Fedai Varan Tarafından Öldürülen Emine Bulut, Eski Kocası İşsiz Kalmasın Diye Şikayetini Geri Çekmiş!

Faruk Ayhan Utkan r
Fedai Varan Tarafından Öldürülen Emine Bulut, Eski Kocası İşsiz Kalmasın Diye Şikayetini Geri Çekmiş!

Kırıkkale'de eski eşi Fedai Varan tarafından, 10 yaşındaki kızının gözü önünde bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut'un 2014 yılında Varan'a açtığı 'hakaret' ve 'tehdit' davasında, ceza alıp, işsiz kalmasından endişe ettiği için şikayetini geri çektiği ortaya çıktı!

18 Ağustos'ta meydana gelen olayda Emine Bulut, 6 yıl önce boşandığı Fedai Varan tarafından, kafede kızı F.B.V.'nin gözü önünde bıçaklanarak öldürüldü. Olayın ardından kaçan Fedai Varan, polis tarafından yakalanıp, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Fedai Varan hakkında jet hızıyla iddianame düzenlendi. Mahkemece kabul edilen iddianamede Varan hakkında, 'canavarca hisle tasarlayarak adam öldürmek' suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı.

"Ne olursa olsun kızımın babası, işsiz kalmasın"

İddianamede yer alan bilgilere göre 2006 yılında Fedai Varan ile evlenen Emine Bulut, gördüğü şiddet nedeniyle 2013 yılında boşandı. Emine Bulut, ayrıldıktan sonra kendisine rahatsız etmeye devam eden eski eşi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Fedai Varan hakkında uzaklaştırma cezası verilirken, Kırıkkale 4'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nde 'tehdit' ve 'hakaret' suçlarından da dava açıldı. Emine Bulut, daha sonra eski eşinin ceza alıp, işsiz kalmasından endişe ederek şikayetinden vazgeçti. Emine Bulut'un, "Ne olursa olsun kızımın babası, işsiz kalmasın" diyerek, şikayetini geri alması üzerine de dosya düştü. Öte yandan olaydan sonra tutuklanarak Kırıkkale F Tipi Ceza İnfaz Kurumu'na gönderilen Fedai Varan'ın, güvenlik nedeniyle dün akşam saatlerinde Bolu F Tipi Ceza İnfaz Kurumu'na sevk edildiği ifade edildi.

Son Güncelleme: 4 Eyl 2019 / 04:09
Fedai Varan Tarafından Öldürülen Emine Bulut, Eski Kocası İşsiz Kalmasın Diye Şikayetini Geri Çekmiş!
9
7
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşü

 • _Börteçine_
  Nedense Türk kadınların başına geliyor daha çok böyle şeyler sonra bütün kadınlar için protestolar düzenleniyor bazı Türk erkekleri bunu desteklerken bazıları dahada kötü davranmaya başlıyor. Burda ki sorunlar ilk başta çocuk yaşta yetiştirilmeye bakıyor çocuk ona göre bir yol izliyor ve karakteri oturunca kolay kolay değişmiyor. Buna dini ahlak ve bilgide ekleniyor. Bazı kadınlar eziyet görsede fedakarlıktan vazgeçmiyor ve o erkek bunun kıymetini bileceği yerde onu bir köle yerine koyuyor. Boşanacak duruma geldiysen ondan çocuğun dahi olsa acımayacaksın, yüz verince azıyorlar çünkü. Bunun dışında adalet yok idam şarttır, Allahın kanunlarıyla hükmedilmediği sürece bu tür olayların sonu gelmediği gibi artacak ve insanlar korku içinde yaşayacak.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • barraquda
  Tipini skt... mekanı cennet olsun.. inancliysa şehittir bu kadincagiz.. adama gelince.. bu şerrefsiz adam , ki bu kelimeyi kullanmak yanlis olur , insan musveddesi diyelim , mahşer gununde çok cetin anlar yasayacaktir.. bir insanı öldüren , tüm insanlığı öldürmüş gibidir.. Allah mahşer günü , ne suç işledin de öldürüldün diye sordugunda o kadina , ve bu adama sen kimsin ki benim verdiğim canı sen aldın diye sorduğunda , o zaman orada olup bu adamın rezil rüsva edilişini görmeyi nasip etsin Allah bize.. o gündür ki herkes hakkını alacaktir..
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

86
 • simgeaksoy
  Konumuz bu değil evet ama belirtmek isterim ki 4 senedir boşanmışlar düzeltelim. Ne kadar melek gibi kadın ne kadar düşünceli.. hiç bir şey hak etmedi böyle güzel bir anneye nasıl kıyar bir insan
 • kafamdakisoorular
  Böyle insanlar oldukca sokakta yürüyemez hale geliyoruz ve en acınası da onu videoya çeken kişi. O da öldüren kişi kadar suçludur, bu bir cinayete yardımdır, sosyal medyayı bir kenara bırakıp ilk yardım bilgisi olsaydı kuvvetli bir tamponla ambulans gelene kadar yaşatabilirdi sonrasında yoğun bakımda kalarak yaşama şansı artıyordu. Ama bizim milletimiz cahil, işine geleni yapıyor, sosyal medya kölesi olmuş. Yazık!
  • berryy7

   Morg fotoğrafını gördüm ancak kurtarılacak gibi değildi malesef ve boyun bu kan cok hizlı akıyor :/

  • Şah damarı değildi tam dediğim gibi kuvvetli bir tampon olması lazım, dediğin fotoğrafı bende gördüm. Video çekmek yerine denenmesi gereken bir şeydi.

 • ayisigindabiz2
  Ya benim anlamadığım kadın orda ölmek istemiyorum diye bağırıyor kızı orda anne beni bırakma diyor ama bir Allahı kulu kadına yardım etmiyor!
  • simgeaksoy

   Sosyal medyanın köleleri. Tampon yapsalae yinede ölse bile en azından'uğraştık' demeleri lazımdı türklerden nefret ediyorum artık gerçekten herkes kalpsiz iğrenç, Allah kendi annelerine yaşatmasın.

  • BBGizzy

   @simgeaksoy Katılıyorum ikinize de gerçekten insanlık ölmüş

 • Hayatgercek
  Şu adamın resmini yayınlamayın artık ya. Ne isminde, ne cisminde hayır yok. Şu surata bak ya. Kötülük, iticilik her zerresine yansımış...
 • _Judge_
  Işte böyle insanlar yüzünden bir kadının hayatı son buldu. Kızını düşünerek davasından vazgeçmiş yoksa bu adama zerre acımamıştır.
 • PUFFDOWG
  Bunun gibilere ameliyatla kadın yapıcaksın sonra randevu evinde parayla çalıştırıp devlete gelir sağlıcaksın belki bu şekilde akıllanırlar
 • nur3892
  bu adamı gördükçe midem bulanıyor. Allah belasını verir inşallah tez zamanda
 • haldnaşsmaşdla
  Kadınlarımız çok fedakar bu da bir problem sana kalkan eli affetmeyeceksin
 • Ne kadar düşünceli kadın ama sonuç bir melek oldu
 • hayalimatmazel
  Evet
 • baymakinist
  Adamı öldğrmemiş kimse yaşıyormuş
 • Kızımın babası deyip susmayacaktın kadın!!
 • Gizli Üye
  Çok kötü durum
 • Gizli Üye
  Ölen öldü kalanların ölmesi öldürülmesini izleyeceğiz daha..
YÜKLENİYOR...