Bursa'da arama çalışmalarına katılıp saatlerce kendini aradı! Sizin de böyle kendinizi kaybedip aradığınız oluyor mu :)?

RuuDy_RuuD
Bursa İnegöl'de gece ormanlık alanda içen Beyhan Mutlu'nun (50) kaybolduğu bilgisi jandarmaya iletildi. Mahalle ve çevre bölgeden de katılanlar oldu , kalabalık bir ekiple arama çalışmaları başladı. Arama olduğunu gören Beyhan Mutlu da aramalara katıldı. Uzun aramalar sonucunda bulunamayan Beyhan Mutlu'ya adıyla seslenilince ''ben buradayım'' tepki verdi ve arama kurtarma ekipleri şok içinde kaldı :)))

Sizin de böyle kendinizi kaybedip de aramak istediğiniz oluyor mu? :D
Yardımsever abimiz, Allah razı olsun :)
Haberin linki için tıklayınız
Bursa'da arama çalışmalarına katılıp saatlerce kendini aradı! Sizin de böyle kendinizi kaybedip aradığınız oluyor mu :)?