Çağatay Ulusoy: Sürpriz Karakterlerle Konu Farklı Yerlere Gidecek (Hakan: Muhafız 2. Sezon)

Çağatay Ulusoy: Sürpriz Karakterlerle Konu Farklı Yerlere Gidecek (Hakan: Muhafız 2. Sezon)

İlk sezonu ile büyük beğeni kazanan Netflix'in ilk Türk dizisi "Hakan: Muhafız"ın 2. sezonunun ilk iki bölümü, 38. İstanbul Film Festivali'nde sinemaseverlerin beğenisine sunuldu...

Zorlu Center'daki gösterim öncesi açıklamada bulunan oyuncu Çağatay Ulusoy, diziye yeni isimlerin katıldığına dikkati çekerek, "Dizi, gittikçe zenginleşiyor ve bizim de keyfimiz yerinde." değerlendirmesinde bulundu. Yapımda süper kahraman "Hakan Demir"i oynayan Ulusoy, yeni bölümlere ilişkin çok detay veremediklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

Çağatay Ulusoy (ortada), Ayça Ayşin Turan (solda) ve Engin Öztürk (sağda)
Çağatay Ulusoy (ortada), Ayça Ayşin Turan (solda) ve Engin Öztürk (sağda)

Geçen sezondan daha dinamik ve karakterlerin altı daha detaylı işlenmiş bir şekilde izleyiciyle buluşacak, sürpriz karakterlerin girmesiyle konu daha farklı yerlere gidiyor ve hikayemiz zenginleşiyor, daha dikkat çekici ve sürükleyici bir sezon olacak diyebilirim. Çekimler çok verimli ve güzel geçti. Zaten çok programlı çalışıyoruz. Saatinde başlayıp saatinde bitiriyoruz. Çalışma sürelerimizin normal şartlarda olmasından dolayı da çok mutluyuz. Verimli olduğumuzu hissediyoruz sette. Sadece ben değil bütün ekip arkadaşlarım ve set çalışanı arkadaşlarım için de geçerli.

Teknoloji ve diğer yeniliklerle dizi-sinema sektörünün yeniden şekillendiğine işaret eden genç oyuncu sözlerine şöyle devam etti...

Bu tarz yeni fikirlerin oluşması ve ileriye dönük bakış açısının çıkması ve bizim de Türkiye pazarı olarak bu yeniliklerin içinde olmamız, Netflix ile beraber çalışmamız çok gurur verici. Diliyorum ki bunun devamı olur, önümüzdeki senelerde daha çok işler yapılır global anlamda ve ülkemizdeki değerlerimizi kültürümüzü çok iyi şekilde yansıtırız, dünya çapında daha çok ilgi kazanırız diye düşünüyorum.

Burçin Terzioğlu
Burçin Terzioğlu

"Türkiye'de alışageldiğimiz işlerden farklı"

"Rüya"yı canlandıran Burçin Terzioğlu da yeni sezon için çok heyecanlı olduğunu dile getirerek şu bilgileri verdi...

26 Nisan’da herkesle birlikte geri kalan bölümleri izleyeceğiz. Heyecanlı ve mutluyuz. Muhafız, Türkiye'de alışageldiğimiz işlerden biraz daha farklı. Bir kere fantastik. Onun haricinde 190 ülkede aynı anda yayına giriyor.

Engin Öztürk
Engin Öztürk

Dizide Hakan'ın ağabeyi "Levent"i canlandıran Engin Öztürk de ikinci sezona dahil olduğunu belirterek, canlandırdığı karaktere ilişkin "Ben muhafızım. Muhafız soyundan geliyorum. Hakan'ın ağabeyiyim. Ama Hakan ile farklı hayatlar yaşamışız, Hakan'a hayat iyi davranırken bana çok iyi davranmamış. O yüzden aradaki farkı göreceğiz aslında." diye konuştu.

Okan Yalabık
Okan Yalabık

Dizide "Faysal Erdem"i canlandıran Okan Yalabık, Hakan:Muhafız'da rol almanın heyecan verici olduğunu vurgulayarak, "Artık yoğun bir çalışmadan sonra seyircilerin takdirine bırakıyoruz. Bakalım neler olacak? Hemen hemen bütün karakterlerle ilgili sürprizler var." diye konuştu.

Yalabık, İnternetin dizi yayıncılığında geldiği noktaya ilişkin ise şunları söyledi...

