Diyarbakır'da 15 öğrenciye cinsel taciz! Ne zaman bitecek bunlar?

Gizli Üye
Diyarbakır'da 15 kız ve erkek öğrenci, öğretmenleri D. B.'nin cinsel tacizine uğradıklarını öne sürerek, durumu ailelerine anlattı. Ailelerin suç duyurusunun ardından D. B.'nin görev yeri değiştirildi, hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.
Diyarbakırda 15 öğrenciye cinsel taciz! Ne zaman bitecek bunlar?
Dicle ilçesi kırsal Kocaalan Mahallesi Kocaalan İlkokulu'nda, yaşları 8 ile 9 arasında değişen 15 kız ve erkek öğrenci, ailelerine, öğretmenleri D. B.'nin ödevleri kontrol etme bahanesiyle masasına çağırıp, cinsel tacizde bulunduğunu öne sürdü. Bunun üzerine bir araya gelen aileler, jandarmaya giderek şikayetçi oldu. Öğrenciler, pedagog eşliğinde ifade verip, yaşadıklarını anlattı.

GÖREV YERİ DEĞİŞTİRİLDİ
Aileler, ifade işlemlerinin ardından öğretmen D. B. hakkında suç duyurusunda bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nce hakkında adli ve idari soruşturma başlatılan D. B.'nin görev yeri de değiştirildi.

Kaynak: DHA
Güncellemeler
+1 yıl
Gezdim Halep İle Şamı
Eyledim ilmi talep
Meğer ilim bir hiç imiş
İla Edep İlla Edep
Yunus Emre KS
Diyarbakır'da 15 öğrenciye cinsel taciz! Ne zaman bitecek bunlar?