732
  Ulan ağır konuşacamm, bacılar var! Adamın elinde bıçak var, o Telefonla video çekeceğine adamın kafasına atsan, en azından kadıncağızın kaçmaya fırsatı olur. Bırakın da, gazeteciler yapsın şu haberciliği!!
 • DuygusuzCevriye
  İçeride ki mahkumların tez vakitte bu vahşeti yapan kişiye cezasını vermesini istiyorum.
  Diyecek söz bulamıyorum çok acı bir olay #EmineBulut.
 • Kadınlar ve çocuklar öldükten sonra yanında olmalarına ihtiyacımız yok. Bir şey yapmak zorundalar ama kimse bir şey yapmıyor. Ölen insanlar çoğalıyor kimsede tık yok. Ağlanacak haldeyiz
 • SrhtK
  Bence bu sorun Kadına Şiddet Adı altında baklıldığı müddetçe devam edecektir. Öncelikle kadınların , daha sonra medyanın ve toplumun bunu anlaması gerekli..
  Toplumun bu hale gelmesinin nedeni Siyasi , Ekonomi , Aile ve Çoçuk yetiştirmedeki yanlışlıklar. Belki daha birçok neden vardır belkide.
  Sorun Kadına Şiddet Değil , Sorun Şidete özendirilen Toplum..
  Sorun Çoçuklutan , Yetişkinliğe yanlış Aile eğitimi alan insan..
  Sorun Vicdanların Körermesi..
  Siz Bugibi insanların Sadece Kadınamı Şiddet uyguladığını düşünüyorsunuz?
  Bu insanlar Çevresindeki herkese şiddet uyguluyorlar..
  Kadınlara , Erkeklere , Çoçuklara, Hayvanlara...
  Bir sorunu çözmek için önce sorunu anlamak gerek.
 • FundaKoc1
  bunun tum sorumlusu akp'dir aksini idda eden de akp'lidir
  • funda hanım, bu kadar da muhalif olmayın. kadına şiddet eskiden de vardı. ak parti ile ülkemize gelmiş bir şey değil. burada adliyelerden çok topluma çok iş düşüyor. toplum olarak birlikte tavır almamız gerekiyor.

  • FundaKoc1

   @burakkkkkk31 nedemek ne alaka o cocugu benmı yonetıyorum ulkeyı
   kadın öldükten sonra adamı hapse atsa ne atmasa ne amk* kadın yasarken guvenlığını sağlayamıyorlar denetımlı serbestlık verıyorlar sonra bunlar yasanıyor. mal oğlu mal bir boktan haberınız yok

  • keşke sen yönetsen

  • Hepsini Göster
 • Volkanvural
  Gözümün önünden gitmiyor kaç gündür. Çaresizliği bu kadar net görebilmemiz bu sefer nicelerimizin gözünü açmıştır diye düşünüyorum. Rahmetliye de kızına da çok yazık :(
 • çocukları taciz etmeyeceksin insan öldürmeyceksin hayvanlara zarar doğaya zarar vermeyeceksin çok basit ya aslında ama böyle davarlar olduğu sürece çok zor bu üllkenin yobazu cahili bitmez
 • Cevapcıgeldihanım
  Çok üzüldüm bu kadına
  Vahşete
  İnsanlık adına çok kötü bir durum 🧐
 • SevdiceğineMeftun
  Bizim insanoğlu nankör böyle mal gibi izlerler anca
 • buranincocugu
  yeter getirin artık şu idam sehpasını tecavüzcüsünü de teröristini de kadınları katledenleri de çıkarın üstüne!
 • Sohude
  Allah hiç bir anneye ve evladına böyle bir acı yaşatmasın
 • Karakule003
  Rabbımboyle acıkar yasatmasın bacımızada rabbım mekanını cennet kız couguna sabırlar versın ınaallah
 • land44
  iyiki cehennem var bunun gibi reziller adam demeye değmez canavarlar içiniçin
  • Yauz0732

   Cehennem var, amenna ama bu dünyada zulmeden, zulüm görmezse orada insanlık ve adalet yok demektir. #ADALETCTEDE

