Aracının Arkasında Unutulan Gaz Hortumuyla 40 Km Yol Aldı!

Aracının Arkasında Unutulan Gaz Hortumuyla 40 Km Yol Aldı!

Arabasına İstanbul Selimpaşa'daki bir akaryakıt istasyonundan gaz dolduran Mert Çelik, istasyon personelinin araç üzerinde unuttuğu tabanca ile Çorlu’ya kadar geldi.

Edinilen bilgilere göre olay İstanbul Selimpaşa'da yer alan bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. İstanbul'da sahur davetine katıldım. İstanbul'dan Edirne yönüne ilerlerken Selimpaşa'da bir akaryakıt istasyonundan aracıma gaz doldurdum diyen Mert Çelik, “Gaz parasını kredi kartımdan ödedim, fişini görevliye verdim ve bana hayırlı sabahlar diyerek işlemimi tamamladı, ben de hiçbir şey anlamadım ama takılı kalmış. Normalde benzin istasyonu personeli onu oradan alır her zaman olduğu gibi. Benzin istasyonundan ayrıldıktan sonra Kınalı kavşağına kadar geldim. Yolda araçlar, sürekli bana selektör yapıyor, korna çalıyor, dörtlülerini yakıyor ama ben bir şey anlamadım. 40 kilometre kadar ilerledikten sonra dikiz aynasından bakınca aracın arkasından sürtünmeden kaynaklı kıvılcımlar çıktığını gördüm. Ondan sonra durdum baktım arkamda 3 metrelik halat. Ne olduğunu pek anlayamadım sonradan anladım o gaz pompasıymış, böyle komik bir olay yaşandı. Ama Allah korudu, çünkü araba gazlı ve araç üzerinde takılı unutulan pompadan kıvılcım çıkıyor ne olacağı belli değil. Fakat, felaketle sonuçlanmadan işi bitirdik, arkadaşlar da İstanbul'dan geldiler pompasını teslim almaya dedi.

Mert Çelik
Mert Çelik

Çelik, "Ben pompa aracın arkasında takılı vaziyette 40 kilometre yol almışım, diğer sürücülerin ikazları ile durumu fark ettim ve sosyal medyada paylaştım, akaryakıt istasyonu şirketine yazdım, pompanız bende gelip alın dedim. Pahalı bir şey olduğu için de yol kenarına atmadım." dedi.


Akaryakıt istasyonu görevlisi Bayram Sarukan ise, “Bu tamamen bizim personelin dalgınlığından kaynaklanan bir şey fişi verdikten sonra tabancayı alması gerekiyordu, almamış böyle bir dalgınlığına gelmiş, büyük ihtimal oruç tutuyordu unutkanlığına gelmiştir” açıklamasında bulundu.

Aracının Arkasında Unutulan Gaz Hortumuyla 40 Km Yol Aldı!
3
5
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Kız Görüşü

 • Gmztnmz

  Peşpeşe arkadaşlarla kampa giderken geldi bir arkadaşın da başına bu olay 😂 gerçi 40 kilometre gitmedi ama biz tlf arayıp uyarana kadar gitti, biraz gülelim diye hemen aramamıştık 🤭😂

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • BenFazlaKalmıcem

  Ne bu. Haber sitesimi bUrası sjshs

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
 • Bir kişinin işten çıkartılmasına sebeb olacak neredeyse şov uğruna

 • Sonay_96

  İnsallah personele iş çıkışı verilmemiştir.

 • Türkiye'de her an bir şeyler olabilir sjsjk

 • Burası türkiye herşey olabilir : d

 • Müptela6

  Gaz fiyatlarindan intikam almış işte 😂

 • SiyahGiyenBirAdam

  Insan ayndan farketmez mi yahu?

Yükleniyor...