Küçükçekmece'de vahşet! Annesinin kafasını kesip tencereye koydu. Bu haberi gördünüz mü?

ꜱɪʟᴇɴᴄᴇᴏꜰᴛʜᴇᴅᴀʀᴋɴᴇꜱꜱ
Küçükçekmece'de Tuğçe S. (35), annesini önce bıçakla öldürdü ardından kafasını satırla kesip tencereye koydu. Tuğçe S.'nin, annesi Sevilay Palabıyık (67)'ın sol bacaklarındaki etleri de sıyırıp bir kovaya koyduğu öğrenildi. Evi üzerine yapmasını istediği annesiyle tartıştığı için öldürdüğünü söylediği öğrenilen Tuğçe S. polis tarafından gözaltına alındı.

Bunun üzerine polisler daireye çıkarak kapıyı çaldı. Kapıyı açan Tuğçe S.'ye polisler, annesini sordu. Tuğçe S. ise annesinin evde olmadığını söyleyerek, "Erkenden 'kafamı dinleyeceğim' diyerek dışarı çıktı. Halen de gelmedi. Nerede olduğunu bilmiyorum" dedi. Polislerin eve girmesine de izin vermeyen Tuğçe S., kısa bir süre sonra annesini öldürdüğünü itiraf etti.

Tuğçe S., "Annemi öldürdüm. Kendisi banyoda" dedi. Olay yerine giren polis ekipleri Sevilay Palabıyık'ın sırtüstü yattığını ve kafasının olmadığını gördü. Bunun üzerine Tuğçe S. polislere, 'annemin kafası da mutfakta tencerenin içinde" dedi. İnceleme yapan polis, Sevilay Palabıyık'ın sol bacağındaki etlerinin de satırla kemiklere kadar çıkarılıp bir kovaya koyulduğunu gördü.
Güncellemeler:
4 ay
“4 yıl önce şizofreni hastası olduğu ve tedaviyi reddettiği öğrenilen Tuğçe S. Polis ekiplerincr hastaneye götürüldü”
Küçükçekmece'de vahşet! Annesinin kafasını kesip tencereye koydu. Bu haberi gördünüz mü?
6
5
Görüşünü yaz