Dalgalı Saçları Kontrol Altında Tutmak Artık Çok Kolay, Belirsin Bukleler!
Kapat

Erdoğan: Vatandaşım Bana Şunu Söylüyor; Başkanım Bu Seçim Yenilenmeli (İstanbul Seçimleri)

Faruk Ayhan Utkan r
Erdoğan: Vatandaşım Bana Şunu Söylüyor; Başkanım Bu Seçim Yenilenmeli (İstanbul Seçimleri)

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Vatandaşım bana şunu söylüyor; Başkanım, bu seçim yenilenmeli." açıklanmasında bulundu. YSK'nın pazartesi günü İstanbul seçimleri hakkında karar vermesi bekleniyor...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakırköy'de MÜSİAD 25. Olağan Genel Kurulu ve Genel Merkez Binası Açılış Töreninde konuştu.

"AK Parti iktidarlarının yönetimindeki son 17 yılda, ülkemiz yakın tarihimizin en büyük atılımlarına şahit oldu." diyen Erdoğan, "Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşması konusunda MÜSİAD'ın çalışmalarını daha da yaygınlaştırmasına ve etkinleştirmesine ihtiyacımız vardır." ifadesini kullandı.

Erdoğan, "Biz hiçbir zaman milletin iradesinin üzerinde bir irade tanımadık, tanımayacağız." diye konuştu.

"Ortada bir şaibe, yolsuzluk var ve bunun ortadan kaldırılması hem YSK'yi aklayacaktır hem de milletimizin gönlü ferah hale gelecektir."

"Bütün çabamız milletin oyunun kıymetini millete iadedir. Usulsüzlüklerle, hukuksuzluklarla bir 31 Mart'ı kurban etmek istemiyoruz." şeklinde konuşan Erdoğan, "Vatandaşım bana şunu söylüyor; Başkanım, bu seçim yenilenmeli." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi:

"Yüksek Seçim Kurulu'nun Sayın Başkanı kendilerine yapılan tehdit karşısında şu ana kadar niçin acaba bir yazılı açıklama yapmak suretiyle, 'Siz nasıl olur da bizi tehdit edersiniz?' demiyor?

Ortada bir şaibe, yolsuzluk var ve bunun ortadan kaldırılması hem YSK'yi aklayacaktır hem de milletimizin gönlü ferah hale gelecektir.

Burada bir şaibe var. Bu açık ortada. Yolsuzluk var açık ortada. Gidelim millete, milli irade nasıl bir karar veriyorsa başımız gözümüz üstüne deriz onu kabulleniriz. Olay bu kadar basit.

"Memur noktasında sandıkta memur değil de bankadaki sözleşmeli işçiler o sandıklarda görevlendirilirse ve bunun üzerinde hala neyi düşünüyoruz? Maalesef 4-5 tane bankanın işçileri sandıklarda görevlendiriliyor. Peki ne diyorlar? Diyorlar ki bunu bizden kaymakamlar istedi. İsteyebilir. Eğer kaymakam böyle bir yanlış yapmışsa sen bu yanlışı uygulamak zorunda değilsin ve bu yanlışa da hak vermek durumunda değilsin. Çünkü yasa ortada. Ne diyor yasa? Memur diyor, yani 657."

Erdoğan, "Ülkenin hiçbir meselesinin çözümüyle ilgili en küçük bir tespitleri, teklifleri, projeleri olmayanları, allayıp pullayıp millete umut olarak pazarlayanların taktiği çökmeye mahkumdur." diye konuştu.

"Cumhur İttifakı olarak, başta Sayın Bahçeli olmak üzere el ele vererek nasıl geldiysek bundan sonra da aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz." diyen Erdoğan, "Cumhur İttifakı, yeni dönemin lokomotifi olmayı sürdürecektir. Spekülasyona girmek isteyenlere sesleniyorum: Boşuna uğraşmayın." ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kur üzerinden ekonomimizi çökertme hesapları devam ediyor olmakla birlikte artık kontrol bizim elimizdedir." dedi.

