Eşim sürekli bana maske yapıyor, ayaklarıma bile bir şeyler geçiriyor yumuşatsın diye. Evliyim diye bu kadar bakım mı gerekiyor?

Gizli Üye

Önceden böyle değildi. Bakımsız değilim yani gerektiğinde kaşımın fazlalıklarını da alırım yüzüme nemlendirici de sürerim ama ayak maskesi de yapmıyim yani. Niye bu kadar bakım gerekiyor içim kıyıldı artık

Eşim sürekli bana maske yapıyor, ayaklarıma bile bir şeyler geçiriyor yumuşatsın diye. Evliyim diye bu kadar bakım mı gerekiyor?