Dijital devrim, hayatımızın her noktasında bize yeni alışkanlıklar getirdiği gibi, medyada da bunu yapıyor. Herhalde 5-10 sene sonra bazı şeyleri yeniden tanımlamamız gerekecek, dolayısıyla belki biz, medyanın tarihinde bir geçiş dönemine tanık oluyoruz. Televizyonu tekrar tanımlayacağımız bir zaman gelecek. Bu, bütün dünya için bir geçiş dönemi. Dramalar için de bence yerini buluyor. Çok daha kendine has bir karakteri var. Bence her şey çok güzel olacak, sadece şu anda bir geçiş dönemindeyiz.

Ayşe Melike Çerçi
Ayşe Melike Çerçi

"İkinci sezonda dizinin hakkını verecek sahneler olacak"

Oyuncu Ayşe Melike Çerçi yeni sezonda dizinin daha da hareketlendiğini ifade ederek, "Muhafızın karşısında bu sefer ölümsüzler var ve gerçekten bu fantastik dizinin hakkını verecek sahneler, aksiyonlar olacak ikinci sezonda. Biz de heyecanlıyız." dedi.

Yeni olan her şeyin şahane olduğunu dile getiren Çerçi, "Türkiye'de yapılmamış şeylerin yapılması, bir de Netflix gibi dünyaya açılan bir platformda bunun olması çok mutluluk verici. Ben de herkes kadar heyecanlıyım çünkü ilkler ve yeni şeyler hepimiz için heyecan verici." diye konuştu.

Hazar Ergüçlü
Hazar Ergüçlü

"Zeynep Erman" karakterini oynayan Hazar Ergüçlü de seti çok özlediğini ve çalışmayı çok sevdiğini vurgulayarak, "Biz de hiç izlemedik. Şimdi göreceğiz. Daha dinamik bir sezon bekliyor bizi. Sadık olanlar, ölümsüzler ve muhafız tarafıyla, daha çok çatışma ve bol aksiyon görecekler." ifadelerine yer verdi.

Ayça Ayşin Turan
Ayça Ayşin Turan

Oyuncu Ayça Ayşin Turan da yeni sezonun çok güzel olduğunu aktararak, şu ifadeleri kullandı:

Birincisinden çok farklı bir sezon sizleri bekliyor. Leyla adına da çok heyecanlıyım, bunu söyleyebilirim, çok fazla da spoiler vermek istemiyorum. O yüzden ne söyleyeyim, bilmiyorum. Heyecanlıyım. Çekimler, güzeldi keyifliydi. Açıkçası zorlandığım sahneler oldu, daha duygusal sahnelerde ben her zaman daha çok zorlanırım, o duyguyu çıkartmak için.

Boran Kuzum
Boran Kuzum

Boran Kuzum ise ilk sezonun dünya çapında çok güzel bir etki uyandırdığını kaydederek, izleyicileri aksiyonu daha yüksek ve macera dolu güzel bir sezon beklediğini kaydetti. Özel gösterim öncesi, yönetmenler Umut Aral ile Gönenç Uyanık ve oyuncular, yeni sezona ilişkin izleyicilere mini söyleşi yaptı. İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen film festivali, çok sayıda film gösterimi ve yan etkinliklerle 16 Nisan'a kadar devam edecek.

26 Nisan'da İlk bölüm yayınlanacak...


Çağatay Ulusoy: Sürpriz Karakterlerle Konu Farklı Yerlere Gidecek (Hakan: Muhafız 2. Sezon)
6
4
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Erkek Görüşü

 • yetkilibirabiniz

  yani zaten hiç olmayacak halde bitirdiler. kaçanlar dirilenler kaçamayanlar hakanın ordan nasıl sağ çıkacağını hala merak ediyorum.

En İyi Kız Görüşü

 • Akris

  Çağatay Ulusoy"u seçmeleri güzel olmuş. Bu diziyi çok izleyen olur. Emeğine sağlık.

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

35
 • ALSalvatore

  Valla yabancılar dizi sektöründen çıkmadıkları müddetçe bunlar izlenmez.

 • Burak4108

  2. Sezonu başlamalı artık.

 • İzlemedim

 • darkleyl96

  Izlemek istiyordum ama hevesim kaçtı

 • Kırmızırujum_

  İzlemiyorum

 • Nisanın kaçında başlıyor

 • Followers

  Hiç izlemedim

 • Gizli Üye

  Izlemedim

Yükleniyor...