Erdoğan, "Azez'de bir yüzbaşımız şehit oldu, bir binbaşımız yaralı. Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine, milletimize başsağlığı diliyorum." diye konuştu.

Son Güncelleme: 12 May 2019 / 04:05
Erdoğan: Vatandaşım Bana Şunu Söylüyor; Başkanım Bu Seçim Yenilenmeli (İstanbul Seçimleri)
7
15
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşleri

 • dreamliner61
  milletin iradesine çok saygılısınız maşallah !
  şu açıklamaya bakar mısınız?
  milli iradenin gasp edilmesine engel olmak ne demek? yani sen seçilirsen milli irade başkası seçilirse milli irade değil öyle mi?
  3 aydır bu ülkenin gündemini İstanbul seçimi iptali dolayısıyla yediniz.
  sana hangi vatandaş seçim yenilenmeli diyor?
  gel bana sor ben sana seçimden değil dolardan patates soğan dan benzin fiyatlarından enflasyondan soracağım söz !!!
  Görüş hala geçerli mi?
 • emre505
  Çevremdeki kimse akp'yi sevmiyor. Ama buna oy veren büyük bir kesim var. Çok ilginç. Seçim tekrarlanırsa İmamoğluna oy vermeye "öğlen" değil sabahın erken saatlerinde giderim 😂
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Degasin19
  Vatandaşın bunu önceki seçimlerde de söyledi yenilmek zoruna mı gitti reiscik 😂 Kalbin buna çok dayanamayacak anlaşılan oluruna bırak bence ateş seni çağırmasın 😂
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

613
 • PrettySam
  Ben Türkiye’de yabancıyım, beş senede şahit olduğum seçimlerin haddi hesabı yok! Komik gerçekten 😀Ne kadar saçma bir siyaset! Ne kadar saçma bir sistem!
 • nerdenbileyimbenn
  Koyunlar konuşmayımı sökmüş😒 milli iradee CHPyi istiyor ne tatavası yapıyor bu işine baksın hoş bir işide becerebildiği yok fetodan mı öğrendi naptıysa artık.
 • Ateist_Türk
  Seçim yenilenirse akp nin oyu en az yüzde 5 azalır bence. Tepki oyları da Ekrem İmamoğluna gider. Seçimi Ekrem İmamoğlu kazandı. Bence yenilgiyi kabul etmek ve kazananı tebrik etmek gerekir.
 • imSOtired
  O vatandaşına şöyle sikiyosa yapsın, aklini başına toplasin artık huzurumuzu da daha fazla bozmasın.
 • bluesadness
  İstanbul gibi büyük bir arpa anbarları ellerinden kaçınca böyle çamurluklar da gelecek.
 • I_Run_Each_Team_2
  Bir olaylarda bilirkişilerin kim olduğunu merak ediyorum ikincisi ise RTE'ye bu seçim yenilenmeli diyen halkı sjsjk
 • Lavey16
  Dile geldiyse yaparlar yapmadılar hile kayyum atarlar
 • Dirty_Harry
  Bizde yenilenmemeli diyoruz ne olcak şimdi. Bizde vatandaşız. Bunları ahirette görmek istiyorum
 • cokoko
  Hepsi emin fark çok az ve hemen kapanacak
 • HermioneGrangerrr
  Söyle vatandaşına boş yapmasın
 • Rüzgâr8888
  Bunlar İstanbulu almadan bırakmıycak
 • Yusufemre01
  Burası münih mi looooo diyen vatandaşların mı
 • sananebenimadımdaan
  Vatandaşın da ona göre oylama yapsaydı o zaman
 • MagRipOgLu
  Hayırlısı
 • erkanbey75
  ak olmayan vatandaşların bazıları bunu söylüyor
 • Gizli Üye
  Hayırlısı
 • Gizli Üye
  Öyle bir şey dediğimi hatırlamıyom ben ama 🙄
  Peh, başganım iyi misen hoş misen?
 • Gizli Üye
  Allah kahretsin bu zihniyeti inşallah
YÜKLENİYOR...