Britanya'da gelen zamlar yüzünden vatandaşlar faturalarını yaktı! Biz neden zamlara karşılık veremiyoruz?

Mehlay

bize de tonla zamlar gelirken neden sadece izliyoruz? bir gram karşılığımız ya da memnuniyet göstergemiz yok. sadece konuşmakla kalıyoruz.

Britanyada gelen zamlar yüzünden vatandaşlar faturalarını yaktı! Biz neden zamlara karşılık veremiyoruz?
Güncellemeler
1 yıl
videoyu göremeyen twitter.com/pusholder/status/1576565229273563142 buradan izleyebilir
Britanya'da gelen zamlar yüzünden vatandaşlar faturalarını yaktı! Biz neden zamlara karşılık veremiyoruz?