2 ay

Antalya Manavgat girişinde otobüs patladı gören var mı?

Gizli Üye
Arkadaşlar öncelikle çok geçmiş olsun diliyorum 1 buçuk saat kadar önce Antalya Manavgat girişinde bir kaza oldu patlama mı yoksa kaza mı henüz kesin bir şey yok @duygunebiogluu Instagram da canlı yayında iken gerçekleşti canlı yayın kayıtları şu an bıraktığım hesapta mevcuttur. Bilgi almak için o sayfayı takip etmeniz yeterli aynı zamanda her saat yayınlar açıyor ve yardım görevlisi olarak çalışıyor , yayından aldığım ve gördüğüm bilgiye göre iki ölü ve çokça hayati tehlikesi olanlar var sayfaya giden olursa uyarıyorum yayındaki herşey sansürsüz açık bir şekilde gösteriliyor.
Yangından sonra sizce bu suikast mi?
Yoksa sadece bir kaza mı?
Orda olup daha net bilgi sahibi olan var mı?
Güncellemeler:
2 ay
Bir arkadaş reklamın iyisi kötüsü olmaz demiş hesap bana ait değil bende fenomen biri tarafından o kişiyi keşfettim hesabı oraya bırakmamın tek sebebi haberin yalan olmadığını kanıtlamak ve bilgi almak isteyen insanlar için yazdım tekrar diyorum hesabım sahibiyle uzaktan yakından tanışmışlığım alakam yoktur fenomen birinden gördüm ve yayını izledim habere inanmayacak olanlar gidip profilde kayıtlı canlı yayınları izleyebilir kimse takibe almak zorunda değil bu kadar kötü olmayın...
7
1
Görüşünü yaz