Danla Biliç, mide küçültme ameliyatı ile “Barbie bebek” oldu! Güzellik için estetik olur muydunuz?

Danla Biliç, mide küçültme ameliyatı ile “Barbie bebek” oldu! Güzellik için estetik olur muydunuz?
Danla Biliç’in instagram hesabına bakarken bildiğin şok oldum. Baya değişmiş. Öğrendim ki sebebi mide küçültme operasyonuymuş. Valla iyi mi yapmış kötü mü yorum yapmayayım. Ama taş gibi kız olduğu muhakkak.

Siz ne düşünüyorsunuz? Değmiş mi? Siz de yaptırır mıydınız?
  • Hayır, sağlığımı sokakta bulmadım.
    A seç
  • Evet, güzelliğim için değer!
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
5740

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 57

• Bu kıza başından beri aşığım ya bayılıyorum <3 Danielaşkım :*
    Ve evet yaptırırım :)

0|0
    6|2
  • Normal bakımlı bir kadın olmuş. Barbie öyle değil , böyle olur ! Valeria Lukyanova adı
    Böyle kadınlar var ve Türkiye'deki tipsiz kadınları Barbie sanıyorlar 😂😂

1|1
    2|0
  • Psikolojimi etkileyecek düzeyde bir görsel sorunum varsa evet olurdum. Kimisi kendisi icin olur bunu yani kötü bir bakış açısı ile bakmamak lazım. Psikoloji de bir saglik sorunudur sonuçta. hemde en büyük sorun.

1|0
    0|0
  • Oyle biseue ihtiyacim yok ama sirf guzellik icin yapmazdim. herhalde.. saglikli olayim da balik etli olayim derdim😄 olmadi spor yapardim yine de bunu yapmazdim.

0|1
    0|0
  • bu kadın milleti eleştirip çokta şeyimde millet diyip mide küçültme ameliyayı olması ironik sadece. yaparım sprumu bşrazda yediklerime dikkat ederim olur biter zaman alır ama bıçak alyına yatmayada gerek yok.

1|0
    0|0
  • Cok riskli bir ameliyat oldugunu duymustum. Asla yapmam, diyet & spor & saglikli yemek yemek varken kendini neden onca iskenceye soksun ki bir insan. Ve o kadarda kiloluda degildi, ama baya tembelmis. Her neyse, ne olursa olsun guzel olmus kiz, bu konuda hakkini yiyemem😂 barbie biraz fazla olmus ama.

0|0
    0|0
  • Tamam kız dıştan güzel ama davranışları çok itici ve o olduğu ameliyat çok sağlıksız. Onun yerine kilo vermem gerekseydi spor yapardım. Yeterli beslenirdim.

1|0
    0|0
  • Eğer olabilirsem olurum. Ama sağlığımı etkilemeyecekse olurum. Bu arada yüzü o kadar da güzel değil be fiziği iyi ama

0|0
    0|1
  • Mide küçültme ameliyatı
    yaptırmazdım ama ihtiyacım
    olsaydı daha güzel bir görüntü için
    başka estetik ameliyatlar yaptırırdım.
    Danla Bilic "taş"sa biz insan olamayız, bence. :)

0|0
    0|0
  • Gerçekten bu denli gerekliyse ben estetikten önce sağlığımı düşünerek ameliyat olurdum açıkçası. Çok da güzel olmuş bence 🌹

0|0
    0|0
  • Valla bnede kilo veremiyorum diyeti birakinca geri fazlasiyla aldim Şu an 72 kiloyum 😐bende riskli olmasa olurdum

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum kararsız kaldım ama danlaya helal olsun ya bir de çok enerjisi düşük bir kız spor yaptığına inanmıyorum nasıl verdi o kadar ya

0|1
    1|0
  • Cok da güzel olmuş gerçekten. Ben yapabilir miydim , sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Aşkım kapışmakla fena kapıştı. 😀

Olurum, güzellik uğruna herşeyi yaparım. 🤨 Azcık manyak oluyorum da güzellik deyince..

0|1
    6|3
  • olurdum da bu kilodayken değil daha bir kilolu olsaydım olurdum.

