1 ay

Bakanlığın yayınladığı videodaki "Eğlenin, ben aşı oldum." maskesini ve bu sene Türkiye' nin turizm konseptini nasıl buluyorsunuz?

coffeyyJohn
Turizm çalışanlarının maskesinde "İyi eğlenceler, ben aşılıyım." yazıyor.
Turizm çalışanlarının maskesinde "İyi eğlenceler, ben aşılıyım." yazıyor.
Dışişleri Bakanının Almanya da mevkidaşı önünde söz verdi.
Dışişleri Bakanının Almanya' da mevkidaşı önünde söz verdi.
Açıklama: Dışişleri Bakanı Almanya' da mevkidaşıyla yaptığı basın toplantısında "turistin görebileceği herkesi Mayıs sonuna kadar aşılayacağız" şeklinde sözlerinden sonra dün de Kültür ve Turizm Bakanlığı turizm çalışanlarının "Keyfini çıkarın, ben aşılıyım." maskeli olduğu bir video yayınladı (***).

Bu sene Türkiye' nin turizm konsepti turistlere "aşılanmış çalışanlarla temas halinde olacaksınız." mesajını iletmek üzerine.

Soru: Bakanlığın yayınladığı videodaki "Keyfini çıkartın, ben aşı oldum." maskesini ve bu sene Türkiye' nin turizm konseptini nasıl buluyorsunuz?

Kanıt: "*" tıklayınız.
Turistlere "Eğlenin ben aşılıyım" mesajı ileten turizm konsepti Türkiye' deki insanları aşağıladığı için yanlıştır.
A seç
Turistlere "Eğlenin ben aşılıyım" mesajı ileten turizm konsepti normal geliyor, benim için fark etmez.
B seç
Turistlere "Eğlenin ben aşılıyım" mesajı ileten turizm konseptini çok beğendim, sonuna kadar arkasındayım.
C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Bakanlığın yayınladığı videodaki "Eğlenin, ben aşı oldum." maskesini ve bu sene Türkiye' nin turizm konseptini nasıl buluyorsunuz?
7
27
Görüşünü yaz