Kızlar, sorumu cevaplayarak hediye kazanma zamanı! Cilt çatlakları senin hayatını nasıl etkiliyor?

AylakMomo
Çatlaklarla savaşı bir türlü bitmeyen kızlar burada mı? Kabul edelim ki yaşımız kaç olursa olsun çatlak problemi bir türlü peşimizi bırakmıyor. Çatlaklar ne yazık ki kusursuz görünüme en büyük engel. :/

Ergenlik döneminde aşırı kilo alıp vermem sonucu oluşan çatlaklarım hamileliğimle birlikte iyice arttı ve beni her yolu denemek zorunda bıraktı. Çatlaklar yüzünden en güzel giysilerimden mahrum kaldım. Birçok yöntem denedim ama hiçbiri derdime çare olmadı. Ta ki, Bio-Oil ile tanışana kadar! :)

Sen de, Bio-Oil kazanarak çatlakların ile mücadeleni kolaylaştırmaya hazır ol!

Kızlar, sorumu cevaplayarak hediye kazanma zamanı! Cilt çatlakları senin hayatını nasıl etkiliyor?
Hadi sen de çatlaklar yüzünden neler çektiğini #SöylemezsemÇatlarım diyerek anlat; Güzellik & Bakım Fenomenleri’yle beraber seçeceğimiz en iyi 20 görüşten biri seninki olsun, Bio-Oil kazanlar listesine adını yazdır!

Kızlarrr, şunu da #SöylemezsemÇatlarım; Bio-Oil hayatıma girdiğinden beri artık ne giyeceğime çatlaklarım değil, kendim karar veriyorum!

Bio-Oil kullanmaya başladıktan sonra cildim neme doydu ve 8 hafta gibi kısa bir sürede çatlak görünümünde gözle görülür bir azalma sağladı. Ürünü detaylıca inceledim :) İçeriğinde bulunan A vitamini sayesinde leke görünümünü azaltırken, E vitamini sayesinde de yaşlanma belirtileriyle savaşıyor. Nemlendirici etkisi inanılmaz, cildin daha canlı görünmesini sağlıyor. İyi ki varsın Bio-Oil. ♥

Görüş ve yorumlarınla bize katılmayı ve #SöylemezsemÇatlarım demeyi unutma! ♥

Bu içerik bir iş birliğine aittir.

Güncellemeler
+1 yıl
Güzel görüşleriniz için hepinize çok teşekkürler, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ♥ Kazananları Güzellik & Bakım Rehber Fenomenleri belirledi 🎉 İşte kazananların isimleri:
@mclsfe
@mekanınsahibinil
@GolgiAygırı
@ojelikadın
@zarafetlik
@QueenFrigg
@Princess12
@Müthişanne
@Sensevyeter
@fridanınçiçekleri
@Oceansoul
@Uyumsuzüye
@basonn
@sizzlly
@desperateevent_
@pembeciwciw
@ineedlove
@Makyevelist
@Ðenizӄızı
@PsychoBabble

Gerekli bilgiler için sizinle iletişime geçilecek🎉
Kızlar, sorumu cevaplayarak hediye kazanma zamanı! Cilt çatlakları senin hayatını nasıl etkiliyor?