1|0
    0|0
  • Taş gibi olmuş valla. Ben korkarım yaptıramazdım ama ona çok iyi olmuş

0|0
    2|0
  • Benim anlamadığım mide küçültme den sonra nasıl bu kadar kilo veriliyor hiçmi bişe yemiyor diyet mi yapıyor çok zayıf olmuş

1|0
    0|0
  • Güzel bir kadın değil Barbie hiç değil ama normal şeyler bunlar ameliyat olmak vs

1|0
    0|0
  • Güzelik için ameliyat olmam. Ama bu herkesin kendi tercihi danla bence iki haliyle de güzel biriydi

0|0
    0|1
  • Güzellik için bıcak altına yatmak sacma bnce insanın içi güzel olmalı dış güzellik gecici.

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    37

Erkekler Ne Diyor 40

• Kimse yanlış anlamasın da cidden şu zamanda güzel olmayana & yakışıklı olmayana bakmıyorlar. Öyle klavye de "beni böyle seviceksen, sev" demeyin. Ben kimleri gördüm; sırf yakışıklı olmadığımız için kabul etmediklerini. 3 sene sonra bayağı değişip kas yapınca da; yanımızda pır pır ettiklerini.

0|0
    0|0
  • spor yaparak zayıflamak en doğru ve sağlıklı olanı , bu kız keşke bıçak altına yatmasaydı

3|0
    0|0
  • Danla bilic güzelse beni eyfek kulesinden aşşağı fırlatın.

2|1
    0|0
  • Düzenli öğünlerle beslen, abur cuburu kes, spora başla, mideni küçültme.

2|0
    0|0
  • Estetik düşündüğüm bir şey..
    Sac ektirme ilerleyen süreçte olumlu baktığım ve istediğim bir durum.

Gelişen teknoloji, bilim, saglik, tip vs de eklenince daha da olumlu bakıyorum..

Zaten bir kanalın uydu yayınında (TV 8 olmalı ) reklamlarda estetik ameliyat gibi bir çok sağlık reklamı veriyorlar.
    Hatta bir tanesinde bir kizin burnunu, göz altını ve bir kaç yeri düzelttiler 15 gün sonra kız bambaşka ve çok güzel görünüme sahip oldu.

O nedenle dahada istekliyim ama zamana da ihtiyacım var..
    40 a kadar olabilir diye düşünüyorum.
    :)

0|0
    0|0
  • Spor ve diyet yapmak insanlara neden bu kadar zor geliyor anlamıyorum. Ameliyatı bedava yapacaklarını söyleseler, üstüne para verseler yine mide ameliyatı yaptırmam.

0|0
    0|0
  • O ameliyattan sonra ölümden dönen çok tanıdığım var, çok sakat bir işlem.
    Gerek yok.

1|0
    0|0
  • bokumu olsun o 😑 salaklık!!! estetik ameliyat olacak insan olsun 😏 bunun ki sağlığını bir kenara atma☹️

0|0
    0|0
  • Genetiğiyle oynanmış organizmalara dönüşüyorlar :)

0|0
    0|0
  • İnsanın geliri ile kendine bakım yaptırması doğru orantılı.

1|0
    0|0
  • Aşırı kiloluysam hekim tavsiyesine göre bunu düşünürdüm...3-5 kilo fazlası için bu riski göze almaya asla değmez.

0|0
    0|0
  • Diyet yapamayan bıçak altına yatıyor.. bence yanlış

2|0
    0|0
  • Yakında ölürse bunun yüzünden olur inş bir şey olmaz çok sağlıksız

1|0
    0|0
  • Zaten bu ve bunun gibi kızlardan başka bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Bumu barbie bebek... Hahaha

Bizim Insanimiz harbiden salak ya..

0|0
    0|0
  • Düzenli spor yapmak yerine böyle saçma sapan bıçak altına yatmak..

0|0
    0|0
  • Riskli bir durum. Yani , büyük sıkıntılar çeken insanlar da var..

0|0
    0|0
  • bu kız zaten çoğu mankenden daha manken her haliyle

0|0
    0|0
  • Danla Biliç, o kettle gibiyken, Danla Piliç mi olmuş , asdfghjkl

0|0
    0|0
  • Bırakın barbi olmayı köylü hatce olun ozunuze dönün

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam