Balıkesir Edremit Belediyesi'nin düzenlediği gösteride çarşaflı kadının zincire vurulması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
Balıkesir Edremit Belediyesi'nin düzenlediği gösteride çarşaflı kadının zincire vurulması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Balıkesir Edremit Belediyesinin düzenlediği gösteride çarşaflı kadının zincire vurulması hakkında ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
Çarşaflı türk kadınının esaretini temsilen zincire vurulmuş. Kurtuluşu anlatıyor.
Balıkesir Edremit Belediyesi'nin düzenlediği gösteride çarşaflı kadının zincire vurulması hakkında ne düşünüyorsunuz?