 • haldnaşsmaşdla
  Idam idam idam idam ve daha fazla idam. Insanlar hayvandır ve her hayvan gibi yola sokulmak için korkutulmalari gerekir. Ölmeyeceğini bilen adam sonunda ölüm mu var düşüncesi ile hareket ediyor. Hatta cikiyo hatırlıyorum zamanında pkk lı bir terörist kadını yakalamışlardı gazeteciler diyorlardı pişman misin diye o da diyodu ki değilim sonunda ölüm mu var? Işte düşünceleri bu. 100 tanesini sallandır gerisi korkudan ağzını bile açamaz. bir de kimse lütfen insan hakları hümanizm gibi şeylerle gelmesin buraya. Öyle şeyler avrupada medeni yerlerde olur. Burda hümanist insancıl falan biri olmaya çalışırsan sonun kötü olur. Ortadoğuda yasadigin gerçeğini kabul et farkına var. Burası maymunlar cehennemi yüzyıllardır cahil kalmış barbaŕ kavgaci siddete duskun iqsu dusuk futbol hastasi onlarca milletin bulunduğu iğrenç bir coğrafya. Bu insanları yola sokmanin tek yolu idam.
  • /Oyle birşey yapan adamın zaten kendi hayatı umurunda değil. İdam versen ne olur. O çocupun hayatı mahvoldu asıl. Tabiki ceza vereceksin ama İranda idam varda ne oluyor yine kadına şiddet var , cinayet oluyor. O yüzden eiğitim, eğitim, eğitim

  • @blackmagicwomen eğitim noktasına katılıyorum egitim cok onemli belki en onemlisi ama senin de anlaman gereken su egitimle gelecek nesilleri kurtarabiliriz de bu adamlara napcaz bu adamlar egitim yillarini coktan gecmisler bunları nasıl korkutucaz. İ D A M L A

  • idamin yalnış ellerde kötüye kullanılacağını düşünüyorum. Hukuğun tamamen bağımsız olması gerek. Adaletin iyi işlemesi gerek ve tecavüz, çocuk ve kadın cinayetlerinde kullanılması gerek

  • Hepsini Göster
 • Huksimal
  Allahm ne günlere kaldık. Korkuyorum yaşamaktan
 • Papatyaçiçekleri
  İzledim keşke izlemeseydim
 • aynadakiajan
  Hala da idam gelmiyor 😥😥
 • Ulan erkeklerin hepsi ölsün
 • I_Run_Each_Team_2
  Bu pisliğin cezası en ağır şekilde verilsin.
 • MerhabaNaberB
  Şu görüntüleri yayınlamayın artıkkk
 • ALSalvatore
  ORSPU ÇOCUĞUNU öldürün..
 • burak6714
  Nasil kiydin lan bu kadina vicdansiz kopek
 • ironman5552
  Gözlerim doldu videoyu izlerken zor kadın olmak
 • _Tğmn_
  Diyecek söz yok insanlıktan utandım...
 • Gizli Üye
  Kadın olmak cidden çok zor normal hayatinda kadina deger vermeyip psikolojik veya fiziksel şiddet gösteren insanlar sosyal medya da duyar kasıyor ya bide
 • Gizli Üye
  Erkek çocuklarını, hanzo, maço, kro yetiştirmeyin ne olur. Erkeklik bu demek değil. Kadına el kaldıran, kendinden güçsüze şiddet uygulayan her yaratık aslında şerefsız bir acizdir. Onlara önce
  ADAM olmayı öğretin
 • Gizli Üye
  Kadın için üzgünüm, olay çok kötü ama bu olay üzerinden de "erkek şiddeti" ifadesini kullanıp bütün erkekleri genellemek de yanlış. Erkek şiddeti demek, erkekler şiddet uygular demektir. Erkekleri hedef göstermek demektir. Bu da toplumda erkek düşmanlığını arttırır. Kadınlar da erkekleri katlediyor, erkekler de kadınları ve iki cinsiyet de kendi hem cinslerini. Bu noktada yapılması gereken bütün cinayetleri önlemek.
  • Gizli Üye

   Bazı ruh hastaları vardır şimdi cümlemi yanlış yere çekerler. " Kadınlar da erkekleri katlediyor, erkekler de kadınları ve iki cinsiyet de kendi hem cinslerini." Burda şunu demek istedim. Cinayetler sadece erkekler tarafından işlenmiyor. Kadınlar tarafından da işleniyor. Erkek şiddeti diye bir ifade kullanmak bu yüzden yanlış. Bizim amacımız bütün cinayetleri önlemeye çalışmak olmalı. Bunu demek istedim.

YÜKLENİYOR...