Necati Şasmaz' ın eski esi Nagehan Kaşıkçı " Necati sasmaz oglumu tarikat lideri olarak görüyor " dedi ! Fikirleriniz nedir?

Altinbasakk

'Necati Şaşmaz kendisini mehdi olarak görüyor, oğlu da tarikatın gelecekteki lideri kabul ediliyor' iddiası
Necati Şasmaz ın eski esi Nagehan Kaşıkçı  Necati sasmaz oglumu tarikat lideri olarak görüyor  dedi ! Fikirleriniz nedir?
Sözcü yazarı İsmail Saymaz, oyuncu Necati Şaşmaz'ın eski eşi Nagehan Kaşıkçı'nın söylediklerini köşesine taşıdı. "Eski eşi Kaşıkçı'nın iddiasına göre Necati Şaşmaz, kendisini mehdi görüyor" diyen Saymaz, "Bugün sekiz yaşında olan oğulları A. N. tarikatın gelecekteki lideri kabul ediliyor" ifadesini kullandı.

Kurtlar Vadisi adlı dizide canlandırdığı 'Polat Alemdar' karakteriyle bilinen Necati Şaşmaz'ın, eşi Nagehan Kaşıkçı ile boşanma davası sürüyor. Kaşıkçı, davada Şaşmaz'ın kendisini 'mehdi olarak gördüğünü' belirterek Kadiri tarikatındaki bir zikir videosunu sundu.

Şaşmaz'ın 8 yaşındaki oğlunun bu tarikatın 'veliahtı' olarak görüldüğünü anlatan Kaşıkçı, "Ben insanlık dışı birçok uygulamasını gördüğüm bu tarikata oğullarımın bulaşmasını asla istemiyorum" dedi. Mahkeme, Şaşmaz ile Kaşıkçı'nın boşanmasına karar verirken, annenin 8 yaşındaki A. N.'nin tarikat merkezine götürülmemesi yönündeki talebini reddetti.

Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz, bugün yayımlanan 'Mehdiler Vadisi' başlıklı yazısında Necati Şaşmaz'ın babası Abdülkadir Şaşmaz'ın Harput merkezli Kadiri tarikatının şeyhi olduğunu söyleyerek Nagehan Kaşıkçı'nın açtığı boşanma davasının detaylarını paylaştı.

'Yaşlı müritler çocuğun elini öpüyor'

https://tr.sputniknews.com/turkiye/202106041044657088-necati-sasmaz-kendisini-mehdi-olarak-goruyor-oglu-da-tarikatin-gelecekteki-lideri-kabul-ediliyor/
Necati Şasmaz' ın eski esi Nagehan Kaşıkçı " Necati sasmaz oglumu tarikat lideri olarak görüyor " dedi ! Fikirleriniz nedir?
20
2
Görüşünü yaz