Yol ortasında 500 bin TL buldu, kuruşu kuruşuna teslim etti! Sen de sahibini arar mıydın?

Mehlay
Güngören Belediyesi'nde çalışan bir temizlik işçisi var. İsmi Adem Cevahir.
Dün çalışırken yol ortasında 500 bin lira para buluyor. Hemen polisi arıyor ve kuruşu kuruşuna sahibine teslim ediyorlar.

Sahibi bunun için Adem Cevahir'e 1000 dolar hediye etmiş. Güngören Belediyesi de "
Güngören Belediye olarak böyle bir vatandaşı çalıştırdığımız için gurur duyuyoruz. Herkese örnek olsun" demiş.
Yol ortasında 500 bin TL buldu, kuruşu kuruşuna teslim etti! Sen de sahibini arar mıydın?