İstanbul'da Taksiye Binen Kadın, Kısa Mesafeye Gitmek İstemeyen Sürücü Tarafından Araçtan İndirilmek İstendi! (Video Haber)

İstanbul'da Taksiye Binen Kadın, Kısa Mesafeye Gitmek İstemeyen Sürücü Tarafından Araçtan İndirilmek İstendi! (Video Haber)

İstanbul'da taksicilerin yolcularına yaşattığı sorunlar bitmek bilmiyor. Beyoğlu'nda bindiği taksiden 'kısa mesafe' nedeniyle indirilmek istenen kadın yolcu, yaşanan tartışmayı cep telefonu ile kaydetti. O anlar sosyal medyada yayınlanınca olay gündeme oturdu.

İstabul'da Şişhane'den taksiye binen kadın yolcu, Kurtuluş'a gitmek istedi. Taksici, kısa bir süre ilerledikten sonra Tarlabaşı'nda aracı durdurdu. Taksi şoförü değişim saati geldiğini belirterek kadından araçtan inmesini istedi. Kadın yolcu, tepki gösterince tartışma çıktı. Taksicinin ısrar etmesi üzerine kadın yolcu, polis çağırdı. Aracın içindeki tartışmaya yoldan geçenler de dahil oldu. Taksinin yanına gelen bir kişinin de tepkisi üzerine kendisini savunan taksici, değişim saatinin geldiğini, polisi bekleyemeyeceğini söyledi. Tepki gösteren kişinin 'Madem değişim saatin geldi, yolcuyu neden aldın?' diye sorması üzerine Bağcılar'a gideceğini söyleyen taksici, kadın yolcunun inmesi için diretti. İhbar üzerine gelen polis, taksiciyi uyararak yolcuyu istediği yerde bırakmasını söyledi. Bunun üzerine taksici, kadın yolcuyu istediği yere götürdü. Kadın yolcu takside yaşadığı tartışmayı cep telefonu kamerasıyla kaydederek İBB Beyaz Masa'ya da şikayette bulundu. Görüntüler sosyal medyada yayınlanınca UBER'in İstanbul'da yasaklanması bir kez daha gündeme geldi.

İstanbul'da Taksiye Binen Kadın, Kısa Mesafeye Gitmek İstemeyen Sürücü Tarafından Araçtan İndirilmek İstendi! (Video Haber)
7
6
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Kız Görüşü

 • pentin

  Otogarla benim evim yakın 12 13 lira falan yazıyor. En son oradan geçenlerde taksiye bindim, adam dedi ki bula bula beni mi buldun? Ne demek istiyorsun dedim, bak bir sürü yolcu bekliyor falan dedi. Dur ineceğim dedim yok ık mık getirdi ama verdiğim para burnundan gelsin inşallah. Haram ettim resmen.

  Bu taksicilerin kısa mesafe bıdıbıdısı hiç bitmiyor. Pislik bir meslek grubu ve kendilerini asla temizleyemiyorlar. Zorla überi yok ettiler ülkede. Über asla oraya buraya gitmem demiyordu. Bu kadar adi olunamaz ya nefret ediyorum resmen taksilerden.

  Yenikapı'da hele, İDO iskelesi önünden taksiye bin bak neler oluyor. Ya almıyorlar, ya dolmuş gibi başkasını da yanına almaya çalışıyorlar. İğrenç insanlar. Madem değişim saatin geldi durma alma müşteriyi taksiye. Pislik herif.

En İyi Erkek Görüşü

 • doom611

  Taksicilerden oldum olası nefret etmişimdir. Genel olarak konuşmak istemiyorum fakat bir çoğu çok kültürsüz ve seviyesiz hareketlerde bulunabiliyor. Trafikte tam olarak magandalar.

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

56
 • climax35

  Aracı trafikten men edip cok yüklü bir ceza kesmek ve bu arkadaşın ehliyetine el koyup taksicilik yapmasını engellemek gerekiyor. İstanbul taksileri hakikaten rezalet

 • DuygusuzCevriye

  Tekrar söylüyorum taksiciler kadar h*dük, b*rzo, kazma, andav*l, d*ngil ve emb*sil yoktur... Aksini söyleyen de kesin taksicidir.

 • sameeeeet34

  Aman allahım ne kadar büyük bir sorun hemen hemen swap timine bordo bereliler çevik kuvvet başbakanlık obama haber verin 😂

 • caRdiqanSs

  Ondan sonra da ubercileri tartaklıyor karaktersizler. Bu tarz taksiciler ekmeğe muhtaç olsun. gram üzülmem.

 • Mnafy

  Uberi kaldırmayacaklardı ya, herkes bıktı taksicilerden

 • Naz-hanimkiz

  comar taksici haberlerinden biktim ya bunlr insan değil

 • AişəTürkovaa

  Uber tekrar faaliyete geçsin bence

  • Adımkupa

   İnsanlık vasıflarını yerine getirmedikleri sürece kimin faaliyete geçtiğinin bir önemi yok.

 • Evet doğru, bizim de başımıza gelen bir durum.

 • Tutuklanması lazım

 • simpsonlar

  Taksicinin ya

 • Batu__hann

  Hayvan herif

Yükleniyor...