23 gü

Cumhurbaşkanlığı seçimi olsaydı hangisini seçerdiniz?

RRRaskoInikov
Not: Herhangi bir partiye üye değilim veya oy vermiyorum.

Bir kaç şey söylemek istiyorum.
  • 0-6 yaş çocukların temel ihtiyaçlarının karşılanması için verilen kanun teklifi Akp-Mhp oylarıyla reddedildi
  • 15 temmuz şehitleri için toplanan yardım paraları nerede? Araştırılsın önergesi Akp-Mhp oylarıyla reddedildi.
  • 15 temmuz darbe gecesi araştırılsın önergesi akp-mhp oylarıyla reddedildi.
  • Almanya'ya gri pasaportla kaçırılanlar için meclise sunulan önerge Akp-Mhp oylarıyla reddedildi.
  • Fetö siyasi ayağı araştırılsın önergesi Akp-Mhp oylarıyla reddedildi.
  • Kadın cinayetlerinin ve kadına yönelik gerçek rakamların açığa çıkarılması, cinayetlerin ve erkek şiddetinin sona erdirilmesi için etkin ve caydırıcı önlemlerin alınması” amacıyla verilen önerge, AKP-MHP oylarıyla reddedildi.
  • İşsizliğe bağlı intiharların araştırılması ve gerekli tedbirlerin alınması” amacıyla verilen önerge AKP-MHP oylarıyla reddedildi.
  • Çorlu tren kazasındaki tüm ihmallerin ve sorumluların açığa çıkarılması” amacıyla verilen önerge Akp- Mhp oylarıyla reddedildi.
  • Hdp'nin sunduğu Diyarbakır, Ankara ve Suruç saldırıları araştırılsın önergesi Akp-Mhp oylarıyla reddedildi.
  • Hdp'nin sunduğu Kobani Olayları ya da 6-8 Ekim Olayları olarak bilinen şiddet olayları ve sonrasındaki gelişmelerin araştırılması önergesi reddedildi.
  • Çözüm müzakerelerini sona erdiren olay olarak anılan Temmuz 2015’te, Ceylanpınar’da 2 polisin şüpheli bir biçimde öldürüldüğü olayla ilgili olarak HDP’nin araştırma önergesi, AKP ve MHP tarafından reddedildi.
... karar sizin.
Mansur Yavaş
A seç
Recep Tayyip Erdoğan
B seç
Meral Akşener
C seç
Muharrem İnce
D seç
Fatih Mehmet Maçoğlu
E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Cumhurbaşkanlığı seçimi olsaydı hangisini seçerdiniz?
2
9
Görüşünü yaz