Deprem ve yıkım bitmiyor, peki Türkiye ne zaman akıllanacak?

TuttuğunuÇek

Deprem ülkesinde yaşadığımız görmezden gelmememiz gereken bir gerçek. Ancak bunu bile bile kıldan hassas binalar neden yapılıyor. Bunun önüne ne zaman geçilecek. Ne zaman Türkiye’nin 81 ili de kentsel dönüşümü tamamlanmış ve bu ülkenin gerçeği olan depremlere hazır binalar yapılmış şehirler olacak.

Deprem sonrası

Bunların hepsi bize şu doruyu sordurtuyor, Türkiye ne zaman akıllanacak?

Deprem ve yıkım bitmiyor, peki Türkiye ne zaman akıllanacak?