Makyaj yapan kadın nitelikli dolandırıcı ise sakal bırakan erkeğe ne denilmeli?

Makyaj yapan kadın nitelikli dolandırıcı ise sakal bırakan erkeğe ne denilmeli?Makyaj yapan kadın nitelikli dolandırıcı ise sakal bırakan erkeğe ne denilmeli?

1|3
101125

En İyi Kız Görüşleri

• Herkes sakal doğal demiş. Hadi beeee diyesim geldi. 😂
    Sakalı kesince cücük gibi olanları napıcaz peki?😂

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 99

• Sakalsiz yakışıklı olan erkek gercek yakışıklıdir. Ama gelin görün ki bu konuda onlari suclayamam. Onlar dogal biseyi tercih sebebi olarak daha yakışıklı olmak icin kullanıyor. Bu tipki bizim sacimiza model yapmamız gibi bisey. Makyaj disardan uygulanan birsey ve sakal kadar masum degil.

0|0
    0|0
  • Şimdi dürüst olmak gerekirse ;

Akşam saat 8 gibi erkek arkadaşınızla dışarıya çıkacaksınız
    - Herşey hazır
    - Erkek sakal traşını olmuş sakalı yok
    - Ve biz bayanları almaya geliyor.

saat 8:10 saat 8:40 - saat 9:30 saat 10:00

Biz makyaj yapana kadar Adamın sakalı zaten gene çıkıyor

Kısacası durumlar eşit hepimiz nitelikli dolandırıcıyız gülmeyi bilelim yeter hadi iyi geceler :)))

0|1
    0|0
  • Ama onlarınki vücutlarından gelen bir şey.. Bence bunu tartışmak yerine kimseye saçma sapan niteleme sıfatları yakıştırmamak daha doğru. Sen de onları sakal biraktiklarindan dolayı x sıfatını verirsen, makyaj yapan kadınlara nitelikli dolandırıcı diyen beyinciklerden bir farkın kalmaz.

0|0
    0|0
  • Makyaj dışarıdan al sür bir şey, sakal ise doğuştan sahip oldukları... Kıyaslamak çok doğru gelmedi :/

0|1
    0|0
  • Erkeğe doğuştan gelen bir özellik yani istese de vazgeçemez ama makyaj sonradan yani yapan yapıyor ve iğrenç yani ama sakal erkeğin doğasında var yaratılışında

0|2
    0|0
  • Birisi kozmetik ürünü birisi kişinin kimyasından kaynaklı bir durum. Sahtekarlığa don biçmeyelim şimdi :/

Kirli sakal da yakışıyor yani kimisine, Allah var

0|0
    0|0
  • Bence dolandiricilik sayilmaz. Makyajsiz bile ghuzellesemeyemler varken hele
    Heee absurt bir sekilde cokcok guzellesen makyajla kizlar da var. Erkeklere gelince o sicak da gariplerim sakal birakiyorsa goruntu icin biz kizlarin bu guneste fondoteni gibi safece daha masumu dogal cunki neden olmasin

0|0
    0|0
  • Yalvarıyorum saçmalamayın! Biri doğal biri yapay ayrıca b*k gibi görünüyor. Sanki dolandırıyonuz o badananızla. Erkekler bayılıyolar ya yirmi yaşındaki bir kızın kırk göstermesine!

0|1
    0|0
  • Oo güzel soru aslında ama ikisi çok farklı biri doğal olaraktan yani sakal diğeri ise yapay yani makyaj çok çok farklı ama ikisinin ortak yönü İkiside yüzü güzelleştiriyor

0|0
    0|0
  • Ben şahsen sakallı çok beğendiğim birini sakalsız görünce acayip soğuyorsam yani böylesine duygu değişikliğine sebep oluyorsa demek ki dolandırıcılıktır.

0|0
    0|1
  • Niteliksiz dolandirici.
    Kabul etmek lazim, makyaj bazen öyle bir seydir ki ( profsyenel makyaj), sakalli bir kroyu bir afete dönüstürebilir.

0|0
    0|0
  • Sakal ve makyaj çok ayrı dünya kıyaslamak gereksiz olur sakal doğuştan gelen bir şey kıl sonuçta ama makyaj yeni yüz nakli geçirmek gibi bir şey :D Makyajı hafifletmeye çalışmayın lütfen

0|0
    0|0
  • Bir makyaj yapan kadın gibi değildir sakal erkekte kessen de çıkan birşey ama makyaj ise doğal birşey değil insanın yüzünde doğuştan olan birşey değil bence erkeğinki dolandırıcılık değil

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler sakalsız daha yakışıklı ama makyaj herkesi güzelleştirir resimdeki kadının yaptığı makyaj pek de avam bir şey değil

0|0
    0|0
  • Sakal bırakan erkekler bence kendilerine yazık ediyorlar yüzünüzdeki berbat ötesi kıllarla neyin çekiciliği anlamış değilim doğrusu

0|0
    0|1
  • Makyaj hakkında bişey diyemicem ben yapmıyorum ama sakalsız bir erkeğin sakallı haliyle arasında baya fark olabiliyo yıkılıyo insan 😂 kadınlardada öyle olanlar bar tabi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çoğu kadın makyaj yapmayınca bişeyle benzemiyorsa çoğu erkek de sakallarını kesince hiç bir şeye benzemiyor

1|0
    0|1
  • İsteyen istediğini yapsın ya herkes herkesi bı salsa çok güzel olacak

0|1
    0|0
  • Kadınlar makyaj yapmıyor boya badana yapıyor. Erkeğin en doğal hali sakal

0|4
    0|0
  • Sakalla makyaj bir mi ya. Dolandiri olarak biri gorulecekse bu benim hem cinslerimdir kb kizlar

0|1
    0|0
  • erkekler daha hiç makyaJin anlamini bilmiyor ondan boş yapıyorlar. .

0|0
    0|0
  • Bence ikisini karşılaştırmak doğru değil. Sakal tamamen değiştirmiyor ki. Ama makyaj öyle değil.

0|0
    0|0
  • Erkek. Kadın uyumadan önce siler sabah gece makyajsizdir ama erkek öylemi yakışıklı sandığın adam bigün bir teaş oluyo şok oluyorsun

0|0
    0|0
  • Sakal doğal bir şey. Ekstradan kimyasalla eklenmiyor

0|0
    0|0
  • Sakal artı güneş gözlüğü dolandırıcılığı var erkeklerde de 🤓😋

0|0
    0|0
  • Sakal doğuştan var olan, makyaj ise yapay kamuflaj bu yüzden fazlası dolandırıcılık

0|0
    0|0
  • 😀 Böyle bir soru aklima gelmezdi, ne desem bilemedim;)))

0|0
    0|0
  • Neden fotolarda hep doğa üstü güzelliğe sahip olanlar oluyor?

0|0
    0|0
  • Alt tarafı sakal yani. Bazı kadınlar cidden abartıyorlar.

0|0
    0|0
  • bazı erkekler sakalsız olunca tanınmıyolar bile cidden sakal bir nevi erkeğin makyajı

0|0
    0|1
  • Kızlardan görüşlere devam
    69

Erkekler Ne Diyor 123

• Sakal bırakan erkek traş olmaya üşenen biri olabilir, hoca olabilir, cildini dinlendirmek isteyen biri olabilir yani her şey olabilir ama asla dolandırıcı değil :))

3|7
    8|1
  • Makyajla sakalı aynı kefeye koyan sistemin temeli çürük denebilir.
    Sakal neyi saklıyor (varsa gamze ki bu saklanirsa kandirmaya girer mi ) makyaj yasal bir suç olmalı bence. sizcesini bilmem

3|2
    0|0
  • Sakal dogal
    Makyaj dogal degil
    Yapay oldugu kadar zararli
    Hem cilde
    Hemde deney yapilan zavalli hayvanlara
    Milyonlarca kimyasal var icinde
    Bedenin uretmiyor aksine yabanci karsiliyor makyaji.
    Dagilin

1|3
    0|0
  • Sakal doğal erkek vücudunda illa ki olacak bir şey ama makyaj sadece parayla alınıp kullanılan şey düşünsene hiç parası olmayan erkeğin illa ki sakalı çıkacak ama hiç parası olmayan kadın nasıl makyaj seti alıp yapacak?

0|1
    0|0
  • Ulan cildinizi pörçükleten kimsal bir tepkime sonucu %100 tamamen değişiyor kadın makyajıyla... Ama erkek öyle mi? Salak bu doğal istesen de istemesende çıkıyor tipi düzgün insanda güzel durur bozuk tipleri bazen katlanabilir kılar bazen işe yaramaz sonuçta kıl başka bir şey değil...

0|1
    1|0
  • Sakalda makyaj da dolandırıcılık değil bana göre güzellik göreceli bir kavramdır ve bana göre kişi bakımlıysa güzel veya yakışıklıdır makyaj yapan kadın kendine dikkat edip bakımlı olduğu için güzeldir güzel bir sakal bırakıp kendine özen gösteren erkekte kendine özen gösterdiği için yakışıklıdır kısaca olay bu yani 😇

0|0
    1|0
  • Sakal erkeğin doğal parçasıdır zaten asıl hergün traş olmak doğallığa aykırı. Makyajla sakal birbiriyle hiç alakası olmayan şeyler en alakalı yanları yüze yapılmalarıdır :D

0|1
    0|0
  • İkisini aynı potada değerlendirmek yanlış olur. Sakal doğal bir oluşum kaynak gerektirmeyen. Makyaj dışardan yapılan bir eylem çok kaynak gerektiren... O nedenle her ikisinin bariz farkları var...

