ABD başkanının oğlu Hunter Biden, ölen abisinin eşiyle birlikte! Sizce bu normal mi?

Yabababadu
Hunter Biden
ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden, hayatını kaybeden abisinin eşi Hallie ile yıllar önce birlikte olduğunu itiraf etti: “O dönem ben abimi o da eşini kaybettiği için çok üzgündük. Bu ilişki ikimizin de paylaştığı ağır yastan doğdu.”

Sizce bu normal mi yoksa genişlik mi?
Hiç normal değil.
Gayet normal, aşk bu.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
ABD başkanının oğlu Hunter Biden, ölen abisinin eşiyle birlikte! Sizce bu normal mi?