Keyifli Anlarından Çalmadan Pürüzsüzlüğe Ulaşmanın Zahmetsiz Yolları!

Akuamarinn

Yaz emin adımlarla geliyor, e tabii beraberinde dolapları yenileme zamanı da geliyor. Tam pijama, terlik, televizyon modundayken arayıp sizi bikini, elbise, etek ve bir dolap dolusu yazlık kıyafet alabileceğiniz mağazaya götürmeyi teklif eden arkadaşlarınız varsa beni çok iyi anlarsınız diye tahmin ediyorum. :) Birden bir aydınlanma gelir; kışlık moddan henüz çıkamadığınızı, tüylerinizden hala ayrılamadığınızı fark ederseniz ve benim gibi koşa koşa markete gitmek zorunda kalabilirsiniz.

Tam da böyle bir anda tanıştığım Gillette Venus Snap Sister ile arkadaş buluşmalarına yarım saatte hazırlanmanın sırlarından bahsetmek istedim ben de :)

Gillette Venus Snap Sister tam da biz kızlara yakışacağı gibi pembe bir kutuda!

Keyifli Anlarından Çalmadan Pürüzsüzlüğe Ulaşmanın Zahmetsiz Yolları!

Çantanıza rahatlıkla koyabilirsiniz; spora, okula, tatile giderken yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir güzellik sırrı :) Ki kullandığı tıraş bıçağını banyodan çıkarmayan ben için gerçekten bu süper pratik bir şey. Ayrıca küçük gövdesi ile harika kontrol sağlıyor ve nemlendirici şeritleriyle tamamen pürüzsüz bir tıraş yapmanıza yardımcı oluyor. “Başka ne avantajı var, nasıl pürüzsüz tıraş sağlayabiliyor ki” derseniz cevabı tıraş bıçaklarında gizli. 5 bıçaklı olması nedeniyle cilde çok yakın bir şekilde tüyleri alıyor :)

Siz hala tüyleriniz belli olmasın diye siyah çorap mı giyiyorsunuz?

Keyifli Anlarından Çalmadan Pürüzsüzlüğe Ulaşmanın Zahmetsiz Yolları!

Bunun için üzülen olacağını sanmıyorum, evet artık siyah çorapla aranıza mesafe koyma vakti geldi! Ah zamanında az mı giydim şu çorapları... Güzelim elbiseleri sırf tüylerimi alamadım diye siyah çorapla mahvederdim. Kim bilir kaç doğum günü partisinde arkamdan “güzel kız ama bir de güzel giyinse” denmiştir, kim bilecek tüylerimle sorunum olduğunu. :/ İşte böyle zamanlarda yanınızda pratik bir şekilde pürüzsüzlüğe erişebileceğiniz Gillette Venus Snap Sister olsa fena mı olurdu?

Ağdayla geçen zaman mı, ağdaya verdiğiniz para mı yoksa canınızın yanması mı daha zor?

Keyifli Anlarından Çalmadan Pürüzsüzlüğe Ulaşmanın Zahmetsiz Yolları!

Evet kızlar itiraf edin, hepsi ayrı ayrı canımızı yakmıyor mu? Para veriyoruz, üstüne canımız yanıyor! Hem de yapış yapış oluyoruz, morarıyoruz kızarıyoruz. Bir de tekrar ağda yapabilmemiz için tüylerin uzamasını beklememiz gerekiyor… Ha “hazır ağda bantları var o kadar yapış yapış olmazsın” diyeniniz varsa, onları hazırlaması var bir de. Elde kesinlikle ısınmıyor, fön makinesiyle uğraş dur. Uğraştığına değecek pürüzsüzlüğü sağlıyor mu peki? Tüylerin yarısı cildinizde kalıyor. Siz de benim gibi bunlardan şikayetçiyseniz tıraş bıçağını bir deneyin derim. Hem acısız, hem ucuz, hem de istediğiniz her an tüylerinizi alabilirsiniz. Uzamasını beklerken hayatı kaçırma derdiniz yok. :)

Peki ya “tıraş bıçağı tüyleri çoğaltır, kalınlaştırır” diyenlere ne demeli, komik!

Keyifli Anlarından Çalmadan Pürüzsüzlüğe Ulaşmanın Zahmetsiz Yolları!

Hala bunlara inananları görmek beni gerçekten güldürüyor. :) Tüylerin çoğalmasının, kalınlaşmasının tıraş bıçağıyla bir ilgisi yok, evet yok. Genler ve hormonlarla alakalı bir durum bu. Denediğinizde siz de göreceksiniz ki tıraş bıçağı tüylerinizin yapısıyla alakalı hiçbir değişime neden olmuyor. Aksine ölü deriden kurtulmanıza yardımcı oluyor ve cildiniz ferah bir nefes alıyor. Hala bu sebeplerle ağda kullanıp batıklarla uğraşıyorsanız diye söyleyeyim dedim. :)

Sizinle sırlarını paylaşan arkadaşlarınız varsa çok şanslısınız demektir...

Keyifli Anlarından Çalmadan Pürüzsüzlüğe Ulaşmanın Zahmetsiz Yolları!