0|0
    0|0
  • Sakal doğal bir süreçtir. Buradan cahillere sesleniyorum. Sakal bir boya veya satın alınabilen bir şey değil avon veya başka bir markası yok. Sakal erkeğin doğasıdır. O zaman göğüslü kadınlara ne demeli?

0|0
    2|0
  • İkisi aynı şey değil. Sakal vücuttan çıkan bir şey. Makyaj vücuttan çıkan bir şey değil. Esktra ilave edilen, yapay bir şey. İkisini birbirine karıştırma bence. :)

0|0
    0|0
  • sakal erkeğin yaratılışılıdır. Tüm peygamberlerin sünnetidir
    örfümüzdür , kültürümüzdür devlet ve toplum dayatmasıyla erkeklerin sakallarına müdahelle edilmesini şiddetle kınıyorum

1|1
    0|0
  • Erkeğin bedeninden sakal çıkıyorda birakıyor sizin bedeniniz den makyajmı cıkıyor.. Bu ne saçma soru... Doğal olcamıyacak kadar kötüyseniz kötülüklerini makyaj gizlemiyor... Sadece cilali kötülük abidesi oluyorsunuz...

0|1
    0|0
  • sakal vucuttan genel birşeydir. makyaj ise dış etkenler ile yapılan birşey. o yüzden ikisini kıyaslayamazsın

0|1
    0|0
  • Sakal sünnet, makyaj "tahrimen mekruh"(harama yakın)..

Aradaki fark bu..

Umarım açıklayıcı olmuştur!

#Vesselam

0|1
    2|1
  • Sanki sakal bırakmadık da kalemle çizdik. Eyeliner gözünüzde, fondöten yüzünüzde kendiliğinden çıkıyor değil mi?

1|1
    0|0
  • En azından sakal yıkayınca veya silince çıkmıyor ya da dk başı tazelemek gerekmiyor.
    😎

Yani siz sakallı erkeğin cazibesine kapılıp bayılın
    Biz size makyaj 💄 tazelemek için ayna tutarız..

0|1
    0|0
  • Soru traş olan erkeğe ne demeli olsa daha anlamlı olurdu sanki. Artı her sakal bırakan da resimdeki "Nick Bateman" gibi olmuyor ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • Ne alaka kadınlar kendine ait olmayan şeyleri kullanarak güzel olmaya çalışırken boya küpü oluyor erkekler sakal bırakınca dolandırıcı mi olur çok saçma be...

0|0
    0|0
  • Sakal Rabbim Tarafından Verilmiş Özellik.
    Makyaj Doğal Değildir.
    Makyaj Yüzüne Boya Sürüp Dolandırmaktır.
    Sakalın Bir Sakıncası Yoktur.

1|1
    0|0
  • Is geregi sakal bırakmak imkansız benim için allahtan kirli sakalda yakışmıyo bana :) uzatmam lazım anca öyle şekil falan verirsem bir gideri oluyo sakalın

0|0
    0|0
  • Sakal:erkeğe yaradan tarafından verilmiş doğal bir makyajdır.
    Kadının makyajı da güzel vücudu ve saçlarıdır. Kadın fiziği o kadar güzeldir ki erkeği kendisine çeker. Bundan güzel makyaj mı var😀

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ama sizde kaş alıp yüzünüzdeki tüyleri alıdıryosunız bı doğal bir şey sonradan ektirenler hariç o zaman sizde epilasyona falan gitmeyin

1|0
    0|0
  • Hayatımdaki en saçma görüşlerden biri. Senin saçın neden varsa bizim de sakalımız ondan var. Yapay, kimyasal veya karşıdakini aldatmaya yönelik bir meta değil.

0|1
    0|0
  • 4 yıldır sakallıyım 6 ayda bir tıraş oluyorum onda da kendimi tanıyamıyorum tarz olduğu için değil tamamen erindiğim için allahtan sakal moda saaten salaş giyiniyorum bide güneş gözlüğü al sana hipster 😂😂

0|0
    0|0
  • O da biraksin sakal. Kendinde var olan seyler her sekilde kullanilabilir. Kadin tirnagini uzatir sacini uzatir...

0|0
    0|0
  • Şimdi biri allah vergisi biri yapay kadınların saçını kesmesiyle kıyaslasan eyvallah da makyajla sakal abes olmuş kıyaslamak

0|0
    0|0
  • Ben yüzümü yikayinca sakllarim dokulmuyor ama istersen sen yüzünü yikama çünkü kimse taniyamayabilir

1|1
    0|0
  • Sakal yaratılıştan gelen bir şey makyajı gratisten alıyorsun. :D

0|2
    0|0
  • İyide birçok erkek kızlara makyaj yapma diyebilirken bizim sakal bırakmamızı daha çok siz istiyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    93
Yükleniyor...