Virüs Çinden Aşı Çinden Çık Bu İşin iÇİNDEN?_ *-*_ ? İsrail aşı olmayanları ötekeleştiren en çığırtkancı kabile oldu?

TürkİslamNeferi1453
Aşı , aşı diye diye beynimizi yediler,
Virüs Çinden , aşı Çinden çık bu işin içinden,
Korkudan ölenler var değil virüs yüzünden,
Şu satılmış profların virüslenmiş sözünden,

Aşı pasaportu adı altında görünmeyen zincirlere hapsolmuş bir dünya mı?
Dünyada bağımsızlığın kalesi ve babası Türkiyemiz demiyor mu ;
" HANGİ ' ÇILGIN ' BANA ! ZİNCİR VURACAKMIŞ , ŞAŞARIM? diye?

Eee O vakit ne bu telaş?
Gün gelecek göreceğiz insanlar çip. lenecek,
Uzak değil yakın artık bu şeytani gelecek.
Kör deccalin damgasıyla herkes mühürlenecek,
Kabullenmeyenler ise hastalıklı bilinecek.
Virüs Çinden Aşı Çinden Çık Bu İşin iÇİNDEN?_ *-*_ ? İsrail aşı olmayanları ötekeleştiren en çığırtkancı kabile oldu?