Hazır böyle pratik bir ürünle tanışmışken arkadaşlarıma da tavsiye etmek istediğimde yaşadığım dram dolu anlardan da bahsedeyim :) Benim ağdayla o kadar canım yanarken, param giderken bir de ne öğreneyim, hepsi zaten Venus Snap Sister’dan haberdarmış. Ben büyük bir heyecanla bulduğum şeyden bahsederken onlar suratıma bakıp “biz nasıl hemen hazırlanıyoruz sandın?” demezler mi?.. Gerçek arkadaşlık böyle küçük sırları paylaşmayı gerektirir :) Bildiklerini arkadaşlarıyla paylaşmayanlar bu sitem benden size gelsin!

Sonuç olarak ben çektim siz çekmeyin diye tıraş deneyiminden faydalananlar olsun istedim. Pratik bir şekilde pürüzsüz bir sonuç alabiliyorsanız bir sürü zahmete gerçekten hiiiç gerek yok! Artık ben de buluşmalara birkaç saat önceden hazırım kızlar <3

Keyifli Anlarından Çalmadan Pürüzsüzlüğe Ulaşmanın Zahmetsiz Yolları!
76
Görüşünü yaz
76Kız Görüşü
0Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Gizli Üye
  Çok faydalı bir bence olmuş ben de denedim bunun benzeri bir benceden sonra gayet de memnunum
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar Ne Diyor (75)

 • Gloster_
  Lazere giderken bile tüyler kalınlaşsın diye jilet kullanılır.
  SevdimKatılmıyorum 3 Kişi
  • Akuamarinn

   Tüyler kalınlaşsın diye değil tüyleri görebilmek için jilet kullanılır. Lazer gördüğü noktalara atış yapıyor çünkü.

  • Gloster_

   Tüyler kalınlaşmasa tüyleri nasıl görsün aynı şeyi diyoruz :D

 • gold_bttrfly
  Traş bıçağının tüy koklerini uyararal kalınlaştırıp, ciltte siyah noktalar biraktigini kinse inkar etmesin lutfen. Hala buna inananlar var cunku gercek. Ağda en temizi. Ölü deriden de kurtarıyor, tüyleri de azaltıyor en azından. Ağda sevmeyenler epilator kullanabilir. Çok acil kalmadıkça, Traşı asla önermiyorum.
  Sevdim 7 Kişi
 • pocomotoist
  Ben de senin bilgisizliğine gülüyorum:) Tüyleri çoğaltmaz ama kalınlaştırır, sertleştirir, net:) Reklam yapacağız diye halden hale girdiniz:)
  SevdimKatılmıyorum 6 Kişi
  • _nil_irem

   Hakkaten yani. Ağdayla arasında dünya kadar fark var.

  • Akuamarinn

   Tüyleri kalınlaştırmasının mantığını açıklarsan hak vereyim. Kıl kökü belli, sen saçının bir kısmını kazıtsan alttan gelecek saç daha mı kalın telli olacak, ne alaka?

  • _nil_irem

   @Akuamarin sen ya jilet kullanmamissin ya da ağda😄 ikisini kullan ondan sonra konus bence

  • Hepsini Göster
 • KızılAyana
  Lazer epilasyon yaptıranlar bilir. Seans öncesi jiletlenip gidilir. Madem kılları kalınlaştırmıyor, neden böyle yapılıyor diye sorarlar adama.
  SevdimKatılmıyorum 8 Kişi
  • Akuamarinn

   Arkadaşa yazdığımı size de ileteyim, Tüyler kalınlaşsın diye değil tüyleri görebilmek için jilet kullanılır. Lazer gördüğü noktalara atış yapıyor çünkü.

  • KızılAyana

   Tüylerin görülebilmesi kalınlaşmasına bağlı değil diyorsunuz. Hmm, anladım.

 • Ago1903
  Üşengeç ve acı eşiği düşük birisi olaraktan ağdaya son derece karşıyım 😂 Venus Snap Sister'ı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve gerçekten keşke daha önce tanışsaydım diyorum. Benim gibiler için bulunmaz bir nimet 😂
 • _nilca
  Kalınlastırıp cogalttını kimse inkar edemez.. Kısa olan kaşlarımı jiletle uzattıgımı itiraf ediyorum..
  SevdimKatılmıyorum 4 Kişi
 • ℳarstakiℬalici
  Ben gerçekten kalınlaştırdığını düşünüyorum jiletin. Ki her şeyi geçtim 2 günde bir çıkacak.
  O an kolay geliyor ama jiletle harcanan süre aslında daha fazla oluyor.
 • _KıvırcıkuS_
  Ya iyi güzel de sonrasındaki kaşıntı hissi nolucak? Teni tahriş ediyor resmen. Ona bir çözüm bulunsa bu jilet olayı patlar gider bence.
 • Aşk_Yok_Olmaktır
  4. fotoğraftaki kızın ayakkabılarına bayıldım :( soruya gelecek olursam kullanmadım lazer yaptırıyorum
 • Blablack8
  Acil durumlarda başvurduğum bir yol sadece onun dışında kalınlaştırıyor işte tüyleri ayriyetten çoğaltıyorda.
 • Kızlardan görüşlere devam (65)
YÜKLENİYOR...