Emine Erdoğan'dan porsiyonlarımızı küçültelim çağrısı! Vatandaşın porsiyon küçültecek hali kaldı mı?

kaanartan
Emine Erdoğan "Gelin, hep birlikte basit önlemler alalım. Mesela, alışverişe çıkmadan önce, alınacaklar listesi hazırlayalım. porsiyonlarımızı küçültelim. Sadece ihtiyacımız kadarını alıp, bozulacağını bildiğimiz yiyecekleri istiflemekten vazgeçelim." demiş. Akıl tutulması geçirdim açıklamayı dinleyince ya vatandaşın porsiyon küçültecek durumu kaldı mı sizce? Açlık sınırındayız ülkece. 🙄

Emine Erdoğan'dan porsiyonlarımızı küçültelim çağrısı! Vatandaşın porsiyon küçültecek hali kaldı mı?