Roacuttane/Zoretanin gibi akne tedavi ürünleri hakkında bilgi verir misiniz?

Gizli Üye
4 Yıldır yüzümde sivilce problemi var envai çeşit krem ve ilaç denedim; İmex, Magnis, Seff, ClosinT (Tam nasıl yazılıyor bilmiyorum), Dr. Tuna, Bioderma vs. vs. Hiçbiri kalıcı çözüm olmadı dün cildiyeye gittim doktor Zoretanin yazdı sorum şu olacak: Zoretanin kullanım sırasında sivilce kusması yapıyor mu? Yapıyorsa ne zaman? Ne kadar sürüyor?
Roacuttane/Zoretanin gibi akne tedavi ürünleri hakkında bilgi verir misiniz?