Deprem bölgesine giysi yardımı mı yoksa bağış mı daha çabuk ulaşır?

Eskiblablacı

Afad olsun kizilay olsun ahbap olsun cesitli kuruluslar yardim topluyor trendyoldan bildirim geldi kizilay ve ahbap adina 50 tl yardim yapabiliyorsunuz ya da DEPREM yazip 1866 yollarsaniz 20tl yardim etmis olursunuz iban da paylasildi... belediyeler giysi ve isinma malzemeleri topluyor ama kullanilmis istemiyorlarmis (hijyenden dolayi)

Deprem bölgesine giysi yardımı mı yoksa bağış mı daha çabuk ulaşır?