Kadın Savunması platformu göçmenlere destek çıktı. Kadınları gizlice videoya alanlar masum mu?

CharlieBrown
Kadın Savunması platformu Twitter'dan “Kadınların güvenliği” söylemi kullanılarak yaygınlaştırılmaya çalışılan ırkçılığa karşı 700'ün üzerinde kadın ve onlarca kadın örgütünün imzasıyla “Irkçılığın, ayrımcılığın, göçmen düşmanlığının ve körüklenen nefretin değil, göçmenlerin yanındayız” dedi. Açıklama , kadınlar ve erkeklerden tepki çekti.
Kadın Savunması platformu göçmenlere destek çıktı. Kadınları gizlice videoya alanlar masum mu?